Chris Rock żartuje o Oscar Slap po filmie z przeprosinami Willa Smitha

Chris Rock zwrócił się do Oscara w nowym wydaniu komediowym. (Zdjęcie: Mark Mines/Getty Images)

Chris Rock Kilka godzin później Oscar wspomniał o swoim niesławnym pokoju podczas wycieczki w Atlancie Will Smith opublikował film z przeprosinami.

W marcu, Smith uderza Rockiem w scenę Po tym, jak komik zdradził żart podczas rozdania Oscarów w 2022 r. Jada Pinkett-SmithJej brak włosów porównuje ją do postaci z filmu GI Jane. Pinkett-Smith otwarcie mówi o swoich zmaganiach z łysieniem, które powoduje wypadanie włosów. Rock przyznał się do szokującego momentu podczas swojego piątkowego występu Chris Rock Ego Death World Tour.

CNN 57-latek powiedział, że „każdy próbuje być ofiarą”.

„Jeśli wszyscy mówią, że są ofiarami, nikt nie będzie słuchał prawdziwych ofiar. Nawet pobicie przez Suge Smith… Następnego dnia poszedłem do pracy, mam dzieci” – porównał Smith. Rycerz SugeByły dyrektor generalny Death Row Records odsiaduje obecnie wyrok 28 lat za dobrowolne zabójstwo.

Powiedział też: „Nikt, którego słowa obrażają, nigdy nie został uderzony w twarz”.

Później tego samego dnia Smith opublikował wideo w mediach społecznościowych z przeprosinami Obracać Gwiazda uderzyć. Film nosi tytuł „To minuta” i odpowiada na pytania o to, co wydarzyło się podczas marcowej transmisji.

„W ciągu ostatnich kilku miesięcy dużo myślałem i pracowałem osobiście” – głosi karta tytułowa. „Zadałeś wiele uczciwych pytań i chciałbym poświęcić trochę czasu, aby na nie odpowiedzieć”.

Smith podzielił się tym, że skontaktował się z Rockiem podczas wideo, ale Rock „nie był gotowy” na rozmowę.

– Chris, przepraszam cię – powiedział Smith. „Moje zachowanie jest nie do przyjęcia i jestem tutaj, kiedy tylko chcesz porozmawiać”.

Kontynuował: „Chcę przeprosić matkę Chrisa”, obejrzałem w wywiadzie z nim na temat klapsa. „To była jedna z rzeczy związanych z tamtym momentem. Nie zdawałem sobie sprawy, ile osób zostało rannych w tym momencie. Chcę przeprosić mamę Chrisa. Chcę przeprosić rodzinę Chrisa, zwłaszcza Tony’ego Rocka. świetny związek. Tony Rock był moim człowiekiem. To chyba nie do naprawienia”.

READ  Miasta będące gospodarzami Mistrzostw Świata FIFA 2026: Los Angeles, Nowy Jork / New Jersey w najlepszych miejscach; Waszyngton.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.