JD Vance wygrywa prawybory w Senacie Ohio, projekty CNN

Chociaż Trump nie aprobował prawyborów gubernatorskich, odegrał ważną rolę w wyścigu o zastąpienie ustępującego republikańskiego senatora Roba Portmana. Podniósł stawkę, kiedy otrzymał wsparcie w połowie kwietnia VanceSzef przedsięwzięcia i pisarz „Hillbilly Elegy”, który bezwstydnie krytykował Trumpa w 2016 roku, ale teraz mówi, że jego początkowa ocena go była błędna.

Trump zaprosił Vance’a do pogratulowania mu zwycięstwa we wtorek wieczorem, według źródła zaznajomionego z wezwaniem. Gabby Orr z CNN powiedział, że oglądał wyniki wyborów z przyjaciółmi i doradcami byłego prezydenta Mar-e-Lago, z których jeden został „z ulgą” po zwycięstwie Vance’a.

Poparcie Trumpa dla Vance’a nadało redaktorowi rozmach, pomagając podwoić jego poparcie między sondażem Foxa w marcu a innym sondażem w kwietniu.

Vance podziękował Trumpowi w swoim zwycięskim przemówieniu we wtorek wieczorem, podając 45. prezydenta jako przykład „co może się wydarzyć w tym kraju”, wskazując na wysoki trend płac, gdy Trump był prezydentem.

Po wyścigu head-to-head w ostatnich tygodniach, pełnym negatywnego rozgłosu, Vance poświęcił część swojego przemówienia na wezwanie do jedności w republice i poświęcił czas na oklaski wielu swoich czołowych rywali. Kiedy Vance wspomniał byłego skarbnika stanu Josha Mandela – który skłonił niektórych z tłumu do krzyku – nauczyciel podniósł rękę i dał znak, by przestali mówić „nie”. Nazwał Mandelę „oddanym urzędnikiem z Korpusu Piechoty Morskiej do urzędu skarbowego” i powiedział, że ma nadzieję, że Mandel otrzyma wsparcie od zwolenników.

„Musimy się zjednoczyć, by walczyć z Timem Ryanem”, powiedział Vance, gdy CNN przewidziało we wtorek wieczorem, że Kongres Ohio wygra prawybory w Senacie Demokratów. Ryan pokonuje Morgana Harpera, prawnika i byłego starszego doradcy Biura Ochrony Finansowej Konsumentów. „To jest nasza Partia Republikańska, panie i panowie. To jest partia ludzi pracy w całym stanie Ohio. Musi walczyć, musi wygrać” – powiedział Vance.

READ  Disney, Netflix i Comcast twierdzą, że pokrywają koszty podróży personelu w celu aborcji

Vance starał się powiązać Ryana z prezydentem Joe Bidenem w oczekiwaniu na nadchodzącą bitwę w wyborach powszechnych, w której Trump wygra 8 punktami do 2020 roku.

W swoim własnym przemówieniu podczas wieczoru wyborczego Ryan wygłosił szeroki apel do wyborców wszystkich przekonań politycznych – przyznając, że potrzebuje poparcia republikanów, aby wygrać w listopadzie.

„Słuchaj, nie przyjdę walczyć. Nie wygram w dniu wyborów. Próbuję ukarać 50% ludzi, którzy mieszkają w tym stanie lub w tym kraju” – powiedział Ryan. „Jesteśmy tutaj, aby leczyć. Jesteśmy tutaj, aby stać się Amerykanami. Jesteśmy tutaj, aby się zjednoczyć”.

„Nie chodzi o znalezienie naszych różnic; nie chodzi o nienawiść. Musimy się kochać, troszczyć się o siebie nawzajem, widzieć w sobie to, co najlepsze” – dodał Ryan. „Musimy sobie wybaczyć i okazać trochę litości”.

Większość innych czołowych kandydatów GOP kandydujących do Senatu Ohio – w tym Mandel, biznesmen Mike Gibbons i była przywódczyni stanu Jane Timken – wszyscy zabiegali o zgodę Trumpa – argumentując, że Vance podniósł pytania dotyczące jego wcześniejszych wypowiedzi na temat Trumpa. O jego wiarygodności jako konserwatysty.

Klub Działań na rzecz Wzrostu, który wsparł Mandela To uderzyło w temat W ostatnich dniach wyścigu, według kwietniowego sondażu Foxa, jedna czwarta wyborców prawyborów GOP próbuje wykorzystać fakt, że decyzja nie została jeszcze podjęta. Połowa głosujących na kandydata w tym sondażu powiedziała, że ​​może zmienić zdanie.
Senator Stanu Matt DolanJedyna partia republikańska, która wypchnęła GOP z wyborów w 2020 r. i odrzuciła błędne przedstawienie wyników przez Trumpa, zwiększyła jego poparcie dla tego głosowania bardziej niż w poprzednim miesiącu.
10 mandatów w Senacie prawdopodobnie zostanie wywróconych w 2022 r.

Ponieważ nie może się doczekać innych okazji w kalendarzu tymczasowym, zwycięstwo Vance’a prawdopodobnie podnieci Trumpa.

Niektórzy z najbliższych sojuszników Trumpa uważają, że zwycięstwo Vance’a może odbić się na innych majowych prawyborach, w których biorą udział kandydaci republikańscy wspierani przez Trumpa. „Ludzie chcą być w zwycięskiej drużynie i myślę, że zobaczysz wyborców jednoczących się za innymi kandydatami, gdy Trump udowodnił, że jego towarzysze wygrywają” – powiedział sojusznik Trumpa.

READ  Wordle 303 18 kwietnia Notatki: Zmagasz się dzisiaj z Wordle? Trzy wskazówki, które pomogą odpowiedzieć | Gry | Zabawa

Ale w innych wyścigach w tym miesiącu co najmniej dwóch kandydatów popierających Trumpa – powiernik gubernatora David Bertu w Gruzji i Janice McKeechin w Idaho – stawia czoła wzrostom w stosunku do pozycji, które kwestionują.

Trump zwrócił kiedyś uwagę na siłę swojej aprobaty Rajd Nebraski W ubiegły weekend w Pensylwanii wspomniał o swoim wybranym kandydacie do Senatu, wybitnym chirurgu Mohamedzie Ozu i Vance’u, jednak pomylił nazwisko Vance’a – przed redakcją samego siebie, myląc autora z głównym rywalem Vance’a, Mandelem. (Oz jest w zaciętym wyścigu z byłym menedżerem funduszu hedgingowego Davidem McCormickiem w Pensylwanii, którego premiera odbędzie się 17 maja).

Trump, który skomentował wcześniejszą krytykę Vance’a przed wyborami, powiedział, że Vance „powiedział o mnie kilka negatywnych rzeczy, ale to nadrobił”.

„Mogę powiedzieć, że jest z nami na 1000%” – dodał były prezydent.

Priorytety gubernatorstwa stanu Ohio

Gubernator Ohio Mike Divine, którego przemówienie stanowe na 2022 r. można znaleźć tutaj, zdobędzie nominację GOP, jak przewiduje CNN we wtorek.
Divine, która podczas wieloletniej służby publicznej w Ohio utworzyła głębokie więzi w kręgach republikańskich, Wygrał wyzwania Od byłego przedstawiciela USA Jima Renachiego i rolnika Joe Playstone’a.

Gubernator otrzymał krajowe pochwały w pierwszych dniach epidemii za ostrożne obchodzenie się ze wzrostem przypadków Govt-19. Ale gdy kontrola epidemii stała się bardziej spolaryzowana, stał się częstym celem prawicowców i Trumpa, co wydawało się mieć na niego wpływ, gdy zaczął zdobywać drugą kadencję jako gubernator.

Ale gorąca debata polityczna na temat masek, nakazów szczepień i protokołów zdrowia publicznego z czasów epidemii ucichła, Boże Utrzymywał szeroką obecność W niedawnym referendum Renachi i Pleiston podzielili głos przeciwko obecnej Partii Republikańskiej, obiecując chronić ludność Ohio przed tym, co uważają za naruszenie granic rządowych.
Niezdecydowani wyborcy mogą podjąć nieprzewidywalną decyzję główną w stanie Ohio
W Partii Demokratycznej były burmistrz Dayton ogrodzę CNN przewiduje, że były burmistrz Cincinnati John Cronley został pokonany. W listopadzie zmierzy się z Bogiem.

W 11. okręgu kongresowym Ohio, CNN przewiduje, że Demokrata Shondel Brown wygrał reelekcję przeciwko Ninie Turner.

READ  2022 US Open Leaderboard: relacje na żywo, dzisiejsze wyniki w golfa, aktualizacje z 1. rundy w The Country Club

Zasiedziały zdobył poparcie Bidena i niektórych umiarkowanych grup zewnętrznych. Były senator stanu Ohio Turner, senator Vermont. Bernie był kluczowym graczem w kampanii prezydenckiej Sandersa, mając nadzieję, że zainspiruje postępowców, by poprowadzili go do zwycięstwa w nowo wylosowanej dzielnicy znacznej części Cleveland.

W Indianie Senator GOP. Todd Young i burmistrz Hammond Thomas McDermott z Partii Demokratycznej wystartowali we wtorek bez sprzeciwu w swoich prawyborach w Senacie.

Ta historia została zaktualizowana o dodatkowe ulepszenia.

Paul LeBlanc, Gabby Orr, Dan Merica i Ethan Cohen przedstawili ten raport.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.