Mary Mara, aktorka „ER” i „Ray Donovan”, zmarła w wieku 61 lat

„Mary jest jedną z najlepszych aktorek, jakie kiedykolwiek spotkałem” – powiedział Dorfman. „Wciąż pamiętam, jak widziałem ją na scenie w „Mad Forest” na Broadwayu w 1992 roku. Była elektryzująca, zabawna i naprawdę osobista. Wszyscy ją kochali. Będzie nam jej brakować”.

Według Komunikat prasowy Policja stanu Nowy Jork funkcjonariusze odpowiedzieli na wezwanie do „możliwego zatonięcia” około 8:10 w niedzielę czasu lokalnego. Straż pożarna i karetka pogotowia z Cape Vincent przybyły na miejsce zdarzenia i „znaleziły kobietę leżącą martwą w rzece Świętego Wawrzyńca” – czytamy w komunikacie.

Podczas wstępnego śledztwa pływak podobno utonął.

Policja dodała w swoim oświadczeniu, że nie ma oznak awarii. Według policji Biuro Lekarza Egzaminatorów Hrabstwa Jefferson przeprowadzi sekcję zwłok w celu ustalenia oficjalnej przyczyny zgonu.

Mara ma listę osiągnięć, które rozprzestrzeniły się w telewizji i filmie, w tym role w wielu odcinkach w programach, takich jak „Dexter”, „Praktyka” i „Star Trek: Enterprise”. Najbardziej znany jest z ról w filmach „Nash Bridges”, „ER” i „Ray Donovan”.

Dorobek filmowy Mary to „Pan Saturday Night” i „Mikstura miłości nr 9”. Jego ostatnim osiągnięciem był film „Break Even” z 2020 roku.

READ  CDC twierdzi, że w Wirginii zgłoszono przypadek małpiego pudła

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.