Konkurs NCAA March Madness: Na co zwrócić uwagę w 64. rundzie

Jeden z członków Fab Five z Michigan dopingował Wolverines ze stoiska w Cainbridge Fieldhouse w Indianapolis, podczas gdy inny prowadził drużynę do 32. rundy turnieju NCAA.

Były trener Rossa z Michigan, Juan Howard, pochylił się, krzycząc i podnosząc ręce, by poprowadzić na 11 miejscu – w rankingu Wolverines 75-63 w drużynie, która powróciła na igrzyskach NCAA Championship na początku lat 90-tych. Nie. 6 Nasiona stanu Kolorado. Wolverines (18-14) zajmują pierwsze miejsce w południowej rundzie regionalnej w swoim 32. meczu w sobotę. 3 zmierzy się z Tennessee lub nr 14 Longwood.

Howard trenował swój drugi mecz po tym, jak został zawieszony na pięć meczów pod koniec sezonu zasadniczego. Doradca z Wisconsin uderzył w głowę Po meczu 20 lutego. Michigan przegrało z Indianą w pierwszym meczu Big Ten w zeszłym tygodniu.

Zwycięstwo Michigan, szósty mecz z rzędu, Nie. 11. ziarno upuściło szóste ziarno, Oddsmakers i tak lubili Wolverines. Michigan, zajmując 4. miejsce w ankiecie Associated Press na początku sezonu zasadniczego, wygrał co najmniej jeden mecz w sześciu kolejnych meczach.

Wolverines tracili 15 punktów w pierwszej połowie, w których nie trafili wszystkich siedmiu strzałów zza zakrętu, ale w drugiej połowie pokonali Rams 46-27. Michigan zdobyło 4 biegi za stratę 7 bramek w drugiej połowie.

Zapytany, co Howard powiedział swoim piłkarzom podczas przerwy podczas wywiadu telewizyjnego, powiedział: „Wróć do naszego nawyku. W obronie musimy grać lepiej przeciwko tej 3-punktowej linii. .Nasze mięso i ziemniaki były w grze, a nasi towarzysze prowadzeni przez Huntera Dickinsona naprawdę wspinali się razem.

Chicagowska skocznia mierząca 7 stóp i 1 szt. Dickinson zakończyła z 21 punktami i sześcioma zbiórkami, pokonując Rams 34-16 w kolorze Wolverine. Absolwent straży studenckiej Eli Brooks dodał 16 punktów, 7 zbiórek i 6 asyst, w tym skoczka, aby podnieść Michigan do 70-60 w dwie minuty.

READ  Sędzia federalny oddalił pozew Trumpa przeciwko prokuratorowi generalnemu stanu Nowy Jork

Grając bez rozgrywającego z Michigan, Dwighta Jonesa, jest w protokole wstrząsu mózgu i może wrócić w sobotę, ale nowicjusz Frankie Collins awansował ze świetnym występem, zdobywając 14 punktów z 6 zbiórkami i 2 asystami. Wolverines zdobyli 19 punktów za 22 z linii rzutów wolnych.

Michigan Colorado State weszło do czwartkowego meczu ze średnią 10 strat, forsując 11 z tych strat i pokonując Rams 15-11 w punktach szybkiego przełamania.

Michigan stało się czwartą drużyną, która pokonała Colorado State (25-6) w tym sezonie, spadając do San Diego State, University of Nevada-Las Vegas i Wyoming. Pod wodzą trenera Nico Miedwiediewa Barany wygrały 20 lub więcej meczów w trzech kolejnych sezonach.

Nie. 13 Stan Dakota Południowa rywalizował z zajmującą czwarte miejsce Providence w Buffalo, jednym z najpotężniejszych przestępstw w koszykówce uniwersyteckiej.

Średnio 86,7 punktu na mecz, obok Gonzaleza, który stracił 45 procent z zakresu 3 punktów.

Ale potem frytownice Zagrobits i jakieś starożytne Big Yeast uciekły z ciałem i wytrzymałością. Providence utrzymywało stan Dakota Południowa, 66-57 lat, z 39 procentami strzelanin za nim i 30 procentami za Arką. Bracia (26-5) trzymali Zagropits z dala od linii faul, ograniczając ich do 6 przejazdów w 9 rzutach wolnych.

– Myślałem, że nasi zawodnicy są zdeterminowani, myślałem, że nasi zawodnicy są skoncentrowani, myślałem, że nasi towarzysze niesamowicie rozumieją, co próbują zrobić i nasze pragnienie sukcesu – powiedział trener Providence Ed Cooley, tegoroczny trener Big East. W wywiadzie telewizyjnym. „Zawsze słyszeliśmy, jacy są dobrzy. Nasi gracze też czują się, jakby byli dobrą drużyną koszykówki.

Providence, która zdobyła tytuł w sezonie regularnym Big East, odzyskała siły po porażce z Critten w półfinale Big East w Madison Square Garden w zeszły piątek, wygrywając swój pierwszy turniej NCAA od 2016 roku.

READ  Superksiężyc rozjaśnia nocne niebo podczas najbliższej pełni księżyca w tym tygodniu – NBC Bay Area

„To oznacza dla nas cały świat” – powiedział Cooley. „Nie mieliśmy szczęścia w konkursie, a to tylko kolejny krok w kierunku dalszego rozwoju jako organizacji”.

Providence spowolniło grę i w drugiej połowie miało 14 punktów przewagi, zanim stan Dakota Południowa zmniejszył prowadzenie w Premier League do jednego posiadania piłki. Ale Jared Pine z Providence został sfaulowany podczas próby rzutu za 3, przez co wszystkie trzy jego rzuty wolne odbiły prowadzenie na 63-57. Zakończył z 12 punktami, a Al Durham i Noah Horsler zdobyli po 13 punktów.

The Friars, jedna z sześciu drużyn Big East na boisku, zmierzy się w czwartek ze zwycięską drużyną między 5. Iowa i 12. Richmond w Midwest Regional Game.