Kontrakty terminowe Dow Jones: Zwyżka rynku na najwyższym poziomie

Kontrakty terminowe Dow Jones niewiele się zmieniły z dnia na dzień, podobnie jak kontrakty terminowe na S&P 500 i kontrakty terminowe Nasdaq, ponieważ abonenci Netflixa skupili się na wynikach Tesli. Główne indeksy odbiły we wtorek powyżej kilku kluczowych poziomów po tym, jak w poniedziałek natrafiły na opór.
XZyski były szerokie, ale pojawiły się nowe okazje do zakupów.

Netflix (NFLX) wzrosła z dnia na dzień przy wyższych niż oczekiwano przychodach i liczbie nowych abonentów. Gigant ciężarówek Usługi transportowe JP Hunt (JBHT) i producent jaj Cal- Maine (pokój) również znalazło się na szczycie liczby wyświetleń EPS we wtorek wieczorem.

Gigant sprzętu chipowego ASML (ASML) informuje wcześnie środę.

Tesla (D.S.L.A) Główne zarobki ze środy wieczorem. Zyski Tesli powinny wykazać wzrost w II kw. w porównaniu z 2021 r., ale znacznie spadną w porównaniu z I kw., odzwierciedlając wpływ Covid na produkcję w Szanghaju. Akcje Tesli wzrosły we wtorek o 2,1% do 736,59, powyżej 50-dniowej linii i poniżej krótkoterminowego oporu. Ale akcje TSLA są znacznie poniżej szczytu z końca 2021 r., który wynosi 1243,49.

Film zamieszczony w tym artykule analizuje i omawia akcje rajdowe na rynku Li Auto (LI), Flex LNG (FLNG) oraz Streszczenie (SNPS)

Kontrakty terminowe na Dow Jones dzisiaj

Kontrakty terminowe Dow Jones były nawet wbrew wartości godziwej. Kontrakty terminowe na S&P 500 wzrosły. Kontrakty terminowe Nasdaq 100 wzrosły o 0,25%, a akcje NFLX dały impuls.

Pamiętaj, że to nocna operacja Dow futures Następna rutyna gdzie indziej niekoniecznie przekłada się na rzeczywisty handel Giełda Papierów Wartościowych sesja.

Elon Musk zawiódł na Twitterze

Tymczasem sędzia sądu kancelarii stanu Delaware Dozwolona szybka próba z Świergot (TWTR) pozew przeciwko prezesowi Tesli Elonowi Muskowi w związku z jego próbą powstrzymania przejęcia Twittera. Proces rozpocznie się w październiku. Musk szukał opóźnienia do 2023 roku, co wywarłoby presję na Twitterze, aby się uregulował. Chociaż orzeczenie nie jest merytoryczne, jest to pozytywny znak dla Twittera. Musk może ponieść srogą karę – opłatę za zerwanie w wysokości ponad 1 miliarda dolarów – lub zamknąć transakcję o wartości 44 miliardów dolarów, 54,20 dolarów za akcję. To może zmusić Muska do sprzedaży większej ilości akcji TSLA.

READ  Źródła podają, że Cassidy Hutchinson był jednym ze świadków, na który świat Trumpa próbował wpłynąć

Akcje Twittera wzrosły o 2,8% do 39,49, przekraczając linię 50-dniową po raz pierwszy od dwóch miesięcy.


Dołącz do ekspertów IBD, którzy badają akcje, które mogą brać udział w rajdzie giełdowym na IBD Live


Rajd na giełdzie

Zwyżka na giełdzie nabrała tempa na otwarciu, kończąc się dużymi wzrostami w pobliżu sesyjnych maksimów.

Średnia przemysłowa Dow Jones wzrosła we wtorek o 2,4% Handel na giełdzieNawet z gigantami Dow IBM (IBM) oraz Johnson & Johnson (JNJ) przypada na dochody. Indeks S&P 500 wzrósł o 2,8%. Kompozyt Nasdaq wzrósł o 3,1%. Russell 2000 o małej kapitalizacji wzrósł o 3,5%.

Ceny ropy naftowej w USA wzrosły o 1,6% do 104,22 USD za baryłkę. Kontrakty terminowe na gaz ziemny spadły o 2,9% w związku z doniesieniami, że Rosja wznowi projekt gazociągu Nord Stream do Europy zgodnie z planem. Pod koniec wtorku rosyjski Władimir Putin zasygnalizował możliwe nowe opóźnienia.

Rentowność 10-letnich obligacji skarbowych wzrosła o 6 punktów bazowych do 3,02%. Rentowność 2-letnich obligacji skarbowych wzrosła o 8 punktów bazowych do 3,24%, przy czym krzywa dochodowości odwróciła się od 2-letnich i 10-letnich benchmarków.

pośrodku Najlepsze ETF-yInnowator IBD 50 ETF (FFTY) wzrósł o 1,6%, podczas gdy fundusz ETF Innovator IBD Breakout Opportunities (Nerw) wzrosła o 1,4%. Rozszerzony fundusz ETF dla sektora technologii i oprogramowania iShares (faktura VAT) zyskał 2,9%. VanEck Vectors Półprzewodnikowy ETF (SMH) Akcje ASML wzrosły aż o 4,6%.

SPDR S&P Metals & Mining ETF (XME) wzrosła o 2,7% i Global X US Infrastructure Development ETF (chodnik) 3,7% amerykańskiego funduszu ETF Global Jets (JETS) wzrosła o 4,1%. SPDR S&P Homebuilders ETF (XHB) wzrosła o 3,4%. Energy Select SPDR ETF (XLE) na poziomie 3,1% i wybór funduszu SPDR ETF (XLF) 3%. Opieka zdrowotna Select Sector SPDR Fundusz (XLV1,7% w górę.

Odzwierciedlając bardziej spekulacyjne akcje fabularne, ARK Innovation ETF (ARKKwzrosła o 4,2%, a ETF ARK Genomics (ARKG) Udziały 5,2% TSLA są głównym graczem wśród funduszy ETF Arc Invest.


Pięć najlepszych chińskich akcji do obejrzenia teraz


Główne przychody

Przychody Netflixa przekroczyły liczbę wyświetleń w drugim kwartale, podczas gdy przychody nieznacznie spadły. Liczba subskrybentów Netflix spadła o 970.000. 2 mln strat w stosunku do firmy. Gigant streamingu telewizji internetowej odnotował wzrost o 1 milion abonentów w bieżącym kwartale, mimo że kierował się niższymi przychodami w trzecim kwartale. Ostatni sezon „Stranger Things” został wyemitowany na przełomie II i III kwartału, co powinno pomóc w poprawie liczby abonentów.

READ  Blokada MLB kończy się w MLBPA, właściciele osiągają porozumienie CBA: zwróć pięć dań na wynos z baseballem

Akcje Netflix wzrosły o 8% w obrocie nocnym. Akcje NFLX wzrosły we wtorek o 5,6% do 201,63, po wzrostach w ciągu ostatnich kilku dni, ale nadal w przedziale od raportu wyników za I kwartał.

Dane subskrybentów Netflix to dobra wiadomość dla odtwarzaczy streamingowych rok (rok) oraz Disney (DIS)

Przychody i wzrost zysków JB Hunt były lepsze niż oczekiwano, ponieważ zapasy żeglugowe borykały się ze słabymi stawkami frachtowymi i popytem, ​​podczas gdy ceny oleju napędowego osiągnęły rekordowy poziom. Akcje JBHT spadły o 1% w handlu przedłużonym. Akcje wzrosły o 3,8% do 174,46 we wtorek, po cofnięciu linii 50-dniowej w zeszłym tygodniu.

Inna firma przewozowa Jerzyk nocny (KNX) i gigant kolejowy CSX (CSX) w środę wieczorem.

Przychody z kopalń ćwierćdolarowych z łatwością przekroczyły cele fiskalne na czwarty kwartał, podczas gdy przychody wzrosły o 69%, czwarty kwartał z rzędu przyspieszającego wzrostu przy wysokich cenach jaj.

Akcje CALM z opóźnieniem wzrosły o 1%. Akcje spadły o 1,7% do 52,33 we wtorek, ale odbiły się od 21-dniowej passy. Bulion CALM ma 60,05 filiżanki Wskaż, aby kupićWedług Analiza MarketSmithAle po prostu tworząc uchwyt.

Zarobki ASML należy uregulować wczesnym rankiem w środę, co jest początkiem wyników dla producentów półprzewodników. Inwestorzy dostrzegają również słabnący popyt na sprzęt z chipami, ponieważ popyt na chipy jest tłumiony przez wolniejszą sprzedaż komputerów i smartfonów. Akcje ASML wzrosły we wtorek o 5,25% do 498,36, kontynuując dwutygodniowe odbicie od 52-tygodniowego minimum, ale wciąż poniżej linii 50-dniowej.

Niewiele zagrań związanych z żetonami przekracza ich 50-dniowe linie. Ale producenci oprogramowania do projektowania chipów Synopsys i Ustawienia projektowania kadencji (CDNS) powyżej linii 50-dniowych i 200-dniowych, w pobliżu świecących sygnałów kupna.


Tesla kontra BYD: Który gigant EV najlepiej kupić?


Analiza rajdów rynkowych

Po odbiciu od kluczowego oporu w poniedziałek, zwyżka na rynku mocno odbiła się we wtorek od poniedziałkowych maksimów. Nasdaq przebił swoją 50-dniową linię i poniedziałkowy szczyt w ciągu dnia, osiągając szczyty z końca czerwca i na początku lipca. To samo dotyczy Russella 2000 z małą czapką.

Dow Jones i S&P 500 wzrosły powyżej swoich 50-dniowych linii i zbliżyły się do szczytów z końca czerwca.

READ  French Open: Rafael Nadal przegrywa finał i chce zdobyć nowe nogi

Czy zwyżka na rynku może teraz zdecydowanie zlikwidować te poziomy oporu? Oznaczałoby to, że rynek jest przynajmniej w zbywalnym rajdzie. Pamiętaj, że kolejną dużą przeszkodą jest szczyt na początku czerwca.

We wtorek szerokość rynku pozostała silna, ale wiele nowych akcji nie wyszło lub nie wykazywało silnej akcji. To był dzień łowienia z dna, podczas gdy mocno otarte stada gromadziły się, ale wciąż daleko poniżej starych wzlotów.

Miło było jednak zobaczyć, jak ETF-y w postaci chipów (SMH) i oprogramowania (IGV) powracają powyżej swoich 50-dniowych linii. Podobnie jak główne indeksy, akcje chipów i oprogramowania na krótko osiągnęły w tym roku szczyty powyżej swoich 50-dniowych linii.

Liderzy medyczni odbili we wtorek po odwróceniu dolnego poniedziałku. AstraZeneca (AZN) przesunęła się na stronę kupujących, choć na niższym poziomie.

Jak zapasy kosmetyków piękność elfów (ELF), Ulta jest piękna (Ulta) oraz Olaplex (OLPX) pokazują, że ich wykresy są solidne, a wręcz idealne.


Czas na rynku ze strategią rynkową ETF IBD


Co zrobić teraz

To trudny czas. Główne indeksy zaczynają przełamywać opór. Jeśli to się utrzyma, inwestorzy mogą czuć się pewniej, jeśli chodzi o przyrostową ekspozycję. Jednak sezon zysków nabiera tempa wraz z posiedzeniem Rezerwy Federalnej w przyszłym tygodniu.

Te wydarzenia informacyjne mogą popchnąć rynek w górę lub ostro obniżyć indeksy – lub uderzyć w przód iw tył. W obu przypadkach poszczególne akcje mogą spaść w zyskach.

Więc jeśli dodasz ekspozycję, przygotuj się na szybkie wycofanie.

Pamiętaj, aby popracować nad swoimi listami obserwacyjnymi i poświęcić dodatkowy czas na najlepszych kandydatów do nowych wpisów.

Według Duży obraz Każdy dzień powinien być zsynchronizowany z kierunkiem rynku oraz wiodącymi akcjami i sektorami.

Obserwuj Eda Carsona na Twitterze @Ibd_ecarson Aktualizacje giełdowe i nie tylko.

Może Ci się spodobać:

Dlaczego to narzędzie IBD ułatwia Panch Dla najlepszych zapasów

Chcesz uniknąć szybkich zysków i dużych strat? Wypróbuj SwingTrader

Najlepsze akcje wzrostowe do kupowania i oglądania

IBD Digital: Otwórz listy akcji, narzędzia i analizy premium IBD już dziś

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.