Pożądani Doyens dla Liverpoolu, Realu Madryt i nowoczesnej gry | Piłka nożna

To jest finał wielkiego pucharu, kochanie

Po sezonie, który każdego tygodnia okazywał się bardzo nietypowy, wszystko sprowadza się do tego. Zainspirowane poczuciem przeznaczenia, obie drużyny rywalizują o główną nagrodę w lśniącej nowoczesnej katedrze piłkarskiej; Szkoda, że ​​trzeba kogoś stracić. Niemniej jednak, kiedy Piątka przesłała swoje 3000 słów do The Men in the League do finału Playoff, zwrócono nam je w tysiącu kawałków, a Confetti zaaranżowało wysłanie Wielkiego Pucharu na stół, aby wypowiedział dwa słowa.

Gdyby ten początkowy hazard był telegrafem bardziej niż przepustka $tevie Mbe Hollywood, starcie w Paryżu w sobotni wieczór byłoby nieprzewidywalne. Liverpool wystartuje jako opcja, ale Real Madryt udowodnił, że może zniszczyć starannie skonstruowany projekt Big Cup w 90 minut. Po dramatycznie opóźnionych powrotach z PSG, Chelsea i Manchesterem City spodziewamy się, że Karim Benzema wygra pod koniec drugiej połowy marszu Liverpool Cup.

Jeśli jesteś fanem, który lubi publikować liczbę „UCL” wybranej grupy we wszystkich dostępnych skandalach w mediach społecznościowych, oto kilka opatentowanych analiz Fiver dla Ciebie, ponieważ przyczyniły się one w pewien znaczący sposób. Liverpool może zdobyć siedem głównych trofeów i wyrównać z Milanem – ale, co ważniejsze, zepsuć tę powolną bieg i powiedzieć: „Wygraliśmy. [x] Metoda ”hasło. Madryt wygrał oczywiście 13 – nie chcą o tym rozmawiać. Zgadza się, The Fever naśmiewa się z drużyn za zdobycie tak wielu wielkich trofeów. Ale co jeszcze jest?

The Fever: Zarejestruj się i otrzymuj nasz codzienny e-mail o piłce nożnej.

Obie drużyny zdobyły swoje miejsce i obie są trenowane przez ulubioną zabawkę współczesnej gry. I Carlo Ancelottiego.Zmiany taktyczne n-Cam To jak rozmowa z Lucą Motricem i uniesienie brwi – ale hej, to działa. Według J ஜூrgena Kloppa jest menedżerem, który wygrał Wielki Puchar Weekend w zespole – Tuż za nim podąża Roberto de Matteo. Dla Nicejczyków, którzy mogą wskazać, że jest to powtórzenie Showbiz 2018 i że przynajmniej jeden z sześciu z ostatnich dziewięciu finałów Big Cup miał przynajmniej jeden z tych klubów – rozsądny punkt. Ale z drugiej strony, jedna z tych drużyn przegrała w grupach z szeryfem Traspole; Zdobył drugą kwalifikację, wyrównując z ostatnią głową przeciwko West Brom. Przez ich bramkarza. Heart Luck, Mansfield i Port Vale – to prawdziwa historia słabszego weekendu.

Dzisiejsza filozofia

„Było wiele mrocznych dni, będą w przyszłości, ale czułem się gotowy, aby poprowadzić mój sztab i moich żołnierzy” – Vale Manager Darrell Clark Powrót po bliskiej rodzinie żałobnej W tym roku przygotowuje się do zabrania ich na Wembley w sobotę.

Valena Darrella Clarka. Zdjęcie: Christopher Thomont / The Guardian

Pięć liter

„W ciągu kilku godzin, gdy łaskawie wydrukujesz mój list We wczorajszej piątej, Soccer Canada zrywa przyjaźń z Iranem. Wiem, że jesteś globalną potęgą w świecie futbolu, ale to po prostu niezwykłe” – Alan Etherington.

„Ciekawe, że garnitur Norwich określił swój zespół jako przeciętny (Wczorajsze wiadomości, drobiazgi i wyskakuje) Myślę, że nadal byliby w Premier League, gdyby osiągnęli średni szczyt. ”- Dominic Dawson.

Wrzucenie ostatniej kropli „oklaskuj pieniądze w telewizji” (Pięć znaków passim) Musisz obejrzeć starożytny roadshow, aby zrozumieć wartość pieniądza. Żadnych braw od uczestników o niskiej wartości, duża wartość wywołuje wiele braw… ale nikt nic nie robi, po prostu otrzymują wiadomość o dołączonych do nich pieniądzach. Bardzo dobrze! Fani w Newcastle mogą zrozumieć ten pomysł” – Paul Sanderson.

„Jak John McKay (Listy z wczoraj), nie mogłem uwierzyć, że upokarzam się, żeby napisać list do Gorączki. Zwłaszcza, że ​​nie mam nic mądrego do powiedzenia. Jak ogień ”- Steve Minds.

Wyślij swoje listy na adres [email protected] I zawsze możesz tweetować przez The Fiver Opiekun_sport. Dzisiejszy zwycięzca naszego listu podarunkowego Dominic Dawson.

Zalecane słuchanie

Słuchaj najnowszych Tygodniowe suplementy piłkarskie. Kiedy już przy tym jesteśmy, Max, Barry i Pat Squad ponownie wyruszają w trasę. Bilety na występy na żywo w czerwcu i lipcu dostępne są tutaj.

Wiadomości, drobiazgi i wyskakujące okienka

Wygląda na to, że Sadio Mané może być Pobyty w Liverpoolu W sumie. „Wróć do mnie w sobotę, a udzielę ci oczywiście najlepszej odpowiedzi, jaką chciałbyś usłyszeć” – dokuczał. „Jest wyjątkowy. Dam ci wszystko, co chcesz usłyszeć.

Sadio Mane z kilkoma świetnymi grami w kapelusze w drodze do Paryża.
Sadio Mane z kilkoma świetnymi grami w kapelusze w drodze do Paryża. Zdjęcie: szalik dźwiękowy / AFP / Getty Images

Forrest Green zawarł umowę z Ianem Burchnallem, wspaniałym menedżerem z Knots County Jeden w oku Watford. „Pomiędzy nami pokazaliśmy, jak ruchy w piłce nożnej mogą sprawić, że plansza będzie bardziej uporządkowana i lepsza” – powiedział prezydent Dale Vince.

Innym szefem spoza ligi był Pete Wilde, który nawrócił Halifaxa za kopnięcie w League Two Barrow.

Kapitan Anglii Harry Kane rozmawia z Jimmy’m Fallon’em w Nowym Jorku. „Mamy świetny zespół, naprawdę dobrych zawodników, bardzo dobrego trenera, ulepszamy ten Puchar Świata i nie mogę się tego doczekać” – zawołał, posyłając stosunkowo pustym widzom stare spojrzenie. „Mam nadzieję, że będę mógł spróbować pobić ten rekord goli, gdy będziemy”.

Naczynie z Padum.
Naczynie z Padum. Zdjęcie: NBC / Bank zdjęć NBCU / Getty Images

Wysoki skowyt, który możesz wykryć Ciągłe plucie Pomiędzy francuskimi i hiszpańskimi mundurami piłkarskimi, cały ten Kylian Mbabane jest w biznesie. „Kiedy Lionel Messi, Sergio Ramos i wielu innych opuściło twoją ligę w zeszłym roku – na życzenie – bardziej niż ich uznanie. [greatness]– Skomentowałeś ich wiek i określiłeś naszą ligę jako „jak liga legend w wieku niektórych graczy” – wywęszył Vincent LaBroon z LFP w liście do kontr-Javiera Tepasa. Jest powszechnie uznawany za jednego z graczy i pomimo mając podobny przywilej, nie wstąpił dobrowolnie do Twojej ligi.”

W bardziej zaawansowanych wiadomościach dla mężczyzn Rio Ferdinand i John Terry patrzą na siebie na Twitterze, w którym nominowani są w mediach społecznościowych, plasując byłego Terry’ego na 1. i 5. miejscu wśród najlepszych środkowych obrońców Premier League. Zbyt zmęczony, żeby iść dalej.

Chcieć więcej?

Chcesz wiedzieć, gdzie wygrać i przegrać finał Big Cup? Następnie Oddaj swoje oczy Jonathanowi Wilsonowi [he’s written a tactical breakdown, he’s not gone serial killer – Fiver Ed].

No to ruszamy.
No to ruszamy. Skład: nabój, przesłona

Karen Carney Zapowiedzi Liverpool v MadrytFilip Lam Przedstawia swoje przemyślenia W wielkiej grze.

Ibrahim Conade z Liverpoolu Andy mówi Hunterowi Sid Lowe pyta o dreszczyk emocji związanych z powrotem do Paryża Thibaut Courtois. Tymczasem Steve McMahon wyraził swoją prawdziwą lojalność wobec Liverpoolu. Wstrząsający!

Jeśli jesteś w perswazji Huddersfield, może to być weekend. Raporty Aarona Bowera.

Inne Recenzja finału Premier League 2021-22, tym razem się kończy Prognozy przedsezonowe.

Jeśli to twoja sprawa Możesz śledzić wspaniałą stronę na Big Social Facebook. I INSTACHAT też!

READ  2022 Bezpłatne śledzenie agencji NFL: ogłoszenia na żywo, najnowsze plotki i podpisy w całej lidze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.