Avatar 2 wreszcie ma tytuł, a pierwszy zwiastun debiutuje z Dr. Strange

Pierwszy Wcielenie Kontinuum nazywa się Avatar: Droga wodnaDisney ogłoszony na CinemaCon w środę DługiOstatnio Film ma wejść na ekrany 16 grudnia. Wraz z wprowadzeniem pierwszego zwiastuna zwiastuna wkrótce dostępnych będzie więcej zasobów. Dr jest dziwny w różnorodności szaleństwaZostanie wyświetlony 6 maja.

Oto streszczenie filmu Disneya, które jest bardzo niejasne:

Akcja osadzona ponad dekadę po wydarzeniach z pierwszego filmu, Avatar: Droga wodna Sally zaczyna opowiadać historię rodziny (Jake, Neidri i ich dzieci), problemy, które za nimi podążają, ich próby zapewnienia sobie bezpieczeństwa, wojny, które prowadzą o przetrwanie i tragedie, które przeżywają.

Chciałbym zwrócić uwagę na język „zaczynam mówić” Droga wodna Nie tylko to Wcielenie Oczekiwany film. Awatary 3, 4, I 5 Każdy jest w pracach Ustaw do publikacji Po poprzednich dwóch latach. Nie wiem, czego się spodziewać, ale mam nadzieję, że będą dobre; W końcu reżyser James Cameron Powiedział raz Sequele sprawią, że „szeroko otworzysz usta i wypróżnisz się”.

Pierwszy Wcielenie Wydany w 2009 roku, pozostaje nienaruszony Jeden z najbardziej dochodowych filmów wszechczasów. Ale jeśli jesteś trochę niejasny w szczegółach filmu – Wtedy nie mogę cię winić – Disney zostanie ponownie wydany Wcielenie W kinach 23 września.

READ  Ogłoszenia dotyczące wyborów na żywo w Australii: Wstępne doniesienia wskazują na rychłe zakończenie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.