De Bruyne strzelił cztery bramki, gdy Manchester City przegrał z Wilkami. Premier League

Tydzień po bolesnej kapitulacji Manchesteru City w Madrycie reakcja była przytłaczająca. Po tym, jak Kevin de Bruyne strzelił czwartą bramkę i Manchester City, Pep Cardiola wskoczył w ręce swojego asystenta Rodolfo Borela. Do tego czasu Cardiola zdążyła już zrzucić gigantyczny czarny płaszcz buforowy, a rękawiczki były długo założone, próbując zachować koronę Premier League.

Niezrównany występ De Bruyne’a pomógł City odzyskać trzypunktową przewagę nad Liverpoolem, a teraz mają dwa bany i czwarty tytuł mistrzowski w ciągu pięciu sezonów. Raheem Sterling strzelił piątego gola w ciągu sześciu minut przed grą, ale De Bruyne, który zapożyczył medytacyjną celebrację Erlinga Hollanda ukończenia hat-tricka w pierwszej połowie w 17. minucie, był inspiracją do tego niesamowitego i niewątpliwego wilczego zwycięstwa.

Technicznie rzecz biorąc, City potrzebuje czterech punktów z meczów z West Hamem i Aston Villą, ale mają dodatkowy punkt dzięki doskonałej różnicy bramek: Liverpool musi pokonać siedmiobramkowy deficyt, a City trzy. Bufor punktów, aby zdobyć tytuł.

Podczas gdy Fernando i Aymeric Laporte doznają kontuzji, by spotęgować defensywne bóle głowy Cardioli, trudno wyobrazić sobie, żeby City wyrzucało to stąd. Strzelili 22 gole w pięciu meczach ligowych od czasu opuszczenia FA Cup przeciwko Liverpoolowi w zeszłym miesiącu. Wyobraź sobie, ile zdobyliby punktów, gdy Holland był w budynku.

Pod koniec meczu De Bruyne udał się do sędziego Martina Atkinsona, aby odebrać piłkę meczową. Jeśli chodzi o nastrój, jaki zaczął tutaj, błysnął genialną piłką przez pole, której nie można było zamienić w ułamku sekundy, do Billa Fodena w minutę na zegarze, co może nie jest zaskoczeniem, kiedy rzucił swoją pierwszą kredę. Miejski hat-trick w 24. minucie, trzeci najszybszy od początku gry Premier League Historia.

Wybierz jego trzecią wiązkę. Został utworzony przez City Throw. Joao Cancello znalazł Sterlinga zakwestionowanego przez Ryana Eid-Noori, a kiedy piłka rozproszyła się swobodnie, de Bruyne szczęśliwie przejął pałeczkę, posunął się w pewnym celu i ostrożnie popchnął piłkę do pozycji strzeleckiej, zanim uderzył podkręconym strzałem w dolny róg. Jaka byłaby jego słaba lewa stopa. Potem nadeszła uroczystość, oczywiście poparcie dla nowej supergwiazdy City. Witamy w Manchesterze.

De Bruyne zaczął wszystko pod koniec generalnie obliczonego ataku na City. Bernardo Silva, pełniący rolę nieudacznika z 9 w środku pola, wpadł de Bruyne’owi i dobił do rzutu rożnego. Cardiola zacisnął obie pięści.

Pep Cardiola wskoczył w ręce swojego asystenta Rodolfo Borela po czwartej bramce Kevina de Bruyne. Zdjęcie: Peter Powell / Reuters

To był doskonały początek, ale Wilki odpowiedziały cztery minuty później, gdy Leander Dendonker wykonał znakomitą kontratak. Raul Jimenez awansował z połowy, po czym szeroko rozłożył piłkę. Prowizoryczny tylny rząd miasta nie krył się z dumą. Fernandinho, 37 lat, był partnerem środkowego obrońcy Laporte, nie był w stanie powstrzymać Jimeneza przed znalezieniem Pedro Neto i skupił się na wykończeniu Tendonkara na luzie.

Bruno Lஜ்ge, wraz ze swoim bratem i asystentem Luisem Nacimento oraz trenerem bramkarzy Tonym Robertsem, musieli być zachwyceni, widząc, jak trio kontynuuje testy, dwie mile za poligonem wilków. Pozytywny dla Govt-19. Cardiola wycofał się do dołu wyjściowego i nalał trochę wody. Nie musi się martwić.

Po nieudanej próbie poradzenia sobie z błyskotliwym podaniem Sterlinga, bramkarz Wilków Jose Cha podał mu piłkę na talerzu, a gdy Burring de Bruyne z bliskiej odległości odzyskał prowadzenie, City odzyskało prowadzenie. Wilki usiłowały przerwać niekończący się łańcuch City, a de Bruyne skończył, nie przerywając potu hat-tricka.

Rzecz w de Bruyne polega na tym, że sprawia, że ​​wszystko jest o wiele łatwiejsze i równoległe do lekcji. W ciągu 10 minut pierwszej połowy gra się skończyła, a on podążał za piłką, gotowy do żerowania w przypadku pojedynku, poślizgu obronnego wilka.

Był dziwny strach – Jinchenko i Fernando dziękowali sędziemu za wsparcie po walce w polu karnym w każdej połowie, a Laford pobiegł do Bilfera, by podnieść piłkę do Jimeneza Edersona – ale to był piękny występ dla City. , Wszystko w kolorze białym.

Nieuchronnie czwartą bramkę City zdobył de Bruyne. Krzyż Photona Aid-Noori i de Bruyne wymusiły panikę. W meczach. Jeśli chodzi o City, ten wyścig nie ma żadnych wad.

READ  Sędzia federalny oddalił pozew Trumpa przeciwko prokuratorowi generalnemu stanu Nowy Jork

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.