Red Sox podpisze historię Trevora

Czerwone skarpetki zgadzają się Historia Trevora Za sześć lat kontrakt o wartości 140 milionów dolarów. Po 2025 roku, czwartym roku, Story może zrezygnować z ostatnich dwóch lat umowy. Jednak Boston może odmówić tego zrzeczenia się lub zapłacić za 5 milionów dolarów, wybierając opcję siódmego roku za 25 milionów dolarów. Jeśli skorzystają z tej opcji, dodadzą do kontraktu 20 milionów dolarów, co stanie się siedmioletnią umową o wartości 160 milionów dolarów. W ramach umowy nie będzie ochrony handlu dla historii. Story jest klientem Excel Sports Management.

Historia zostanie podjęta na drugiej stronie Xander Bogaerts W dalszym ciągu jest shortstopem zespołu, per Z Jimem Bowenem z Lekkoatletyki. Menedżer Red Sox Alex Cora Potwierdził ten plan. Do Marleya Rivera . z ESPN.

Do tego czasu był to bardzo spokojny okres dla Red Sox, kiedy klub skupiał się głównie na swoim kiju, dodając takich graczy. Bogata góra, Michael Watcha I Jack Dickman. Na stronie Things Position Player faktycznie wydają i wysyłają od początku poza sezonem Łowca Renfro Dla piwowarów Jackie Bradley Jr. I możliwości. Historia jednak z pewnością dodała ogromny wpływ do swojego składu.

Po odlocie Troy TułowickiWziąłem historię codziennej krótkiej pracy w Kolorado i pobiegłem z nią. W ciągu ostatnich sześciu sezonów rozegrał 745 meczów i strzelił łącznie 158 home runów, 0,272 / 0,340 / 0,523, WRC + 112. Ukradł 100 baz i zapewnił doskonałą obronę, zdobywając 21,6 FWAR. Wtedy.

W tym roku warto pomóc Red Sox i dodać historię z długoterminowej perspektywy. Xander Bogaerts mógł ustąpić na resztę swojego kontraktu pod koniec tego sezonu, mając trzy lata przed końcem i 60 milionów dolarów na kontynuowanie kariery. Jeśli tak się stanie, zamiast tego mogą zostać dodane do listy. Jak wspomniano powyżej, plan na ten sezon polega na tym, aby Bogarts był zwięzły i przesunął historię na drugi plan. Henry Hernandez Do regularnej służby poza miastem. Story przegapił część zeszłorocznego sezonu z powodu kontuzji rzuconego łokcia Niektórzy harcerze wyrazili nadzieję Będzie lepiej wykorzystany na drugim piętrze ze względu na kontuzję, która dotknęła jego rękę do rzucania. Boston będzie miał już co najmniej rok, by sprawdzić, czy ręka Story kiedykolwiek wróci do zdrowia, zanim zdecyduje, jak wyjść poza rok 2022.

READ  Kontratak Ukrainy strategicznie wycofuje część Donbasu

Chociaż wydaje się, że napis wisi na ścianie już od jakiegoś czasu, oficjalnie oznacza koniec ery Trevora w Kolorado. Bardzo lubię z Nolan Arenado Przed nim doszło do konfrontacji między klubem a ich graczem Marquee. W zeszłym roku, odkąd Story trafił do wolnej agencji i nie brał udziału w rozgrywkach klubowych, wydawał się oczywistym kandydatem do wymiany z konkurentem. Jednak nadszedł termin, a umowa nie została spełniona, pozostawiając historię Zagmatwane. „Naprawdę nie mam nic do powiedzenia na temat sytuacji i tego, jak się potoczyła” – opowiadała historia zaraz po terminie. W trakcie sezonu nie ma nadziei, że zjazd będzie na kartach. Klub najwyraźniej zaoferował mu więcej niż 140 milionów dolarów, które otrzymał od Red Sox, a Story chciał mieć możliwość rywalizacji w Bostonie. Do Johna Heymana z sieci MLB. Pomiędzy Story a Tulovitsky od 2006 roku mówi się o krótkiej sytuacji w Kolorado. Na razie wygląda na to Jose Iglesias Będzie dowodził, jak podpisał z klubem tydzień temu.

Umowa zamyka również tegoroczną książkę Mega Class Free Agent zawierającą krótkie przystanki, w tym historię, Carlos Korea, Cory Poszukiwacz, Baza Javier I Nasiona Marcus. Wchodząc w sezon, wielu oczekiwało, że Yankees będą kluczowymi graczami na tym rynku, co jest widoczne w ich dążeniu do wyższych zarobków i widocznego popytu. Gleyber Torres Przeniesiony na drugie piętro w zeszłym roku. Jednak Raporty ukazały się w listopadzie Rozważają wyjście z aukcji shortstop. Oswald Perza Lub Antoniego Wilka Od szans, przez wielkie ligi, po ukończenie szkoły. Odkąd klub kupił shortstop Glove-First, wydaje się, że stało się to teraz Isiah Kiner-Falefa Kiedy wielka piątka zatrzymuje wszystkie lądy niesamowitymi strzelankami, przestrzeń jest stworzona przez człowieka. Restrukturyzowani Rangersi schwytali zarówno Cezara, jak i Semiana, zdobywając inny klub restrukturyzacyjny, Tigers Base. Rynek w Korei utrzymywał się przez oszałamiającą liczbę lat, zanim zawarł krótkoterminową umowę z Twins, grupą znaną z tego, że nie znała najlepszych ryb w wolnej agencji. Teraz historia zeszła z planszy, lądując w drużynie, która nie pasuje do tej pozycji.

READ  To, co Rosja robi Mariupolowi, „zostanie zapamiętane na wieki”, mówi Żeleński

Klub przechodzi rodzaj pół-restrukturyzacyjnego procesu, odkąd Syme Bloom opuścił mały rynek i objął stanowisko głównego oficera baseballa w Bostonie po sezonie 2019. Handlował tylko przez kilka miesięcy po objęciu urzędu Zakłady Mookie I David Price Pomimo wygrania World Series w 2018 roku, trafił do Dodgersów w ramach procesu obniżania płac. Po piętach tego handlu klub w sezonie epidemicznym osiągnął 24-36, najniższy Orioles i ostatnie miejsce do przejścia. Co najmniej. Po kilku skromnych dodatkach do klubu wielu przeniosło się do 2021 roku w oczekiwaniu, że nie będzie w stanie konkurować w tak silnej dywizji. Jednak zebrali się na sezon 92 zwycięstw, eliminując Blue Jays za dziką kartę i trafiając do ALCS, zanim odpadli w Astros. Po tej zaskakującej kampanii wydawało się, że przez ostatnie kilka miesięcy klub może ponownie wybrać jedynie umiarkowane ulepszenia. Zamiast tego Fenway Faithful ma wielki plusk, na który najbardziej czekali, z łatwością większy niż Bloom przejął władzę, a AL Yeast znów będzie czterogłową bestią.

Bob Nightingale z USA Today ogłosił, że Boston i Story są w zgodzie, a także gwarancja 140 milionów dolarów. (Świergot Spinki do mankietów) Ken Rosenthal z lekkiej atletyki Pierwszy ogłaszający sześcioletnią kadencję. Po raz pierwszy zgłoszono, że wystąpiło nietypowe odchylenie John Heyman z sieci MLB. Odchylenie czwartego roku zostało po raz pierwszy opublikowane z opcjonalnym systemem siódmego roku Joel Sherman z New York Post. Zakup 5 milionów dolarów i 25 milionów dolarów pensji za ostatni rok po raz pierwszy wydany przez Hemana. Po raz pierwszy zgłoszono brak zakazu handlu By Sherman.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.