Kim Bekula, współwłaścicielka Buffalo Pills and Sabres, jest leczona z powodu niepublikowanych problemów zdrowotnych.

Kim Bekula, współwłaścicielka Buffalo Pills and Sappers, jest leczona z powodu niepublikowanych problemów zdrowotnych.

W oświadczeniu wydanym we wtorek rodzina Beguli powiedziała: „Kim jest leczony z powodu nieoczekiwanych problemów zdrowotnych. Jesteśmy bardzo wdzięczni za postępy, jakie poczynił w ciągu ostatnich kilku dni. Ma wyjątkowy zespół lekarzy…”

53-letni Bekula jest prezesem i dyrektorem generalnym Bekula Sports and Entertainment. Nadzoruje operacje biznesowe Bills and Sappers i jest pierwszą kobietą przewodniczącą zarówno NFL, jak i NHL Group.

71-letni Kim i Terry Begula kupili banknoty w 2014 roku po tym, jak w 2011 roku zostali właścicielami Sabres.

Kim Bekula jest publiczną rzeczniczką zwiększania różnorodności w NFL i NHL oraz zasiada w Komitecie ds. Różnorodności w Miejscu Pracy NFL. Begula zasiada również w Radzie Doradczej NFL Super Bowl i ważnych imprezach, Komitecie ds. Inicjatyw Biznesowych i Radzie Fundacji NFL.

Urodzony w Seulu w Korei Południowej Bekula został adoptowany przez kanadyjską rodzinę w wieku 5 lat w Fairford w stanie Nowy Jork, na wschód od Rochester. Następnie uczęszczał do Houghton College i mieszkał w zachodniej części Nowego Jorku.

Begulas jest również właścicielem Buffalo Panties i Rochester Nighthawks z National Lacrosse League oraz Rochester Americans z AHL. Kontrakt na nowy stadion o wartości 1,4 miliarda dolarów został osiągnięty w tym roku, a rachunki wydzierżawiono na 30 lat w Orchard Park w Nowym Jorku.

Begulas wraz z komisarzem Rogerem Koodalem odwiedzili miejsce rasistowskiej strzelaniny, w której zginęło 10 osób we wschodnim supermarkecie z bizonami w zeszłym miesiącu.

Begulas ma pięcioro dzieci: Jessicę, Kelly, Matthew, Michaela i Laurę.

Rodzina nie podała dalszych szczegółów dotyczących stanu zdrowia Kim Bekuli.

Sean McDermott, główny trener Piles, który został zatrudniony przez Begulas w 2017 roku, powiedział we wtorek: „(Kim i Terry Begula) zrobili to, co zrobili dla mnie, dla mojej rodziny, dla tego zespołu oraz dla tego miasta i zachodniego Nowego Jorku. ”.

READ  Orzeczenie Sądu Najwyższego USA w sprawie aborcji wywołuje nowe batalie prawne o sankcje stanowe

Alaina Getzenberg z ESPN przyczyniła się do powstania tego raportu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.