Twarz i imię chłopca kilka miesięcy po urodzeniu Cardi B – Hollywoodzkie życie


Zobacz galerięŹródło: Matt Baron / REX / Shutterstock

Cardi b Fani mogą się teraz cieszyć, gdy raper „WAP” w końcu podzielił się tym, co zobaczył za swoim małym chłopcem za kulisami! Mały, kto Urodzony 4 września 2021 rWprowadzono dnia Instagram Cardi W czwartek jasnoniebieski park jest zawsze wspaniały z białym futrzanym kapturem, białym t-shirtem i dopasowaną niebieską bluzą, dresami i czapką. Chociaż Cardi w tajemniczy sposób podpisała post emoji z dinozaurem, falą i pluszowym misiem, jej mąż, raper ZrównoważyćWreszcie Ujawnił swoje imię: Zestaw fal Sebius.

To pierwszy raz, kiedy Cardi widzi swojego synka, odkąd odłożył się na kilka miesięcy, odkąd urodził się we wrześniu ubiegłego roku. W marcu raper „pieniądze” w końcu spełnia żądania fanów, aby w końcu zobaczyć, jak się ma dziecko, ale tak się stało Nieco zacieniony sposób. Przesłał bardzo zbliżone zdjęcie oka i długich powiek swojego dziecka. „To wszystko, co masz” – żartował wtedy Cardi.

Humorystyczna odpowiedź matki dwójki dzieci pojawiła się po tym, jak ujawniła na Twitterze niektóre z zmagań swoich rodziców. „Wow, chcę pozbyć się mojego słodkiego dziecięcego bólu zęba. Był smutny przez cały dzień ”- napisał. Chociaż wielu fanów popierało problemy z mumią w Nowym Jorku, jeden fan skarżył się, że nie opublikował jeszcze żadnego zdjęcia małej dziewczynki. „Krewny naszego dziecka miał zęby, a my go jeszcze nie widzieliśmy” – napisali. Powodzenia im, nadeszła najnowsza scena z chłopcem!

Kiedy Cardi udostępnia zdjęcia i inne chwile swoich dzieci w mediach społecznościowych, można ograniczyć je do minimum. Miała stronę na Instagramie z kulturą swojej córki, ale dopiero od niedawna Zatrzymałem to Po przeczytaniu niektórych komentarzy. „Nie sprawdziłem konta mojej córki, ale teraz mam zamiar zablokować jej stronę… Nie wiem co się dzieje, ale mam nadzieję, że twoja mama umrze za to, że urodziłaś ** dziwną dziewczynkę, – napisała wtedy na Twitterze. To z pewnością może być powód, dla którego jest tak bezpieczna dla swojego synka.

READ  NBA Draft 2022 aktualizacje na żywo, wyniki: trader, zamówienie, oceny, magiczny handel zajmuje Palo Banzero nr 1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.