Wyniki meczu Texans vs. Colts, najważniejsze momenty, aktualności, powtórki i aktualizacje na żywo

Żaden mecz nie miał bardziej oczywistych konsekwencji w 18. tygodniu NFL niż pojedynek Houston Texans z Indianapolis Colts.

Zwycięzca przechodzi do play-offów. Sezon porażek dobiegł końca.

Bilans obu drużyn wynosi obecnie 9-7, co stanowi dwie trzecie z trójstronnego remisu na szczycie AFC South z Jacksonville Jaguars. Jaguary mogą zapewnić sobie utrzymanie w lidze dzięki zwycięstwu nad Tennessee Titans w niedzielę lub zwycięzca drużyny Texans-Colts również wygra ligę.

Teksańczycy wchodzą do meczu jako nieznaczni faworyci, głównie dzięki obecności rozgrywającego pierwszego roku CJ Strouda, który jest obecnie faworytem roku w ofensywie NFL. 2023 nr Drużyna z numerem 2 przez cały sezon wyglądała na elektryzującą, ale w zeszłym miesiącu opuścił dwa mecze z powodu wstrząśnienia mózgu.

NIE. Colts mieli mieć własnego debiutanta z Anthonym Richardsonem, numerem 4, ale od października go nie ma. Od tego czasu zespołem kieruje Gardner Minshew, który wygrał sześć z ostatnich ośmiu meczów.

Śledź Yahoo Sports, aby uzyskać najważniejsze informacje i aktualizacje z sobotniego meczu.

na żywo106 aktualizacji

• Zawodowiec: Nico Collins miał siedem chwytów na 158 jardów po pierwszym ataku Teksańczyków w drugiej połowie.

Khan: Stoją na swoim terytorium i pędzą, aby otworzyć połowę.

• Minshu walczył i odrzucił go.

Schodzimy do przerwy z Teksańczykami prowadzącymi 14-6. W drugiej połowie również jako pierwsi przejmą piłkę.

• Teksańczycy odzyskali piłkę i na 17 sekund przed końcem wystrzelili trzy auty. Colts jakimś cudem odzyskali piłkę przy stanie 34 na siedem sekund przed końcem pierwszej połowy.

• Matt Gay rzuca 52 metry. 14-6 Teksańczyków.

• Colts biegną środkiem i zyskują 10 jardów, aby dotrzeć do Houston 34. Na 40 sekund przed końcem drużyna strzela do kosza z gry.

• Off, Minshu Juust rzuca głęboko do Mo Ali-Coxa. Zapraszamy 3 i 15.

• Gardner Minshew jest pod presją Willa Andersona Jr., który jest sfrustrowany nieukończeniem meczu, ale kara za nielegalny kontakt daje Indianapolis pierwszą próbę.

• Przyziemienie Teksańczyków

CJ Stroud znalazł szeroko otwartego Andrew Becka podczas swojego drugiego podania TD tego wieczoru. Uzyskał 10 z 12 trafień na 151 jardów, 2 niszczyciele czołgów i żadnego INT.

• Nico Collins miał 5 chwytów na 129 jardów i niszczyciel czołgów na 5 celów. Podwiózł obrońcę na 3. i 2., aby dotrzeć do czerwonej strefy.

Produkty WR1.

• Teksańczycy ustawiają się w kolejce, aby dotrzeć do 50 na 4. i 1., ale Laremy Tuncil zostaje ukarany falstartem. Teraz uderzają.

• Wygląda na to, że Taylor został złapany za kołnierz, ale znajdował się w kieszeni, więc było to legalne zagranie.

• To było inne zagranie. Jonathan Taylor zderza się z debiutującym skrzydłowym Joshem Townsem na trzeciej pozycji w obronie. Wygląda na to, że była tam obroża dla konia Houstona.

Colts atakują teraz piłką i od tego czasu zdobyli 37 jardów w trzech podaniach.

• Colts odetchnęli z ulgą po naruszeniu strefy neutralnej, a teraz Jonathan Taylor dostaje pierwszą próbę z ucieczki.