Pittsburgh Steelers, NFL i Region oddają hołd Twainowi Hoskinsowi — CBS Pittsburgh

Źródło: Amanda Andrews z KDKA-TV

Pittsburgh (KDKA) – Hołduje się rozgrywającemu Steelers Twainowi Hoskinsowi, który zmarł dziś rano na południu Florydy.

Czytaj więcej: Pittsburgh Police i River Rescue znajdują ciało w pobliżu rzeki Ohio

>> Stream Alert: Obejrzyj naszą specjalną rozmowę o Twainie Hoskinsie w CBS News Pittsburgh w sobotę o 16:00

Zginął w zderzeniu z wywrotką, kiedy wysiadł z pojazdu i zaczął chodzić po I-595.

Koledzy z drużyny Hoskinsa i Pittsburgh Steelers są zszokowani i reagują na wiadomość o jego nagłej i przedwczesnej śmierci.

Ben Rothlisberger nazwał go „młodym człowiekiem, nie miał złego dnia” i powiedział, że „cieszył się pasją i miłością do gry”.

Kolega Steelers rozgrywający Mason Rudolph napisał na Twitterze słowo: „Zniszczony”.

Cornerback Joe Hayden napisał na Twitterze: „Powiedz swoim bliskim. Kochasz ich !!! ❤️ Życie jest za krótkie !! Rozerwij Twaina Hoskinsa!
„.”

Odbiorca Steelers White, Dionde Johnson, również wysłał wiadomość do swojego kolegi z drużyny w mediach społecznościowych:

„Kocham cię staniku! Dużo było przed tobą! Zaopiekuj się moją rodziną… ”Johnson napisał w swojej historii na Instagramie zdjęciem Hoskinsa.

RayRay McCloud III, inny szeroki odbiorca, napisał „Brahhhhh😓”, co oznacza śmierć Hoskinsa.

Pat Fryermuth napisał „Love Pro” ze zdjęciem Hoskinsa w swojej historii na Instagramie.

Bracia Watt wyrazili również swój smutek z powodu utraty kolegi z drużyny na Twitterze.

„Świat stracił dziś wspaniałą osobę” – napisał na Twitterze DJ Watt. „Kiedy Twain po raz pierwszy wszedł do szatni, mogłem powiedzieć, że jest entuzjastycznym facetem. Zawsze rozśmiesza ludzi, nigdy nie dba o życie. Jego wpływ na mnie będzie trwał wiecznie.

„Spędziłem z tobą ostatnie chwile i nie mogłem przestać myśleć o tym, jak bezinteresowny byłeś w tych chwilach” – powiedział na Twitterze biały odbiorca Chase Claypool.

„Wtedy to po prostu dotarło do nas. Odszedł zbyt szybko. Spoczywaj w pokoju Twain – napisał na Twitterze Derek Watt.

Linebacker Steelersa, Alex Heismith, napisał na Twitterze: „Tak naprawdę nie wiadomo”. Ci, którzy go znają, wiedzą, jaki jest wyjątkowy. Rozdzierający serce, RIP Twain. Niech Pan będzie ze swoją rodziną ”

Główny trener Pittsburgh Steelers, Mike Tomlin, wydał oświadczenie dla organizacji Steelers, wyrażając nieufność i żal z powodu śmierci młodego zawodnika:

READ  Pierwsza dama Jill Biden składa kurtuazyjną wizytę Ukrainie

Czytaj więcej: Osuwisko zamyka odcinek 88. pasa w hrabstwie Washington

Główny trener Pittsburgh Steelers, Mike Tomlin, powiedział: „Byłem zdruzgotany śmiercią Twaina Hoskinsa”. Po przyjeździe do Pittsburgha stał się częścią naszej rodziny Steelersów i był jednym z naszych najcięższych pracowników na polu iw naszej społeczności. Twain był świetnym kolegą z drużyny, ale co więcej, był dla wielu wspaniałym przyjacielem. Byłem naprawdę załamany. Nasze myśli i modlitwy są z jego żoną Kalabrią i całą jego rodziną w tym trudnym czasie.

„Jesteśmy głęboko zasmuceni tragiczną stratą Twaina Hoskinsa. Niech spoczywa w pokoju” – powiedział Steelers.

Trener rozgrywający Steelers, Mike Sullivan, który blisko współpracował z Hoskinsem, złożył kondolencje i powiedział, że „jest zachwycony, widząc, jak rośnie i rozwija się”.

Jego dawne zespoły, Washington Commanders i Ohio State Buckies, również złożyły kondolencje.

„Jestem całkowicie zdruzgotany słysząc wiadomość, że Twain Hoskins Jr. zmarł” – powiedział naczelny dowódca Ron Rivera w tweecie. „Twain był utalentowanym młodym człowiekiem, który miał przed sobą długie życie. To był bardzo smutny moment i naprawdę tęsknię za słowami. Wiem, że przemawia w imieniu innych z naszej grupy, za którymi będzie tak bardzo tęsknić. W tym czasie cała nasza drużyna przesyła nasze najserdeczniejsze kondolencje i myśli rodzinie Hoskins.

„Lider. Mit. Zawsze bucky ”, napisał na Twitterze Ohio State Football.

NFL opublikował własny raport na temat śmierci Hoskinsa:

READ  Jason Todd i Boston Celtics podchodzą do meczu 5 przeciwko Miami Heat „z poczuciem pilności, zwłaszcza na początek”

„Rodzina NFL składa najgłębsze kondolencje z powodu utraty Twaina Hoskinsa i składa najgłębsze kondolencje jego rodzinie i bliskim”.

Nawet poza NFL różne organizacje i osobistości złożyły kondolencje.

„Jesteśmy załamani dla rodziny Huskins, zespołu Twaina i Steelers Nation. Nasze myśli są z wami wszystkimi 💛🖤 ”, Pingwiny odpowiedziały na ogłoszenie Steelersa w tweecie.

„Składamy kondolencje społeczności Pittsburgha z powodu tragicznej straty Twaina Hoskinsa. Nasze serca należą do rodziny Hoskins i całej organizacji Steelers” – napisali na Twitterze Piraci.

„Nasze myśli są z rodziną Twaina po tej druzgocącej stracie” – napisał na Twitterze UPMC.

Miasto Pittsburgh opłakuje przedwczesną śmierć Steelera QB Twaina Hoskinsa. Nasze myśli i modlitwy są z jego rodziną, przyjaciółmi i całą organizacją Steelers” – powiedział burmistrz Pittsburgha Ed Cainy na Twitterze.

Były rozgrywający Pitt, Kenny Pickett, który kiedyś przebywał z Hoskinsem na młodzieżowym obozie piłkarskim, również waży:

Przed pojedynkiem Penguin-Capitals na PPG Paints Arena, Pingwiny milczały przez chwilę dla Haskina.

Niektórzy gracze krytykowali oryginalne zdanie na Twitterze Schiftera, mówiąc, że „trudno mu dogonić Waszyngton i Pittsburgh w NFL”.

READ  Jane Campion przeprasza za komentarz Venus i Sereny Williams

Więcej wiadomości: Pogoda w Pittsburghu: w nocy rozproszony deszcz zamienia się w lód

Bądź na bieżąco z KDKA.com, aby uzyskać więcej informacji

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.