Aktualizacje na żywo z nominacji do nagród Tony 2022: „Dziwna pętla” prowadzi z 11

dług…Sarah Krulwich / The New York Times

„A Strange Ring” to nowa piosenka, która bada wątpliwości i rozczarowania zapalonego dramaturga. 11 nominacji do Tony w poniedziałekBardziej niż jakikolwiek inny program w sezonie post-Broadway od czasu jego pierwszego zamknięcia.

Spektakl, który zdobył już w sztuce Nagrodę Pulitzera, wyreżyserował Michael R. Napisany przez Jacksona jest obecnie głównym pretendentem do nagrody o największym wpływie ekonomicznym na najlepszy nowy instrument muzyczny.

Rywalizacja będzie zacięta i zacięta. „Dziwny pierścień„W obliczu pozostałych pięciu instrumentów muzycznych:”M.J., „Biograficzna muzyka z szafy grającej o Michaelu Jacksonie; „Paradise Square” opowiadający o przełomie w stosunkach etnicznych w XIX-wiecznym Nowym Jorku; „SześćO żonach Henryka VIII; „Kobieta z Północy„O pensjonacie w Minnesocie w czasie Wielkiego Kryzysu; I „Sobotni wieczór panie”, „Remake klasycznego filmu Billy Crystal.

Tegoroczne Tony Awards są pierwszymi, które przyznają premiery kin po długiej epidemii, a branża wciąż walczy o odzyskanie sił po szkodach spowodowanych strajkiem.

Trylogia cytrynowa,Ambitna wizja wzlotu i upadku finansowego imperium Lehman Brothers wyskoczyła na czoło wyścigu o najlepszą sztukę i o najlepszy muzyczny renesans odwróconej płci kompozycji Stephena Sonheima i George’a Firtha.

Nominacje otrzymało wielu znanych artystów, m.in. Sam Rockwell, Mary-Louis Parker, Billy Crystal, Hugh Jackman, Uso Aduba, Rachel Trotsch, Felicia Rashad, Ruth Neka i Patti Lupon. Niezauważone przez nominowanych: Sarah Jessica Parker, Matthew Proderick, Beanie Feldstein i Daniel Craig.

Odbyło się 34 zasłużonych pokazów, z których 29 otrzymało nominacje. Nominacje zostały wybrane przez panel 29 osób, które głosowały w zeszły piątek po obejrzeniu wszystkich programów, które na to zasłużyły; Następnie grupa 650 wyborców ma czas do 10 czerwca na zagłosowanie na swoich faworytów, a zwycięzcy zostaną ogłoszeni podczas uroczystej ceremonii 12 czerwca.

READ  Naomi Biden ma poślubić swojego narzeczonego w Białym Domu jeszcze w tym roku

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.