Rozgrywający NFL dołączą do Toma Brady’ego, Aarona Rodgersa, Patricka Mahomsa i Josha Allena w meczu

Jedyne miejsce, w którym czterech z pięciu ostatnich MVP NFL rywalizuje w tym samym czasie iw tym samym miejscu w tym roku, to pole golfowe.

W tegorocznej edycji Capital One’s The Match wystąpią cztery osoby Tom Brady, Aaron Rodgers, Patrick Mahomes I Josh Allen. Wystawa z 12 dołkami odbędzie się 1 czerwca (18:30 ET w DNT) na Vin Las Vegas, jedynym polu golfowym na Las Vegas Strip.

Turner Sports ogłosił w poniedziałek, że będzie starą gwardią przed młodzieżą z Bradym i Rodgersem oraz Mahomsem i Allenem.

Brady i Rodgers grali w turnieju w zeszłym roku, ale grali jako przeciwnicy. Byli sparowani z gwiazdami PGA Tour Bill Mickelson I Bryson Tsamboo W Big Sky w Montanie w lipcu ubiegłego roku. Rodgers i DeChambeau wygrali mecz, a Rodgers wbił 12 stóp w 16. dołek, aby przypieczętować zwycięstwo.

Według Turner Sports, poprzednie pięć edycji Capital One’s The Match zebrało prawie 33 miliony dolarów na różne organizacje charytatywne.

Rodgers zdecydował, że poza sezonem będzie kontynuował karierę w NFL po tym, jak obaj rządzący MVP NFL i Brady myśleli o odejściu na emeryturę. Brady faktycznie przeszedł na emeryturę z Tampa Bay Buccaneers, a później zmienił zdanie, podczas gdy Rodgers podpisał trzyletni kontrakt o wartości 150 milionów dolarów na powrót do Green Bay Packers.

Rodgers jest wymieniony jako handicap 4,6 przez State Golf Association of Wisconsin, a Brady podobno miał defekt 8,1 przed zeszłorocznymi zawodami. Stały uczestnik Rodgers American Century Championship Celebrity Golf Tournament, Mahomes wzięli udział w tym wydarzeniu latem ubiegłego roku.

Rozgrywający Buffalo Pills Josh Allen zagrał 9,0 rękodzieła na AT&T Pebble Beach Pro Am na PGA Tour w lutym.

Według Golf.com, mówi się, że Mahomes 7.7 jest wadliwy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.