Relacje na żywo z meczu play-off Timberwolves-Nuggets

Kliknij tutaj, aby zobaczyć wyniki na żywo i wyniki w grze

Timberwolves i Nuggets zmierzą się dziś wieczorem w pierwszym meczu serii play-off. Reporter meczu Wolves, Chris Hine ze Star Tribune, relacjonuje na żywo mecz z Ball Arena w Denver.

19:03: Jamal Murray nie zdobywa żadnych punktów, ale do przerwy Nuggets prowadzą 44-40.

Timberwolves nie popełnili żadnego przestępstwa – z wyjątkiem Anthony’ego Edwardsa – i do przerwy przegrywali z Nuggets 44-40.

Edwards zdobył 25 z 40 punktów Minnesoty, trafiając 10 z 17 celnych trafień, podczas gdy reszta Wilków zaledwie 6 z 27. Karl-Anthony Towns strzelił trzy z tych celnych rzutów z gry i zdobył dziewięć punktów.

Obrona Wilków wykonała godną podziwu robotę, ograniczając skuteczny atak Denver – Nuggets mają zaledwie 16 z 40 przewagi nad parkietem – ale Wilkom nie udało się wykorzystać drugiej strony bramki.

Wilki wyeliminowały Jamaala Murraya, który zakończył połowę 0 na 5, ponieważ Edwards wykonywał wiele zadań jeden na jednego przeciwko Murrayowi. Murray był bohaterem zwycięstwa Denver nad Lakers w pierwszej rundzie, trafiając zwycięskie rzuty w meczach 2 i 5.

Nikola Jokic zdobył dla Denver 15 punktów, cztery zbiórki i pięć asyst, a Michael Porter Jr. – 13.

18:35: Denver podniosło się z dołka 18-4 i w pierwszej kwarcie objęło prowadzenie 25-23.

Wilki nie mogły lepiej rozpocząć pierwszej kwarty i nie mogły jej zakończyć gorzej.

Po rozpoczęciu meczu serią 18-4, Denver zakończył kwartę serią 21-5 i objął prowadzenie 25-23.

Anthony Edwards zdobył dla Wilków 16 punktów, wykluczając Denver, gdy zespoły nie grały w starterach. W ciągu pierwszych 7:10 meczu utrzymali Jamala Murraya na 0 z 3 z gry, a Denver utrzymywali się na dystansie czterech punktów.

Jednak Denver nigdy nie wykorzystuje więcej niż jednego runu, aby wrócić do gry.

Jedną z ich przyszłych mocnych stron w meczu Wolves były minuty na ławce rezerwowych, które w pierwszej kwarcie były katastrofalne. Naz Reid czasami zbyt mocno starał się, aby wszystko się działo, ale nie trafił w łatwy strzał i miał kosztowną stratę. Wilki miały problemy ze zdobyciem bramki poza Edwardsem.

READ  Ulga i niepokój, gdy główne chińskie miasta łagodzą ograniczenia Covid

Nikola Jokic, który po raz trzeci w tym sezonie może zostać MVP NBA, miał na swoim koncie dziewięć pierwszych meczów dla Nuggets.

18:10: Finch ma dobre miejsce w roli trenera

Odpowiedź na pytanie, w jaki sposób Chris Finch będzie dziś trenował Wolves, została udzielona bardzo szybko i wygodnie.

Finch siedział po prawej stronie głównego asystenta trenera Micaha Norriego, jeden rząd za Norriem. Harmonogram transmisji radiowych chroni Fincha przed nadjeżdżającymi pojazdami.

Finch może wstać i porozmawiać z graczami podczas przerw na żądanie.

16:40: Trener Wolves, Chris Finch, siedzi w pobliżu ławki drużyny, podczas gdy Micah Nori gra dalej.

Trener Timberwolves, Chris Finch, zostawił kule pod opieką członka zespołu ds. public relations i wziął udział w konferencji prasowej przed meczem.

„To proste” – zażartował Finch w środę, po czym wygłosił swoje pierwsze publiczne wystąpienie od czasu operacji zerwania ścięgna prawej rzepki.

Finch doznał kontuzji podczas niedzielnego finału pierwszej rundy serii na stadionie Phoenix i pojawiły się pytania dotyczące jego roli w serialu.

Będzie siedział na ławce rezerwowych asystenta gry Micaha Norriego, który jako trener rezerwowy będzie zajmował się interakcją w grze i przebiegiem gry.

„ Biorąc wszystko pod uwagę, czuję się naprawdę dobrze. Plan jest taki, aby być tutaj przez cały czas” – powiedział Finch. „Zobacz, jak się czuję na co dzień. Następnie zastanów się logistycznie, jak mogę współpracować z ławką rezerwowych i innymi trenerami”.

Finch przez ostatnie kilka dni i przed meczem poruszał się o kulach podczas treningów Wolves. Finch powiedział, że od czasu kontuzji jest celem drużyny Denver i po środowej operacji pomoże mu jak tylko będzie mógł.

„Byłem otwarty na wszystko” – powiedział Finch. „Powiedzieli mi, że naprawdę chcą, żebym odpoczął. Próbowałem to zrobić. Ale chciałem tu być i jeśli mogę tu być, to jest dla mnie najważniejsze. Przyjmuj to dzień po dniu i zobacz, jak sobie poradzę. czuć.”

READ  Izrael i Hamas zwolnią więcej w związku z wysiłkami o przedłużenie zawieszenia broni