Zaginiony więzień z Alabamy, więzień w areszcie w Indianie po pościgu

Uciekinierzy zostali aresztowani po tym, jak załoga marszałka USA wjechała pojazdem do Cadillaca, gdzie Vicky White jeździła w Evansville, poinformowali urzędnicy, dodając, że lot pary trwał półtora tygodnia.

Powiedział dziennikarzom: „Jest w dość poważnej formie.

Według szeryfa Ricka Singletona z hrabstwa Lauderdale w stanie Alabama, żaden funkcjonariusz organów ścigania nie otworzył ognia, a para uciekła 29 kwietnia.

Powiedział, że został aresztowany i zatrzymany na podstawie informacji dostarczonych przez opinię publiczną. Napiwek przyszedł w niedzielę wieczorem, powiedział Singleton.

Powiedział, że para została umieszczona w hotelu, a pościg samochodowy trwał dalej.

Małżeństwo twierdzi, że małżeństwo odbywa się w Evansville od 3 maja. „Trudno uwierzyć, że byli tu tak wiele dni, ale mamy szczęście, że dzisiaj ich widzimy” – powiedział.

Singleton powiedział, że biali uważani są za niespokrewnionych, ale w romantycznym związku zostaną sprowadzeni z powrotem do Alabamy. Casey White zostaje oskarżona o morderstwo.

– Będzie sam w celi – powiedział Singleton. „Będzie skuty kajdankami i bandażami, kiedy będzie w tym pokoju. Jeśli chce mnie pozwać za naruszenie jego praw obywatelskich, niech tak będzie. Nigdy więcej nie wyjdzie z tego więzienia. Obiecuję ci to”.

Singleton powiedział: „Zawsze nie mogę się doczekać tej decyzji. Wiem, że ich złapiemy. Minęło trochę czasu.

Powiedział, że większość ucieczek z więzienia okręgowego jest arbitralna.

„Ta ucieczka była najwyraźniej dobrze zaplanowana i obliczona” – powiedział Singleton. „Było wiele przygotowań do tego. Mieli dużo zasobów, mieli pieniądze, mieli pojazdy, mieli wszystko, czego potrzebowali, aby to zrobić. To właśnie sprawiło, że było to tak trudne w ciągu ostatniego półtora tygodnia ”.

Opublikowano zdjęcia myjni samochodowej w Indianie

Wcześniej w poniedziałek amerykańscy Marshalls Evansville opublikowali zdjęcia, które według nich to Casey White złapany przez kamerę monitoringu na myjni samochodowej.

READ  2022 US Open Leaderboard: relacje na żywo, dzisiejsze wyniki w golfa, aktualizacje z 1. rundy w The Country Club

To pierwszy raz, kiedy zgłoszono jego zaginięcie, odkąd uciekł z aresztu w hrabstwie Lauderdale z Vicky White.

Vicky Biały Nie znaleziono na zdjęciach.
Marszałkowie USA opublikowali zdjęcia, na których według nich jest Casey White, który uciekł z myjni samochodowej w Indianie.
Śledczym powiedziano w niedzielę wieczorem, że Ford F-150 z 2007 roku został znaleziony w myjni samochodowej w Evansville, 175 mil na północ od hrabstwa Williamson w stanie Tennessee, gdzie para Ford Edge podróżowała w 2007 roku. Znaleziono w opuszczonym stanie.

Właściciel dostarczył obrazy z kamery bezpieczeństwa, powiedzieli marszałkowie USA w oświadczeniu.

Agencja poinformowała, że ​​marszałkowie udali się na końcówkę do Indiany.

US Marshals Service powiedział, że wierzy, że mężczyzna na zdjęciu to Casey White.

Casey White ma do czynienia z wcześniejszymi zarzutami o morderstwo. Został nagrodzony 15 000 dolarów za informacje prowadzące do jego schwytania i 10 000 dolarów za informacje prowadzące do schwytania Vicky White.

Początkowo została oskarżona o umożliwienie lub ułatwienie ucieczki w pierwszym stopniu.

Nowe zarzuty przeciwko Vicky White

W Alabamie Departament Szeryfa Hrabstwa Lauderdale poinformował, że przeciwko Vicky White wniesiono nowe oskarżenia w związku z ucieczką Casey White.

W 2007 roku urzędnicy powiedzieli, że Ford Edge został oskarżony o użycie pseudonimu w celu zakupu używanego pojazdu w celu ucieczki. Nakaz pokazuje, że Vicky White Przeszukano pod zarzutem fałszerstwa i kradzieży tożsamości.

Co wiemy o Casey White, więźniu z Alabamy, który uciekł z więzień?

Vicky White, zastępca dyrektora zakładu poprawczego w hrabstwie Lauderdale, zabrała Casey White z więzienia hrabstwa 29 kwietnia i powiedziała, że ​​zabierze ją na badanie psychiatryczne, o którym później urzędnicy dowiedzieli się, że nigdy nie było planowane. Następnie powiedziała więźniowi, że będzie leczona, ponieważ nie czuje się dobrze.

Singleton powiedział w poniedziałek, że używanie pseudonimów Vicky White może skomplikować poszukiwania.

„Jeśli użyje swojej własnej tożsamości, będzie nam znacznie łatwiej ją znaleźć” – powiedział Singleton dla Piana Golotrica z CNN. „Wiemy, że użyła niewłaściwego dokumentu tożsamości, żeby kupić samochód w hrabstwie”.

Po schwytaniu Singleton powiedział, że ma nadzieję, że Vicky White przeżyje.

READ  Red Sox podpisze historię Trevora

„Nie chcemy żadnych wykroczeń na Vicky, ale ma kilka odpowiedzi” – powiedział. „Całkowicie ufam (do niej). Była wzorem do naśladowania. Nie wiem, czy kiedykolwiek się dowiemy.” Co się stało, aby to zmienić.

Nagranie pokazuje, że materiał jest dobrze przygotowany do ucieczki, mówi szeryf

Nagranie wideo z monitoringu Vicky White wykonane przed wyjściem pokazało rozmiar produktu, który uciekł, powiedział Singleton.

Śledczy znaleźli nagranie, na którym White robił zakupy odzieży męskiej w domu towarowym i „sklepie dla dorosłych”, powiedział Singleton, dodając, że więzień „najwyraźniej przebrał się”.

„To mówi nam, że było to bardzo dobrze zaplanowane i skalkulowane” – powiedział Singleton. – Najwyraźniej zaplanowała tę ucieczkę dobrze do t.

Śledczy opublikowali wcześniej materiał wideo, na którym Vicky White przebywa w hotelu we Florencji, gdzie przed tygodniem zatrzymała się na noc przed ucieczką.

Dlaczego polowania na ludzi, takie jak Vicky White i Casey White, fascynują nas?

Radiowóz wiozący oficera i więźnia z więzienia został wysadzony na parkingu centrum handlowego. Wewnątrz znaleziono więzienia, radio i kajdanki Vicky White. Władze uważają, że para pojechała innym pojazdem: SUV Vicky White z 2007 roku, który zaparkował na miejscu zdarzenia poprzedniego wieczoru.

ten Znaleziono pojazd 6 maja na parkingu w Tennessee. Samochód został porzucony w niezidentyfikowanym lesie tego samego dnia, w którym uciekli, co wskazuje, że jechali około dwóch godzin na północ od hrabstwa Williamson w stanie Tennessee z więzienia we Florencji.

Władze uważają, że pojazd mógł zostać nagle zatrzymany w okolicy z powodu awarii silnika.

56-letnia Vicky White i 38-letnia Casey White nie mają żadnego związku. Znają się co najmniej od 2020 roku Wspierał romantyczny związek, Szeryf powiedział CNN na początku tego tygodnia.
Zanim zniknęli, Vicky White ogłosiła swój plan emerytalny i sprzedała swój dom za pewną cenę Cena poniżej wartości rynkowej.

Nie pracuje już w biurze szeryfa, poinformowało biuro, dodając, że chociaż 29 kwietnia był ostatnim dniem jej pracy, jej papiery emerytalne nie zostały sfinalizowane.

READ  Przeciek Sądu Najwyższego Johna Robertsa „absolutnie okropny”

Gen Selva z CNN, Joe Sutton i Jameel Lynch przyczynili się do powstania raportu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.