W rozmowie pod 911 kontrolerzy ruchu lotniczego mówią, że drugi pilot „wyskoczył” z samolotu, który awaryjnie lądował w Północnej Karolinie.

911 wezwanie kontrolerów ruchu lotniczego, a Drugi pilot mógł skoczyć z uszkodzonego samolotu, zanim drugi pilot wykonał awaryjne lądowanie w Północnej Karolinie, zgodnie z nagraniem rozmowy wydanym we wtorek.

Nie jest jasne, jak i dlaczego 23-letni Charles Hew Crooks wyleciał z małego samolotu transportowego około 50 km na południe od międzynarodowego lotniska Raleigh-Durham w piątek po południu. Nie miał spadochronu, a jego ciało znaleziono na podwórku w miejscowości Fuquay-Varina.

Słychać dwóch anonimowych pracowników Federalnej Administracji Lotnictwa, którzy mówią dyspozytorowi 911, że samolot jest w drodze na lotnisko. Pilot na pokładzie najwyraźniej powiedział im, że jego drugi pilot „wyskoczył z samolotu”. Afiliacja CBS WNCN-TV raport,

„Mamy pilota w polu”, powiedział kontroler dyspozytorowi 911, według WNCN. „Jego drugi pilot wyskoczył z samolotu. Uderzył w ziemię, oto współrzędne”.

Rozmowa trwała około 13 minut, a kontrolerzy wielokrotnie powtarzali, że drugi pilot skoczył.

Pomimo kontekstu wezwania pod numer 911, śledczy nie potwierdzili jeszcze, że Crooks celowo skakał w tym czasie, donosi WNCN.

Darshan Patel, dyrektor ds. zarządzania kryzysowego hrabstwa Wake, powiedział, że pierwszy telefon pod numer 911 skłonił do poszukiwania złodziejaszków.

„Wszystko, co możemy zrobić w tym momencie, to ratowanie”, powiedział personel FAA 911 przez telefon, według WNCN. – To znaczy, nie wiem… nigdy o tym nie słyszałem… To najbardziej obrzydliwa rzecz, o jakiej kiedykolwiek słyszałem.

Według wstępnych informacji zebranych przez Krajową Radę Bezpieczeństwa Transportu nastąpiło poważne uszkodzenie podwozia i kadłuba samolotu.

Ojciec złodziejaszków, Hugh Crooks, powiedział WRAL-TV Jego syn od ponad roku pracuje jako instruktor latania.

„Dwa tygodnie temu powiedział, że nie będzie handlował z nikim na świecie. Uwielbiał to, gdzie jest”, powiedział stacji, dodając: „Nie wyobrażam sobie, co się stało”.

READ  Pittsburgh Steelers, NFL i Region oddają hołd Twainowi Hoskinsowi — CBS Pittsburgh

Śledztwo trwa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.