Tom Brady powróci do Buccaneers po przejściu na emeryturę

Szybki zwrot Brady’ego w poniedziałek stawia Buccaneers w znacznie lepszej sytuacji, ponieważ zespoły zaczynają rozmawiać i podpisywać umowy z wolnymi agentami. Nie muszą szukać nowego kwartału dla start-upów i mogą powiedzieć o tym swoim wolnym agentom – w tym kluczowym współpracownikom, takim jak Rob Kronkowski i Ndamukong Suh. Najlepsi rozgrywający w lidze.

Chociaż Brady powrócił, wolna agencja i zespół mają dziury do wypełnienia szkicu.

Każda drużyna z Bradym będzie konkurencyjna, ale Liszt musi być kreatywny w tworzeniu listy z innym wyglądem Super Bowl. Limit pensji grupy wynosi 3 miliony dolarów. Według serwisu płacowego Spotrock.

Brady zarobi w przyszłym sezonie 25 milionów dolarów, chociaż tylko około 20 milionów dolarów będzie liczone w stosunku do limitu wynagrodzeń zespołu. Jednak w trakcie swojej kariery kilkakrotnie przerabiał swój kontrakt, aby pomóc swoim zespołom w kontraktowaniu kluczowych graczy, a jego powrót do Buccaneers obejmuje nowy kontrakt, który odciąży go od czapki.

„Emerytura” Brady’ego zakończyła okres posunięć rozgrywających, które mogą ukształtować NFL w przyszłym sezonie. Aaron Rodgers, najcenniejszy zawodnik w lidze, Ponownie podpisał kontrakt z Green Bay PackersPodczas Seattle Seahawks Russell Wilson planuje sprzedać Denver Broncos Dla pakietu, który zawiera wybrane wersje robocze.

Deshane Watson, który nie grał w Houston Texans w zeszłym sezonie, nie zostanie oskarżony o przestępstwo w Houston podczas rozpatrywania 22 zarzutów cywilnych dotyczących niewłaściwego zachowania seksualnego. Wielka ława przysięgłych odmówiła postawienia mu zarzutów w piątek, Chociaż sprawy są aktywne. Doniesiono, że niektóre zespoły próbują go podpisać.

Wcześniejsza emerytura Brady’ego Przyszedł po kilku dniach spekulacji Wiadomość, że to zrobi, wywołana raportem ESPN, oświadczeniem, po którym szybko nastąpiły próby usunięcia go z otaczających go osób, podkreśliła, że ​​Brady wciąż podejmuje decyzję. Kiedy kilka dni później przeszedł na emeryturę, nazwał przyszłość „ekscytującą” i powiedział, że będzie pracował dla swoich firm, a także spędzał czas z żoną Gisele Bondsen i ich dziećmi.

READ  Źródła podają, że Charlotte Hornets wyznaczyła Kenny'ego Atkinsona na nowego głównego trenera

ten Patrioci nowej AngliiDrużyna, w której grał przez pierwsze 20 sezonów, oraz korsarzy Anjali opublikował filmy po ogłoszeniu przejścia na emeryturę. Hosannas chwalił jego osiągnięcia w karierze i końcowe statystyki z NFL i nie tylko, symbolicznie wyryte w kamieniu, co dało Brady’emu argument, że jest najlepszym zawodowym piłkarzem.

Teraz będzie dla niego jeszcze jeden sezon, by jakoś przekonać tych, którzy wciąż nie wierzą.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.