2022 bezpłatne śledzenie agencji NBA: Zach LaVine, Bradley Beal zgadzają się na umowy supermax; Knicks ziemia Jalen Brunson

Dobre zdjęcia

Powstaje bezpłatna agencja NBA, która rozwija się w szybkim tempie. Od czwartkowego wieczoru drużyny i zawodnicy mogą oficjalnie rozpocząć negocjacje nowych kontraktów. Jednak fani NBA nie będą musieli długo czekać na ważne wiadomości. Godziny przed otwarciem bezpłatnej agencji, Kevin Durant Poproszono o wymianę z daleka Brooklyn Nets. Żądanie KD wywołuje wstrząs w całej lidze, a posiadanie jednego z najlepszych graczy w koszykówce w bloku handlowym będzie decydować o tym, ile drużyn wystąpi w tym sezonie.

Zach LaVine i Bulls zgodzili się na pięcioletni kontrakt supermax o wartości 215 milionów dolarów, aby powrócić do Chicago, podczas gdy Bradley Beal zawarł pięcioletni kontrakt supermax o wartości 251 milionów dolarów z Wizards. James Harden jest nadal dostępny, ale oczekuje się, że ponownie podpisze kontrakt z 76ers.

Ponadto Jalen Brunson podobno zgodził się na czteroletnią umowę o wartości 104 mln USD New York Knicks. Również były numer jeden w klasyfikacji generalnej, Deandre Ayton, mógł zrezygnować Słońca Tego lata. Szerszenie Tymczasem Forward Miles Bridges jest ograniczonym wolnym agentem Ale w środę został aresztowany w Los Angeles.

Chcesz mieć w jednym miejscu najlepsze wyniki dla wolnych agentów? CBS Sports ma nasz darmowy tracker agencji NBA 2022. Sprawdź najnowsze ruchy poniżej.

2022 Bezpłatne śledzenie agencji NBA

READ  Naomi Biden ma poślubić swojego narzeczonego w Białym Domu jeszcze w tym roku

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.