Wypadek samochodowy w Hampshire: Siedem osób, w tym pięcioro dzieci, zginęło w wyniku wypadku na autostradzie I-90 w hrabstwie McHenry, poinformowała policja stanu Illinois.

Hampshire, il. (WLS) — Pytania pozostają po tym, jak matka i pięcioro dzieci z Rolling Meadows zginęło w niedzielnym pożarze na autostradzie I-90 w hrabstwie McHenry.

Jedyny ocalały z katastrofy, Thomas Topos, lat 32, pozostaje w szpitalu w Loyola University Medical Center.

Sąsiad powiedział ABC7, że w wypadku stracił żonę i wszystkie dzieci.

Tuż po drugiej w niedzielę Topos jechał na zachód drogą I-90 w pobliżu Hampshire w niebieskim Chevy vanie, gdy kierowca szarej Acury, zidentyfikowany jako 22-letnia Jennifer Fernandez z Carpentersville, jechał w przeciwnym kierunku. Pojazd Toposa zderzył się czołowo. Oba samochody zostały doszczętnie zniszczone przez ogień.

Troopers powiedział, że wszyscy pasażerowie Fernandeza, zidentyfikowani jako 31-letnia Lauren Topos, i pięcioro dzieci zostały znalezione martwe na miejscu zdarzenia: dwie 13-letnie dziewczynki, 7- i 6-letnich chłopców oraz 5 innych. – stara kobieta.

Zobacz także | Para Kankakee zginęła, troje dzieci zostało rannych w wypadku GA podczas wizyty u dziadków

Sąsiedzi w Rolling Meadows powiedzieli, że czworo z nich to dzieci pary.

„Kiedy dowiadujesz się, że to ludzie, których znasz od lat, trochę to uderza” – powiedział David Moreno, sąsiad rodziny Toposów. „Nie jest łatwo stracić rodzinę w jednej chwili”.

Czworo dzieci to dzieci tej pary, powiedział Moreno.

– Rozumiem, że jedna ze starszych córek miała z nimi przyjaciółkę – powiedział. „Wiem, że to druzgocące dla społeczności, że to ktoś, kogo znają ludzie”.

Policja stanowa wciąż próbuje dowiedzieć się, dlaczego Hernandez poszedł w złym kierunku. Władze nie ujawniły jeszcze tożsamości pięciorga dzieci.

Ten straszny wypadek doprowadził do kolejnego konfliktu.

Kiedy jedna ciężarówka zatrzymała się, aby umożliwić lądowanie helikopterowi medycznemu, druga naczepa nie zatrzymała się na czas i skręciła w tył, powiedzieli urzędnicy.

Przyczepa jednego z nich została rozerwana, a pudła w środku porozrzucane po drodze.

READ  Canelo Alvarez kontra Canelo Alvarez Wyniki walki Dmitrija Bivola, najważniejsze informacje: rosyjski mistrz Meksyku supergwiazda zdenerwowana

Drugi wypadek spowodował drobne obrażenia jednej osoby.

Copyright © 2022 WLS-TV. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.