Real Madryt pokonał Manchester City w dogrywce: najważniejsze momenty i analiza

Madryt – Więc tutaj znowu zastanawiamy się, czy Real Madryt potrafi przywołać energię i wreszcie stworzyć magię. Zespół Carlo Ancelottiego był oszołomiony, gdy przegrał z Paris Saint-Germain. To było dwa miesiące temu. Przeciwko Chelsea wydawało się pokonane i wyczerpane. To było cztery tygodnie temu. Nadal stoi. Przynajmniej w Lidze Mistrzów Real Madryt przypomina drużynę, która zapomniała, jak przegrywać.

Ten mecz jest elementem świadomej przepowiedni o Realu Madryt. Udaje się, ponieważ tak się dzieje. Jak tylko to usłyszysz, jest nasycony celowością i całkowitą pewnością Ta muzykaJak tylko będzie to widoczne Ten plik.

To z kolei sprawi, że Manchester City trochę się zastanowi. Etihad wygrał w zeszłym tygodniu 4-3 Pep pozostawił Cardiola i jego zawodników z podwójnymi emocjami. Mistrzowie Premier League byli gładsi, płynniejsi i bardziej konsekwentni niż Real Madryt, który grał o wiele bardziej wyrafinowaną i zaawansowaną formę piłki nożnej i miał jaśniejszy obraz tego, co to było, a czym nie. Chce być. W tym świetle jeden wieczór pokazał, że miasto jest teraz tam, gdzie od dekady próbuje się udać.

Mimo to, gdy personel zebrał się następnego ranka, nie było najmniejszego żalu, żadnej niespodzianki, żadnego ogólnego zamieszania co do tego, jak to jest być w półfinale, wrażenia, że ​​Real Madryt nie jest normalnym wrogiem i w końcu się ukłoni. do miasta. Oczywista wyższość, ale wiedząc, jak to jest, nie chce zgnić. Efekt magii, jaką Real Madryt może wymówić, jest następujący: niejasny niepokój, węch w dole żołądka, a wszystko to kończy się w ten sam sposób. Manchester City ma dziś okazję i talent do ujawnienia błędu. Ale inni próbowali i ponieśli porażkę, i znowu jesteśmy.

READ  Organizacja Narodów Zjednoczonych pokonała humanitarną rezolucję Rosji w sprawie Ukrainy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.