Harini Logan jest mistrzem Scripps National Spelling Bee 2022 po historycznej przerwie w grze Spell-Off

Pochodzący z San Antonio w Teksasie otrzymał trofeum i czek na 50 000 $.

Podczas przerwy Harini zderzył się czołowo z 12-letnim Vikramem Raju, sprawdzając, ile słów potrafią poprawnie wymówić w 90 sekund.

Harini poprawnie przeliterował 21 z 26 słów, a Vikram poprawnie przeliterował 15 z 19 słów.

„Szczerze uważam, że to bardzo surrealistyczne, to już czwarty raz w historii” – powiedział Harini trzymając trofeum na scenie. „To sen, to moja czwarta pszczoła i jestem taki naćpany”.

Mówiąc o pierwszym zaklęciu, Harini powiedział: „Na początku byłem trochę zakłopotany. Postanowiłem wziąć to śmiało… Wziąłem głęboki oddech i powiedziałem mu, żeby poszedł i zrobił, co mogę. Cokolwiek się stanie, stanie się ”.

Spelling Bee, niektóre lata są burzliwe, ponieważ większość uczniów szkół podstawowych i gimnazjów wymawia słowa, które sprawiają, że większość dorosłych się potyka.

Ze względu na Kovit-19 była konkurencja Anulowane w 2020 r. – Znaczące wstrząsy dla największego i najdłużej działającego programu edukacyjnego w kraju. (National Spelling Bee wypuszczono na rynek w 1925 r.)
Pszczoła wróciła w zeszłym roku, ale z pewnymi zmianami. W tym przypadku trzy rundy zostały zakończone osobiście, a nie bezpośrednio 209 zawodników – Zmniejszono z 562 w 2019 r. Finały odbyły się na żywo w kampusie ESPN White World of Sports na Florydzie, a nie w National Port w Maryland.
Choć wciąż niższy od liczby przed epidemią, w tym roku rozpoczął się rok z 234 konkurentami, czyli więcej niż w roku ubiegłym. Wśród początkujących, Tylko 12 Uczestniczył w finale w czwartek.
Kolejną dużą zmianą w tym roku była emisja Bee TV. Pomimo obecności na ESPN przez prawie trzy dekady, konkurs był emitowany w ION i Bounce. ESPN jest domem dla Scripps National Spelling Bee Od 1994Dłużej niż żyje którykolwiek z obecnych konkurentów.

Mecze eliminacyjne rozpoczęły się we wtorek, a ćwierćfinały i półfinały odbyły się w środę.

READ  Donald Trump złożył pozew przeciwko Hillary Clinton w 2016 roku w związku z rzekomą rosyjską zmową

Tegorocznym gospodarzem jest LeVar Burton. Zdobywca nagród Emmy i Grammy był gospodarzem półfinałów i finałów imprezy.

A Raport w grudniuBurton nazwał ten post „zaszczytem”.

„Jak wielu, co roku nie mogę się doczekać konkursu i cieszę się, że mogę być częścią tej wspaniałej tradycji świętowania doskonałości” – powiedział.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.