Todd Bowles przejmuje funkcję głównego trenera Tampa Bay Buccaneers, wchodząc w rolę Bruce’a Ariana w sekretariacie

TAMPA, Floryda. – Zespół ogłosił w środę wieczorem, że po trzech sezonach Bruce Arians ustąpi ze stanowiska głównego trenera Tampa Bay Buccaneers i przejdzie do roli przedbiurowej w firmie.

Koordynator obrony Todd Bowles zastąpi Arianów na stanowisku głównego trenera. Źródło ligowe sfinalizowało nowy pięcioletni kontrakt na szkolenie przywództwa Adama Scheftera z ESPN z Bucs and Bowles przed środą.

Arianowie powiedzieli ESPN, że nie widzi zmiany jako przejścia na emeryturę.

„Nie, idę do recepcji” – powiedział w SMS-ie. „Wciąż pracuje.”

Aryjczycy odegrali kluczową rolę w ocenie możliwości poboru, a przejście do front office zapewniło jej kontynuację. Jego nowym tytułem zawodowym będzie starszy konsultant piłkarski.

Pomimo wielu obaw o zdrowie przez całe życie, 69-letni Arian powiedział, że ruch nie był w żaden sposób spowodowany jego zdrowiem. Arianowie i Buchanan pracowali nad programem sukcesji przez ostatnie kilka tygodni, a Ariani informowali zawodników i członków swojego sztabu trenerskiego przed ogłoszeniem zespołu.

Buccaneers osiągnęli wynik 31-18 (.633) w trzech kampaniach z Tampa Bay, najwyższym odsetkiem wygranych wśród trenerów w historii, i poprowadzili drużynę do zwycięstwa w Super Bowl LV po sezonie 2020. Wygrał pięć meczów play-off z Bucks; Razem z poprzednimi trenerami Tampa Bay odnieśli sześć zwycięstw.

„Spędziłem większość ostatnich 50 lat mojego życia w jednym miejscu jako trener piłki nożnej [general manager] Jason Liszt i jego sztab „Arianowie powiedzieli w oświadczeniu.” Kocham piłkę nożną. Lubię relacje, strategię, rywalizację – wszystko. To piekielna jazda, ale wiem, że to właściwy moment, aby wprowadzić tę zmianę ”.

Źródło powiedziało ESPN w poniedziałek, że Pauls został poinformowany o decyzji Arian o ustąpieniu i awansowaniu. Gdyby Paul nie pracował jako główny trener gdzie indziej, Aryjczycy od dawna uważaliby go za swojego następcę. Pauls udzielił wywiadu na wolne stanowiska głównego trenera w Minnesota Vikings i Chicago Pierce.

Bowles, 58 lat, był wcześniej głównym trenerem New York Jets od 2015 do 2018 roku, kiedy miał 24-40 lat. Był także tymczasowym trenerem Miami Dolphins, grając trzy mecze, aby zakończyć sezon 2011 2-1.

Z wyjątkiem odejścia asystentów Mike’a Caldwella, Cody’ego Grimma i Antoine’a Randalla L, obecność Bowls potwierdza kontynuację personelu Bucks, który pozostał w dużej mierze niezmieniony po zwycięstwie w Super Bowl.

„Pochwalam rodzinę oraz Jason List i Coach Arians za ich wsparcie i wskazówki w ciągu ostatnich czterech dekad, aby zaufali mi w przyjęciu tej roli” – powiedział Bowles w oświadczeniu. „Tampa stała się domem dla mojej rodziny i cieszymy się, że możemy być częścią tej społeczności przez wiele lat. Jako organizacja mamy wszystkie obszary, które pozwalają nam realizować udany standard ustanowiony tutaj w ostatnich latach. zawodników, sztab trenerski i front office w ramach przygotowań do sezonu 2022.”

Pauls jest obecnie szóstym głównym trenerem NFL, obok Mike’a Tomlina z Pittsburgh Steelers, Ron’a Rivery z Waszyngtonu, Roberta Saleha z Jets, Lowe’a Smitha z Houston Texans i Mike’a McDonnell’a z Miami. Bowles jest czwartym czarnym trenerem w historii Bucks, który dołączył do Tony’ego Dunky’ego, Rahima Morrisa i Smitha.

Bucks nie podlegają wymaganiom Reguły Rooneya, ponieważ ich wakat na szkolenia miał miejsce po 1 marca, kiedy większość talentów poszukujących potencjalnych kandydatów do klubu była w dużej mierze niedostępna. Co więcej, polityka przeciwdziałania oszustwom stanowi, że po 1 marca kluby nie mają obowiązku zezwalać trenerowi na rozmowę kwalifikacyjną.

READ  Pittsburgh Steelers, NFL i Region oddają hołd Twainowi Hoskinsowi — CBS Pittsburgh

Po kwartale drugim ważnym ogłoszeniem dla Bucksów poza sezonem jest wyjście Arianów Tom BradyW lutym ogłosił koniec swojej kariery. Siedmiokrotny mistrz Super Bowl, Brady, powrócił 40 dni później, mówiąc, że będzie grał w swoim 23. sezonie, powołując się na „niedokończone sprawy”.

Źródło powiedziało ESPN, że Arianowie poinformowali Brady’ego o jego decyzji ustąpienia wkrótce po tym, jak Brady ogłosił swój powrót.

Brady, W poście na Instagramie W środę wieczorem powiedział, że Arianie byli kluczowym elementem jego decyzji o grze w drużynie Tampa Bay i że będzie „na zawsze wdzięczny”.

„Jesteś niesamowitym człowiekiem i trenerem, to przywilej grać dla ciebie” – napisał Brady. „Jesteś prawdziwą legendą NFL i prekursorem całej pracy, którą wykonałeś, aby liga była tak inna i inkluzywna. Niektóre słowa opisujące Twój styl są sprytne, twarde i lojalne. Zawsze będę pamiętać rozmowy, które przeprowadziliśmy. rzeczy, o których rozmawialiśmy, zostały osiągnięte, gdy zatrudniłeś mnie dwa lata temu ”.

Pojawiły się plotki, że doszło do rozłamu między Arianami i Bradym, ale Arianowie zaprzeczyli temu w wywiadzie dla NFL Network na spotkaniach właścicieli NFL w tym tygodniu i zaprzeczyli spekulacjom, że Brady chciałby zagrać gdzie indziej w 2022 roku. Odwołał wcześniej zaplanowaną obecność w mediach z powodów osobistych.

„Nie mam pojęcia, skąd się to bierze” – powiedział Arian. „Ktoś musi codziennie pisać historię o czymś. Tom i ja mamy dobry związek. Nawet w wolnym czasie: 'Gdzie jesteś?’ „Jestem we Włoszech”. 'Jak leci?’ – Przywiozłem tutaj dzieci. Wiesz, sprawdzę go. Nie mogę go zabrać z powrotem na pole golfowe, ponieważ tak dużo podróżuje, więc nie mogę od niego wygrać wystarczająco dużo pieniędzy.

READ  Rozgrywający NFL pokonali Toma Brady'ego i Aarona Rodgersa, by pokonać Patricka Mahomsa i Josha Allena w golfie wystawowym

Zapytany, czy między nimi mogą wystąpić tarcia, dyrektor generalny Jason Lischt powiedział w zeszłym tygodniu: „Byłbyś zaskoczony, że nie rozmawialiśmy o tym zbyt wiele. Nie możesz ufać wszystkiemu, co słyszysz, widzisz i czytasz. Pewne tarcia między kadrą a zawodnikami i trenerem. To normalne. Jak powiedziałeś, jest zdrowe. Nie myślimy o tym zbyt wiele. „

Chociaż Arianowie wcześniej przeszli na emeryturę jako główny trener Arizona Cardinals po sezonie 2017, zanim Bucks powrócił jako trener w 2019, wielu jego doradców powiedziało ESPN, że był zszokowany i zaskoczony wiadomością, że przeszedł na nową rolę.

W swoim oświadczeniu Arianowie powiedział: „Naprawdę zacząłem myśleć o moim osobistym planie transformacji w tym sezonie”.

„Chciałem mieć pewność, że Todd Bowles będzie miał największą szansę na wygraną, kiedy odejdzie” – powiedział. „Wielu głównych trenerów przychodzi w sytuacjach, które są nastawione na porażkę, a ja nie chcę, żeby to się skończyło.

„Decyzja Toma o powrocie, wraz z Jasonem i jego personelem, wykonała kolejną świetną robotę polegającą na utrzymaniu centrum zespołu w nienaruszonym stanie podczas wolnej agencji, więc nadszedł czas, abym wysłał pochodnię do Kropki”.

Po odejściu Arianów, 10 drużyn NFL – prawie jedna trzecia ligi – będzie mieć nowego głównego trenera w nadchodzącym sezonie. Oznacza to więcej zmian w szkoleniu od 2008-09, z 11 zmianami z roku na rok.

ESPN Statistics & Information oraz Associated Press przyczyniły się do powstania tego raportu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.