2022 US Open Leaderboard: relacje na żywo, dzisiejsze wyniki w golfa, aktualizacje z 2. rundy w The Country Club

Druga runda do lat 67 skłoniła światowego lidera Scotta Scotta Schefflera do współprowadzenia 122. US Open. Walcząc pod bramami w piątek, Texan zapalił się w połowie dziewiątego na plecach, grając cztery dołki w dolnej czwórce, którą zatrzymał orzeł na Bar-5 14.

Scheffler odnajduje teraz swoje nazwisko obok Nicka Hardy’ego, który podpisał kontrakt w rundach 69-68. Pozostali czterej mężczyźni zajmują pierwsze miejsce w tabeli liderów i jeszcze nie rozpoczęli swojej drugiej rundy, w tym czterokrotny wielki mistrz Rory McIlroy. Po pomyślnym obronie tytułu RBC Canadian Open Irlandczyk z północy był prawie bezbłędny w drodze do pierwszej rundy bez boogie przez 17 dołków.

McIlroy wyprzedzi Schefflera w mocnej drugiej rundzie. John Rahm, Colin Morikawa, Will Saladoris i Max Homa byli w stanie zagrać na czerwono dzięki swoim czwartkowym występom i spodziewali się tego popołudnia o wiele więcej. Z wieloma akcjami jeszcze przed nami, ci Tytani z tej gry potwierdzą swoje roszczenia do tych mistrzostw.

CBS Sports zaktualizuje tę historię o wyniki i najważniejsze informacje poniżej. Sprawdź wyniki na żywo nad tą historią, bardziej szczegółowo Prowadzić, Runda 2 razy na herbatę A nasz absolut Przewodnik po programach US Open TV.

READ  6 stycznia Dzień próbny 5 Czego można się spodziewać:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.