Wojna rosyjsko-ukraińska: najnowsze wiadomości

Lider mniejszości narodowej Kevin McCarthy (R., Kalifornia) potępił reprezentantkę Madison Cavdorn (R., Karolina Północna) za nazwanie rosyjskiego prezydenta elekta Ukrainy Wołodymyra Żeleńskiego „bandytą”.

– Madison się myli – powiedział pan. McCarthy powiedział na konferencji prasowej. „Jeśli na tym świecie jest ktoś, kto jest zbirem, to jest to Putin”.

Pan. Rzecznik Cavthorn nie odpowiedział od razu na prośbę o komentarz.

Na imprezie w Północnej Karolinie pan Komentarze Cavern zostały po raz pierwszy wyemitowane przez WRAL News. Na filmie powiedział: „Pamiętaj, że Zhelensky jest bandytą. Pamiętaj, że ukraiński rząd jest niesamowicie skorumpowany i że jest niesamowicie zły i że rozbudza ideologie”.

Jesteś panem Zapytany, czy popiera reelekcję Cowthorna, pan. McCarthy powiedział tak. W Instytucie Partnerstwa Konserwatywnego na początku lutego pan. W zbieraniu funduszy dla Cavern, Mr. McCarthy objął prowadzenie.

Pan. Caudhorn jest jednym z nielicznych republikanów z Izby Republikanów, którzy zwrócili uwagę na swoje poglądy na rosyjską inwazję, wspierając Ukrainę pośród powszechnej ponadpartyjnej solidarności i kontynuując wysyłanie broni i innej pomocy.

Niektórzy kwestionowali zaangażowanie USA w zagraniczną wojnę.

Kiedy rada głosowała w czwartek Zakończenie regularnych stosunków handlowych z RosjąOśmiu Republikanów głosowało przeciwko prawu. Głosy „Nie” oddano na przedstawiciela Arizony Andy’ego Pixa, Dana Bishopa z Północnej Karoliny, Lauren Bobert z Kolorado, Matta Gatesa z Florydy, Marjorie Taylor Green z Georgii, Glenna Grothmana z Wisconsin, Thomasa Massie’go z Kentucky i Texas.

READ  Jason Todd i Boston Celtics podchodzą do meczu 5 przeciwko Miami Heat „z poczuciem pilności, zwłaszcza na początek”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.