Ekipa produkcyjna „Late Show” Stephena Colberta zatrzymana w budynku Kongresu niedaleko Kapitolu

Kilku członków ekipy produkcyjnej „The Late Show with Stephen Colbert” zostało zatrzymanych w czwartek wieczorem w budynku biurowym Kongresu w pobliżu Kapitolu, podał w piątek CBS. Firma poinformowała, że ​​grupa kręciła sekcję komediową, kiedy zostali aresztowani.

Policja Kapitolu USA poinformowała CBS News, że funkcjonariusze zareagowali na „wezwanie do zamieszek” o 20:30 w biurowcu Longworth House, gdzie zatrzymali siedem osób na korytarzu szóstego piętra „bez ochroniarzy i identyfikatora Kongresu”.

Po tym, jak komisja ustaliła, że ​​nie są pracownikami Kongresu – i poproszono ich o opuszczenie budynku poprzedniego dnia – zostali oskarżeni o wkroczenie. Policja poinformowała, że ​​trwa śledztwo kryminalne, które może doprowadzić do postawienia kilku kolejnych zarzutów.

Policja Capitol nie ujawniła żadnych nazwisk, a jeśli podejrzani byli z „The Late Show”, była to część Paramount Global, podobnie jak CBS News. Ale CBS powiedział w piątek, że byli podejrzani w zespole produkcyjnym, który nagrał sekcję komediową „Triumph the Insulted Comic Dog” na Capitol Hill w środę i czwartek.

Zespół produkcyjny przeprowadził wywiady poprzedniego dnia, „zatwierdzony przez doradców Kongresu członków, z którymi przeprowadzono wywiady i wcześniej zaaranżowany” – powiedział CBS w oświadczeniu. Po opuszczeniu biur członków grupa polegała na filmowaniu „stand-upów i innych elementów komediowych”, zanim zostali zatrzymani, podała firma.

Zdjęcia opublikowane w czwartek pokazały, że komik Robert Smigel udziela głosu postaci Triumph. Sty. 6 Zapytania komisji selekcyjnej domów.

House Select Committee 6 stycznia organizuje trzecie przesłuchanie, Robert Smigel
Aktor i komik Robert Smigel zagrał „Triumph the Insulted Comic Dog” na chodniku przed śledztwem Komisji Selekcyjnej Izby Reprezentantów w sprawie ataku z 6 stycznia na amerykański Kapitol. 16 czerwca 2022 Waszyngton, D.C.

Obrazy Getty


Do incydentu doszło zaledwie kilka godzin po zakończeniu przez panel trzeciego dnia publicznego przesłuchania. W biurowcu Canon House, innym budynku kongresu, znajdującym się dokładnie naprzeciwko budynku Longworth, trwają dochodzenia.

READ  Blokada MLB kończy się w MLBPA, właściciele osiągają porozumienie CBA: zwróć pięć dań na wynos z baseballem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.