2022 Masters Leaderboard: relacje na żywo, wynik Tiger Woods, wyniki w golfa dzisiaj w 1. rundzie krajowej w Augusta

AUGUSTA, GA. – Po pierwszej części długiego, często mylącego tygodnia, 86. Masters odbywa się dzisiaj z dużym oczekiwaniem, ponieważ myślimy o przeprowadzeniu ważnego mistrzostwa. Tiger Woods okrąża go po raz pierwszy od straszliwego wypadku samochodowego w lutym 2021 roku i przez ostatnie trzy dni wyrzucał prawie cały tlen z sierpniowego National National. Jednak kilka wątków zacznie się pojawiać w czwartek rano.

Najważniejszym z nich jest próba Rory McIlroy na jej pierwszy Masters i nieuchwytną karierę Grand Slam. Zapytany o tę środę, jego odpowiedź była przytłaczająca: „Kocham Augusta Nationals. Kocham Masters. Cieszyłem się tutaj wspaniałymi czasami, nie tak wieloma wspaniałymi czasami. Ale będę wracał co roku i będę z powrotem. Dopóki mnie nie wpuszczą. Wiele osób myśli o mistrzach, a nazwisko – być może Colin Morikawa, John Rahm, Scotty Scheffler, Victor Howland, Justin Thomas lub McIlroy – wszyscy zostaną dodani do listy w tym roku. Może wrócić na zawsze.

Sprawdź teraz transmisję strumieniową 2022 Masters Mistrzowie na żywo Śledzimy najlepszych golfistów na świecie w całym Augusta National Grupy specjalneSprawdź popularność Amen Corner I rozejrzyj się wokół liderów Otwory 15 i 16. Oglądaj na żywo za darmo na komputerze i urządzeniu mobilnym CBSsports.com I Aplikacja sportowa CBS. Dostępne również tego dnia Najważniejszy +.

CBS Sports zaktualizuje tę historię o wyniki mistrzów i najważniejsze informacje poniżej. Sprawdź wyniki na żywo nad tą historią, bardziej szczegółowo Prowadzić, Pora na herbatę w rundzie 1 A nasz absolut Harmonogram / zasięg programu telewizyjnego Masters Przewodnik.

READ  5 rzeczy, które warto wiedzieć przed startem giełdy we wtorek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.