Rozgrywający NFL pokonali Toma Brady’ego i Aarona Rodgersa, by pokonać Patricka Mahomsa i Josha Allena w golfie wystawowym

Tom Brady I Aaron Rodgers Teraz na polu golfowym można się chwalić Patrick Mahomes I Josh Allen Po wygraniu Capital One w środę.

Czterech rozgrywających NFL rozegrało w Las Vegas 12-dołkowy golfowy pokaz, w którym Rodgers przefiltrował but na ostatnim dołku, aby dać swojej drużynie zwycięstwo 1-up.

Chociaż fajnie było patrzeć, jak rozgrywający rywalizują w programie nauczania, zebrano też wystarczająco dużo pieniędzy, aby przekazać 10 258 000 posiłków na rzecz Feeding America w szczytnym celu.

Zawodnicy potraktowali imprezę poważnie, ale gadka o śmieciach zaczęła się wcześnie. Allen powiedział, że pobawiłby się piłką golfową ze zdjęciem bez koszuli Brady’ego, zrobionym w 2000 NFL Scouting Link.

Allen zrobił sobie kilka zdjęć. Kiedy Brady oddał krótki strzał, uderzył go masywnym i powiedział „Josh Alleni”.

W meczu było kilka błędnych strzałów i przynajmniej jeden widz trafił piłkę Allena.

Allen powiedział komentatorom, że dał nieszczęsnemu fanowi rękawiczkę na pamiątkę.

Brady i Rodgers wyszli wymachując bramkami, tworząc Bardiego na pierwszych dwóch dołkach i idąc 2 do przodu na początku rundy. Mahoms i Allen w końcu wrócili, wywołani przez jakiś budyń chmur Mahomsa.

Liczba doprowadzona do kwadratu meczu Mahoms. Miał dwunożnych ptaków na piątej pozycji i zrobił kolejną nogę pod koniec rundy, aby wyróżnić swoją drużynę.

W miarę jak mecz się zacieśniał i zbliżał się ostatni dołek, rozmowa o śmieciach zwolniła. Komentator turnieju Charles Barclay strzelał do wszystkich rozgrywających, a komentator Trevor Immelman i Koszykówka Hall of Fame Shahul O’Neill szeptali późno o tym wydarzeniu.

Mahoms oddał strzał z poprzeczki od 3 do 7 stóp i 6 cali od dołka, a komentator meczu Ernie Johnson powiedział, że Mahoms trafił na długość O’Neilla. Barclays skorzystał z okazji, aby skomentować swojego partnera telewizyjnego NBA.

„Dobrze jest grać w golfa, stary, nie muszę być w pobliżu tego idioty” – powiedział Barkley. „To takie piękne, gdy nie ma tu Szoku. Moje życie jest lepsze, gdy go nie ma”.

READ  Duża pływająca restauracja w Hongkongu tonie w morzu

Barclay pomógł zachować jasność, gdy rozgrywający mniej mówili, gdy zbliżali się do ostatniego dołka. Kiedy Rodgers uderza w strzał z tee na zielono i zanurza tyłek w zwycięstwie, mecz przechodzi do Bar-3. Było to pierwsze zwycięstwo Brady’ego, który w środę wziął udział w pokazowym turnieju 0-2.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.