Shay Mitchell udostępnia pierwsze zdjęcie swojej drugiej córki z chłopakiem Mad Babel

Shay MitchellJego rodzina trochę się powiększyła. W niedzielę 5 czerwca Mitchell ujawniła na Instagramie pierwsze zdjęcie swojej drugiej córki Rome. Dzień wcześniej potwierdziła Ludzie Ona i jej pięcioletni partner, Szalony Babel, przywitał swoje maleństwo pod koniec maja. Para jest rodzicami 2-letniej Atlas Nova.

Mitchell po raz pierwszy ogłosiła, że ​​spodziewa się drugiego dziecka w lutym. The „Słodkie małe kłamstewka” Aktor podzielił się wiadomością na Gorzkim Instagramie o żalu po stracie babci i trudnościach w zrównoważeniu radości z nowego członka rodziny.

„Pożegnanie ukochanej osoby, ciesząc się radością powitania innej osoby na tym świecie, będąc jednocześnie wielkim cyklem życia” – napisał w swoim poście. „To dla mnie najtrudniejszy do tej pory sezon. Nie mogę oprzeć się wrażeniu, że taki jest plan wszechświata, wiedząc, że potrzebuję innej światowej radości, aby złagodzić stratę jednej z najważniejszych osób w moim życiu. , to dowód na to, że miłość, życie i strata mogą być jednocześnie głębokie.”

Aktor opowiedział, jak pocieszające było dzielenie kosmicznego związku ze swoim dzieckiem i kochającą babcią. „Gram, tęsknię za tobą każdego dnia. Kochanie, tak się cieszymy, że cię poznaliśmy” – napisała. „Wzdycham z ulgą wiedząc, że wy dwoje już jesteście połączeni w tak kosmiczny sposób.”

Mitchell ujawnił teraz, że Rome i jego babcia będą dzielić jeszcze lepszy kontakt poprzez imię dziecka. „W tym samym roku straciłam najważniejszą osobę w moim życiu. Przywitałam drugą córkę, ale jedno jest pewne w moim sercu – spędzili razem czas, to przynosi mi spokój i szczęście. Moja najlepsza przyjaciółka, moja bratnia dusza, moja „osoba”, „moja babcia Tak się cieszę, że przyjechałeś tu do Rzymu pod imieniem Romain.

Mitchell zawsze był szczery w swojej rodzicielskiej podróży. Gwiazda „ty” otworzyła się na temat wcześniejszego doświadczenia Utrata ciąży W 2018 i rozdania Depresja prenatalna Podczas gdy ona nie mogła się doczekać atlasu. Dzieląc się swoimi zmaganiami, Mitchell dzieli się również radością, jaką przynosi mu matka.

READ  Organizacja Narodów Zjednoczonych pokonała humanitarną rezolucję Rosji w sprawie Ukrainy

– Prawda jest taka, że ​​nie wiedziałam, że potrafię pokochać coś takiego, zanim przybyłeś. Shay napisał na Instagramie Po urodzeniu pierwszej córki. „Zastanawiasz się, czy ludzie tak mówią, ale w chwili, gdy się poznaliśmy, było to tak, jakby całe moje ciało zmieniło się w chemiczny skład duszy”.

Związane z: Shay Mitchell rzuca okiem na pierwszy rok Atlasu Dziecka – odciąganie pokarmu, pieluchy i wszystko inne

Teraz, gdy on i Babel oficjalnie powitali na świecie swoje drugie dziecko, nie ma wątpliwości, że w przyszłości Mitchell podzieli się jeszcze bardziej istotnymi momentami dla mamy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.