Seria NASCAR Cup w Nashville: aktualizacje na żywo, wyniki, najważniejsze wydarzenia z Ally 400

Liban, Den. – Po ponownym odkryciu bogatej tradycji wyścigów w Music City, NASCAR i Nashville przez ostatnie kilka lat doskonale pasowały do ​​siebie. Odbudowa Nashville, jednego z głównych miast wyścigowych w kraju, trwa w niedzielę, a NASCAR Cup Series powróci do drugiego dorocznego Alli 400 na Nashville SuperSpeedway w niedzielę.

Jako pierwszy zakład po tygodniu wypożyczeń w sezonie 2022, seria Nashville Cup oznacza symboliczny początek drugiej połowy sezonu. To także ważny moment w sezonie zasadniczym. 10 wyścigów jest teraz przed play-offami, co oznacza, że ​​kierowcy muszą spieszyć się do play-offów i założyć własne rozstawienie.

Po jednorazowym postoju na piorun w okolicy, niedzielny wyścig zakończył się prawie w połowie – co uczyniło wyścig oficjalnym – zanim kolejna silna burza przyniosła deszcz i błyskawice na trasie. Wyścig został po raz drugi oznaczony czerwoną flagą po 139 okrążeniach, a długi deszcz został opóźniony przed wznowieniem wyścigu o godzinie 10:05 ET.

Po zdominowaniu wyścigu w 2021 roku Kyle Larson chce odzyskać swoją mistrzowską formę i zdobyć kolejną gitarę Gibsona. Ten sezon jest nieprzewidywalny i musi stawić czoła każdemu zgadywaniu – Daniel Suarez, Chris Buescher i Michael McDowell walczą o zwycięstwo w Sonoma.

Relacje telewizyjne z Ally 400 są obecnie w NBC i transmitowane na fuboTV (Spróbuj za darmo)

READ  Prognozy NBA Playoff 2022: Celtics wybiera ekspertów do każdego turnieju pierwszej rundy, w tym sieci

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.