Utah Jazz wymienił Rudy’ego Goberta z Minnesota Timberwolves

The Utah Jazz Podobno trzykrotny Defensive Player of the Year jest wymieniany Rudy Gobert chcieć Minnesota Timberwolves, Według Adriana Wojnarowskiego z ESPN.

Według Wojnarowskiego Timberwolves wyślą do Jazz Malika Beasleya, Patricka Beverleya, Walkera Kesslera, Jarretta Vanderbilta, Leandro Bolmaro i kolekcję picków z pierwszej rundy.

Ten ruch sygnalizuje pragnienie Jazzu, aby przejść od pary Gobert-Donovan Mitchell, która zmagała się od początku pandemii Covid-19. Napięcie w szatni między dwoma gwiazdami Jazzu jest dobrze udokumentowane od marca 2020 roku. Druga połowa sezonu 2021-22 nie zrobiła nic poza podsycaniem płomieni.

Jazz po raz trzeci w ciągu czterech sezonów odpadli z play-offów w pierwszej rundzie, a teraz mają rozczarowujący skład, aby wygrać. Jazz sprzedał również Royce’a O’Neala do Brooklyn Nets w czwartek przed otwarciem wolnej agencji i będzie nadal szukał dodatkowych transakcji.

Według Tony’ego Jonesa z The Athletic, Jazz nie zamierzają handlować Mitchellem. Mecz Gwiazd NBA 2023 odbywa się w Salt Lake City, a Jazz są zaangażowani w budowanie wokół młodej gwiazdy.

Rudy Gobert podobno zmierza do Minnesoty Timberwolves w przebojowej transakcji. (Alex Goodlett/Getty Images)

Jak Rudy Gobert pasuje do Timberwolves?

Gobert będzie teraz sparowany z Karl-Anthony Towns w Minnesocie. Obaj mają długoterminowe kontrakty po Downs Supermax zgodził się na przedłużenie Czwartek. Supermax kontrakt Goberta ma cztery sezony.

Duet wielkich ludzi może być przydatny dla początkujących Timberwolves. Gobert, trzykrotny All-Star, zdobył średnio 12,4 punktu, 11,7 zbiórki i 2,2 bloku na mecz. Downs, trzykrotny All-Star, zdobył średnio 23,2 punktu, 11,3 zbiórki w 34,2 minuty.

Gobert prowadził w lidze w zbiórkach w zeszłym sezonie z wynikiem 14,7 na mecz.

Nowo zatrudniony dyrektor Timberwolves Tim Connelly był dyrektorem generalnym Denver Nuggets w 2013 roku.

Anthony Edwards Nie jesteś fanem Rudy’ego Goberta?

Brak szacunku dla strzeleckiego strażnika trzeciego roku Anthony’ego Edwardsa dla roli Goberta był jednym z ciekawszych projektów pobocznych w zgłoszonej branży.

READ  Giełdy nadal rosły, gdy inwestorzy obserwowali postępy wojny rosyjsko-ukraińskiej.

W grudniu 2021 r. Edwards powiedział, że Gobert „nie bój się w moim sercu” po trzech meczach przeciwko Jazzowi w tym miesiącu. Jazz wygrał wszystkie trzy. Edwards miał 18 punktów w pierwszym meczu i 26 punktów w trzecim, ale przegrał drugi mecz ze względu na protokoły BHP.

Jak handel Rudy’ego Goberta zmienia rynek dla Kevina Duranta?

Dwukrotny mistrz NBA Kevin Durant Poproszono o wymianę przed otwarciem bezpłatnej agencji z Brooklyn Nets w czwartek. The Oczekuje się, że pakiet zwrotny dla transakcji Durant będzie ogromnyA powrót Goberta pokazuje, ile zespoły mogą zaoferować Durantowi.

Ulubione miejsca Duranta to Miami Heat i Phoenix Suns. Obie drużyny mogą potrzebować trzeciego zespołu, aby ułatwić rodzaj handlu dla Duranta.

Darmowa agencja NBA: Śledź na żywo aktualizacje wszystkich podpisów, przedłużeń kontraktów, transakcji i nie tylko od Yahoo Sports.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.