2022 US Open Leaderboard: relacje na żywo, dzisiejsze wyniki w golfa, aktualizacje z 1. rundy w The Country Club

122. US Open rozpoczyna się od przedmeczowej selekcji liderów klubów po czwartkowej porannej sesji. 67-letni Rory McIlroy, który wygrał 10-1, aby wygrać mistrzostwo kraju, przebił poranną falę strzałem 3 do 3 i przeszedł bez szturchania przez 17 rund aż do finału. Country Club w Brooklynie, Massachusetts.

McIlroy stał się jego graczem numer jeden, grając dynamitem z mistrzem 2021 Masters Hidegi Matsuyama i złotym medalistą olimpijskim Sanderem Schaffelem. Rozpoczął poszukiwania 5. Ulsterman nie był w ciągu trzech stron po ich obchodach, ani żadne inne znaczące nazwisko z sesji otwarcia. Brooks Copca był jednym z nagłówków tego popołudnia. Próbuje zdobyć swoje piąte główne mistrzostwo, kiedy wygrywa swój trzeci US Open. Coppa rozpoczyna karierę z numerem 1 na świecie, szkockim Schefflerem i mistrzem Blaira, Cameronem Smithem.

Wielkie nazwiska, oldschoolowe pole golfowe i szalejąca opowieść, tegoroczny US Open jest już zaprojektowany tak, aby był niezapomniany. CBS Sports zaktualizuje tę historię o wyniki i najważniejsze informacje poniżej. Sprawdź wyniki na żywo nad tą historią, bardziej szczegółowo Prowadzić, Pora na herbatę w rundzie 1 A nasz absolut Przewodnik po programach US Open TV.

READ  Rezerwa Federalna podnosi stopy procentowe po raz pierwszy od 2018 roku

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.