2022 Masters Takeaways: Scotty Scheffler dowodzi obietnicy, Justin Thomas zakrada się w dniu przeprowadzki

Augusta, ca. – Światowy golfista numer 1, który wygrał trzy z ostatnich pięciu meczów, strzelił 67 goli w 2022 Masters w piątek, aby złapać pięcio uderzenie. Pierwszy kierunek studiów w roku. Jednak większość graczy nr 1 na świecie nie stała się nr 1 na świecie w ciągu dwóch miesięcy, odkąd zostali wyeliminowani z turnieju PGA Tour, takiego jak Scotty Scheffler.

W tym tygodniu szybka podróż 25-letniego Schefflera odzwierciedla jego podróż w ciągu ostatnich dwóch miesięcy. Jego pierwsze zwycięstwo w PGA Tour miało miejsce 13 lutego podczas Phoenix Open. Jego drugie zaproszenie Arnolda Palmera było 6 marca. Po trzech tygodniach spędzonych w WGC-del Technologies 28 marca przegrał match play, tego samego dnia został golfistą nr 1 na świecie.

Teraz, dwa tygodnie później, Wyrównał rekord z największą 36-dołkową przewagą W historii Masters (pięć stóp nad czterema zawodnikami).

Scheffler od kilku lat jest po cichu bestią w największych firmach. Jego ostatnie sześć startów doprowadziło do miejsca w pierwszej dwudziestce i chociaż nie odnosił sukcesów aż do dwóch miesięcy temu, w swojej karierze był statystykem. W tym tygodniu ponownie prowadzi na polu w uderzeniach od herbaty do zieleni, a jego występ jest zdecydowanie stały.

The Masters, zdominowane przez niesamowitą grę Tigera Woodsa, która powraca po 36 dołkach i dwóch dniach, wreszcie ma swoją historię poza wielkim kotem. Czterech z pięciu golfistów, którzy prowadzili pięcioma uderzeniami po 36 dołkach w Masters Poszedłem pokonać zieloną kurtkę. Nie tylko ustanowił rekord przed wybuchem II wojny światowej.

Nie powinno dziwić, że gracz numer 1 na świecie wygra Masters w swoim trzecim starcie w Augusta National. Niemniej jednak, gdy wspiął się na szczyt świata, stało się to tak szybko, że to wątpliwe.

Jedną z wątków, które pojawią się w tym tygodniu, jest to, czy Scheffler był prawdziwym numerem jeden. Pytanie nie brzmi, czy jest dobrym golfistą, ale raczej czy był po prostu w podgrzewaczu.

READ  Najpopularniejszy w tym roku dzień podróży lotniczych to bałagan i nic się nie zmienia w żadnym momencie

Sukces Masters rozwieje wszelkie wątpliwości dotyczące prezentu Schefflera I Jego przyszłość. Teraz pytanie, które pochłonęło pierwszą część tego tygodnia: Co zrobi Tiger Woods w 2022 Masters? – Usunięte i zastąpione Przez mężczyznę noszącego Big Gates Nike. Pytanie, które teraz zadaje Schefflerowi, to to samo pytanie, na które Tiger wielokrotnie w swoim życiu odpowiadał: czy ktokolwiek zdobędzie światowy numer 1 w ostatnich 36 przejazdach tych wspaniałych mistrzostw?

W drugiej rundzie Mistrzów 2022 jest jeszcze dziewięć myśli.

2. Kot przeżywa: Znowu 71-74 może nie być w dużej mierze znane w książkach historycznych, ale Tiger wykazuje wydajność odpowiednią do wieku, biorąc pod uwagę, że tym razem szuka sztucznych narzędzi. Po odejściu w wieku 39, zdobył 35 punktów w drugiej dziewiątce, aby ułatwić sobie weekend. Czy wystartuje w niedzielę? Myślę, że nie jest nieprzyjemnie myśleć, jak do tej pory był zły od herbaty Jak złamane jest teraz jego ciało. Jednak sobota powie i możesz uzyskać od niego ostatni akt magiczny, w którym kot jest bardziej dominujący.

„Nie czułem się tak dobrze, jak chciałem” – powiedział Woods. „Zgadza się. Tak jak powiedziałem, mam szansę pojechać w weekend. Będę miał jeden z tych momentów żarówek, włączę go w weekend i dokończę. Jeśli pójdę, wszystko może się zdarzyć .Muszę się tam dostać. To ważne. Muszę się tam dostać. Jutro będzie wielki dzień. ”

3. Dustin Johnson jest w zasadzce: DJ miał grind w piątek po dwóch wózkach spowodowanych przerażającymi jazdami na numerach 7 i 9 jako pierwszy. W drugim inningu wykonał dziewięć taktów z rzędu i wszedł do domu z 73 przejazdami, co nie wyglądało na duże na papierze, ale było prawie dwa razy lepsze niż średnia w rundzie 2. DJ wiedział, że weekend jest długi i próbował grać. Jego droga w niedzielne popołudnie. Jego cierpliwość i dyscyplina (poważnie, cierpliwość i dyscyplina dla DJ-a) są godne podziwu, a wygranie 6-letniego stopnia podyplomowego byłoby o wiele bardziej imponujące niż zdobycie rekordu poniżej 20 lat, jak zrobił to półtora roku temu.

READ  Ogłoszenia o wyborach na żywo w prawyborach: wiadomości z Kalifornii i New Jersey

4. Justin Thomas skacze, Colin Morikawa porusza się: Slajd Maroka w pierwszej dziesiątce w tabeli liderów był cichszy niż JT, ale twoi dwójka „jeśli wyjdzie przed 31 rokiem, zrobi się pikantnie” oglądają w sobotę znajomi. Thomas wystąpił. Dorównał 67 Schefflerowi późno. Jest legalnie w miksie, a po tym, jak otrzymał 5,6 uderzeń w rzutach podejściowych w rundzie 2, ma kontrowersyjną ścieżkę w niedzielę, która nie wydaje się nie do pomyślenia.

Oglądaj transmisję na żywo z 2022 Masters w sobotę Mistrzowie na żywo Śledzimy najlepszych golfistów na świecie w całym Augusta National Grupy specjalneSprawdź popularność Amen Corner I rozejrzyj się wokół liderów Otwory 15 i 16. Oglądać na żywo CBSsports.comten Aplikacja sportowa CBS I Najważniejszy +.

5. 2011 i 2016: Po czwartku skomentowałem, że w tabeli liderów składającej się z Dustina Johnsona, Sungje Im i Camerona Smitha, którzy zajęli miejsce w pierwszej trójce w November Masters, mamy reorganizację w 2020 roku. Oczywiście mamy coraz więcej powtórek z 2011 i 2016 roku. Charl Schwartzel (mistrz z 2011 roku) zdobył w piątek 69 przejazdów poniżej 3 i zajął 3 miejsce po 36 dołkach. Ominął swoje ostatnie sześć cięć na całym świecie i od lipca nie znalazł się nigdzie w pierwszej dziesiątce. Danny Willett (Mistrz 2016) zdobył 74 punkty, ale nadal znajduje się w pierwszej dziesiątce. Aby dodać do historii z 2016 roku, Willett objął w piątek jeden z liderów, a Jordan Speed ​​– cięcie nie powiodło się – został napompowany. Woda w nr 12.

6. Trudny test: Średnia wyników w piątek wzrosła do 74,6, ponieważ zostały przypadkowo zdmuchnięte przez żywy wiatr. Najlepszy dowód na to, jak twarda była Augusta National w piątek? Sześć rund golfa w latach 60-tych, siedem shotów w latach 80-tych.

7. Hidegi wrócić? Być może byłem pod wrażeniem 3 Under Show Hidegi Mastuyamy w tym tygodniu. Przez ostatnie kilka miesięcy był czynnikiem, a w zeszłym tygodniu wycofał się z Texas Open z powodu kontuzji szyi. Teraz? Ma realną szansę na zostanie pierwszym golfistą, który wygrał dwie proste zielone kurtki od czasów Tigera w sezonie 2001-02.

READ  Technologia autonomicznej jazdy i wspomagania prowadzenia pojazdu zaangażowana w setki wypadków samochodowych

8. Jak duży jest golf? Larry Mice, 63 lata, który w tym tygodniu leciał średnio 230 jardów od Dee, powiedział, że grał 28-letniego Brysona Dsambova na polu golfowym średnio 310 jardów, równolegle do 67. Wiem, że DeChambeau nie jest całkowicie zdrowy, ale wyobraź sobie, że tak by się stało w każdym innym sporcie!

9. Pappa to Pappa: Papa zaprowadził Watsona do Burta i pomógł mu przez weekend w Augusta.

10. Kto może wygrać? Jeśli wierzymy, że trend spadkowy się utrzyma, zwycięzcą 2022 Masters będzie jeden z następujących.

  • Scotty Scheffler
  • Karol Schwartz
  • சுஞ்சே இம்
  • Shane Lori
  • Hidegi Matsuyama
  • Harolda Warnera III
  • Dustin Johnson
  • Kevin Na
  • Cam Smith

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.