Tremond Green z Golden State Warriors ma kilka rzeczy w dziwacznej kłótni z Aaronem Gordonem z The Nuggets

Para Zaangażowany w walkę wręcz W niedzielne popołudnie nie minęła nawet minuta czwartego meczu pierwszej rundy play-offów Konferencji Zachodniej, a obaj wrócili do niej w środę wieczorem w pierwszej kwarcie meczu 5.

W przeciwieństwie do sporu Game 4, w którym obaj gracze popełnili błędy techniczne, tylko Gordon został ukarany grzywną. Gra Tiff 5, Podobno za upuszczenie piłki na green. Gwiazda Warriors była na boisku po tym, jak Gordon popełnił błąd w ataku podczas gry w kręgle na greenie.

Po upuszczeniu piłki nad Greenem były obrońca NBA zrobił kilka rzeczy w odwecie. Leżąc na ziemi, próbował złapać jedną z nóg Green Garden, zanim został zatrzymany przez oficera. Następnie drużyny przeszły na drugą stronę boiska po techniczny rzut wolny Stephena Curry’ego (który nie trafił)! Ponownie!), a za nim Green Gordon i zderzył się powoli od tyłu, ponownie oficer musiał ich rozdzielić.

Poza tym Charlie strzelał do Greena z rzutu wolnego Pojawiło się Ciągle głośno nazywając Gordona szczególnie niegrzecznym imieniem.

W tym innych graczy w NBA Sama zieleńWezwany z powodu usterek technicznych Jak dotąd Mniej. Albo Tremond miał dużo szczęścia, albo w końcu opanował sztukę rozpoznawania fortu, którego nie mógł przekroczyć, i zbliżania się tak blisko, jak tylko mógł.

READ  Słońca kontra. Mavericks zdobywa bramki, na wynos: Chris Paul i Devin Booker pomagają Phoenix wygrać serię 2-0 w grze 2.

Occamin Razor wskazuje, że prawdopodobnie jest wcześniej.