Twitter pozwał Muska po tym, jak próbował wycofać się z umowy o wartości 44 miliardów dolarów

Teraz, gdy Twitter pozywa, panie Oczekuje się, że Musk i jego prawnicy odpowiedzą. Chociaż ramy czasowe poza tym zależą od wielu czynników, firma i pan Musk będzie również często pozywany na proces w Delaware i przechodzi przez proces odkrywania, wykopując fakty, które obie strony uważają za istotne dla sprawy.

Sprawa może zostać przekazana na rozprawę, chociaż sędzia przydzielony do sprawy, pan. Musk prawdopodobnie odrzuci próby odejścia. Jeśli sprawa trafi na rozprawę, sędzia zadecyduje, czy ujawnienia Twittera były niewystarczające i spowodowały znaczną szkodę w umowie.

W przeszłości Sąd Chancery w Delaware uniemożliwiał firmom wychodzenie z kontraktów. Na przykład w 2001 roku, kiedy Tyson Foods próbował wycofać się z przejęcia firmy zajmującej się pakowaniem mięsa IPP, sąd orzekł, że Tyson musi postępować zgodnie z transakcją. W sytuacjach, gdy sąd zezwala kupującym na odejście, muszą zapłacić odszkodowanie. Pan. Według większości odczytów umowy Twittera z Muskiem szkody wyniosłyby miliard dolarów.

Twitter i pan Musk zebrał zespoły prawne, aby się tym zająć. Na czele działań Twittera w Delaware stoi William Savitt, prawnik w Wachtel, Lipton, Rosen & Katz. Watchtel Lipton słynie między innymi z opracowywania taktyk prawnych mających na celu ochronę firm przed wrogimi nabywcami. Nazywa się trucizną pigułką Pan. Twitter został pierwotnie założony, aby bronić się przed Muskiem.

Przed Sądem Kancelarii w Delaware, panie Sawit jest doświadczony. Ale pan Piżmo W przeciwieństwie do innych korporacyjnych najeźdźców przed nimczyniąc go skomplikowanym przeciwnikiem.

Pan. Zespół prawny Muska obejmuje jego osobistego adwokata, Alexa Spiro, oraz prawników ze Scotten, Arps, Slate, Meagher & Flom. Skadden jest kancelarią korporacyjną z doświadczeniem w prowadzeniu spraw przed sądami stanu Delaware, w tym w sprawie luksusowego konglomeratu LVMH Moët Hennessy Louis Vuitton. zerwać kontrakt o wartości 16 miliardów dolarów Kup Tiffany & Company. Klient Skadden, LVMH, obniża cenę zakupu o około 420 milionów dolarów.

READ  Rosja twierdzi, że zajęła węzeł kolejowy we wschodniej Ukrainie

Mike Isaac Raport wniesiony i Jack Beck Badania wniosły wkład.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.