Duża pływająca restauracja w Hongkongu tonie w morzu

Symbol zastępczy, gdy ładowane są akcje artykułu

Jedna z najsłynniejszych atrakcji Hongkongu – duża pływająca restauracja znana z luksusowych sal bankietowych i neonów – wywróciła się na Morzu Południowochińskim, podała w poniedziałek jego firma macierzysta.

Pływająca restauracja Jumbo – znana również jako Jumbo Kingdom – została wyciągnięta z miasta w zeszłym tygodniu po zamknięciu podczas epidemii. Według Aberdeen Restaurant Companies, statek został dotknięty niesprzyjającą pogodą w niedzielę i wywrócił się w pobliżu Wysp Paracelskich.

Rozległa łódź o długości 260 stóp spędziła prawie pół wieku u wybrzeży Hongkongu, goszcząc „wielu międzynarodowych dygnitarzy i celebrytów”, w tym królową Elżbietę II i Toma Cruise’a. Witryna Jumbo Kingdom.

Aberdeen Restaurant Enterprises wcześniej stwierdziło, że koszty utrzymania są nie do zaakceptowania – miliony dolarów wydano na inspekcje i naprawy, aby spełnić wymagania licencyjne. Rząd Hongkongu, pod przewodnictwem dyrektora naczelnego Gary’ego Lama, odrzucił wezwania do tymczasowej pomocy finansowej.

Wirus koronowy wiąże Hongkong jeszcze bliżej Pekinu, ponieważ kontynent jest na czele odpowiedzi na epidemię.

„Daliśmy jasno do zrozumienia, że ​​rząd nie planuje inwestować pieniędzy w działalność restauracji, ponieważ nie jesteśmy dobrzy w prowadzeniu takich kompleksów” – powiedział Lam.

Jeszcze przed epidemią zadłużyła się restauracja, która dostarczała kantońskie opłaty. Jednak początkowy ruch Hongkongu, by zakazać turystom, poważnie wpłynął na Królestwo Jumbo i inne miejsca.

Wcześniej w tym miesiącu, zanim została wyciągnięta, restauracja miała 130 stóp Kuchenna flotylla oderwała się od tyłu Łódź zatonęła w Aberdeen Typhoon Shelter w Hongkongu.

Nie jest jasne, gdzie Aberdeen Restaurant Enterprises planowało zająć restaurację, zanim zatonęła. Rzecznik firmy powiedział Poranna poczta południowochińska Statek był holowany gdzieś w Azji Południowo-Wschodniej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.