Ogłoszenia o wyborach na żywo w prawyborach: wiadomości z Kalifornii i New Jersey

Były prezydent Donald J. Trump poparł ponad 180 kandydatów na urząd w wyborach śródokresowych w 2022 r. Wielu biega bez konkurencji lub napotyka mało znanych, słabo finansowanych przeciwników.

Ale w wielu wyścigach, które brały udział, Mr. Rekord Trumpa jest mieszany.

Pan. Aprobata Trumpa, która zdobyła kandydata w prawyborach w Senacie w Ohio, była pierwszym poważnym sprawdzianem, jaki wystawił wyborcom partii od czasu odejścia z urzędu. Następnie wygrał w Północnej Karolinie i Zachodniej Wirginii, a także w Pensylwanii, po bliskim spotkaniu z obgryzaniem paznokci. Jednak w Gruzji wielu jego kandydatów zostało pokonanych w dążeniu do urzędu.

W niektórych najbardziej skrupulatnie obserwowanych wyścigach pan. Rekord poparcia Trumpa można zobaczyć tutaj.

dług…Nicole Grin dla New York Times

W Gruzji wiele strat, jedna wygrana

Pan. Uścisk Trumpa nad swoją partią wykazuje oznaki osłabienia w Gruzji.

Gubernator Brian Kemp Łatwo pokonany Były senator David Bertie, W prawyborach republikanów na gubernatora, pan. Wybrany kandydat Trumpa. Odmawiając przezwyciężenia porażki w reelekcji prezydenckiej w 2020 roku, panie Celem był Kemp Trump. Zmierzy się z nominowaną do Demokratów Stacey Abrams, którą pokonał cztery lata temu.

Po jego porażce w 2020 roku Mr. Sekretarz stanu Brad Raffensberger, który odrzucił prośbę Trumpa, pokonał jednego ze zwolenników Trumpa. Reprezentatywna para Highs, w prawyborach republikanów. Pan. Rafenzberger otrzymał ponad 52 procent głosów, z panem. Wystarczy, aby uniknąć meczu drugiej rundy przeciwko wzlotom. Fundament jego kampanii.

Prokurator generalny Chris Carr został pokonany John GordonA Wsparcie Trumpa Wróg, Otrzymał ponad 73 procent głosów.

W prawyborach republikanów o otwartą siedzibę w okręgu Szóstego Kongresu Gruzji kandydat popierający Trumpa Jacka EvansaKwalifikacja 21 czerwca Drugie miejsce zajął drugie miejsce za Richem McCormickiem, który otrzymał najwięcej głosów, przegrywając najmniejszą liczbę wyścigów kongresowych w regionie dwa lata temu.

READ  Donald Trump złożył pozew przeciwko Hillary Clinton w 2016 roku w związku z rzekomą rosyjską zmową

Była zawodowa gwiazda piłki nożnej Herschel Walker, Pan. Poparcie Trumpa zdominowało zatłoczone prawybory republikanów w Senacie. Pan. Chociaż Walker odniósł miażdżące zwycięstwo, zdobywając ponad 68 procent głosów, pan. Rola Trumpa była nieco mniejsza. Pan. Walker zmierzy się z senatorem Rafaelem Warneckiem w wyborach powszechnych.

dług…Michała M. Santiago / Getty Images

Podboje w Pensylwanii

Doug Mastriano, Senator stanu i emerytowany pułkownik armii, który walczył o niezliczone fałszywe twierdzenia dotyczące wyborów 2020 i brał udział w demonstracjach prowadzących do zamieszek na Kapitolu, zdobył nominację Republikanów na gubernatora Pensylwanii. Pan. Trump poparł go na kilka dni przed prawyborami 17 maja.

Po bliskim wyścigu wyzwoliła się zmiana numeru, Dr. Mohamed OzPan. preferencja Trumpa, Czołowa partia Republikańska w stanie wygrała prawybory w SenacieDave McCormick ledwo pokonał.

dług…Allison Lee Isley / The Winston-Salem Journal, za pośrednictwem Associated Press

Dwa zwycięstwa i jedna porażka w Karolinie Północnej

Reprezentant Ted ButtPan. Uznany przez Trumpa i wpływową antypodatkową grupę Club for Growth, zdobył nominację Republikanów do Senatu. Idź Hines26-letni młody mężczyzna Pan. Polityka, która zafascynowała Trumpa, jest nowaWygrał prawybory republikanów o miejsce w Izbie poza Raulem.

Ale Przedstawiciel Madison Cavthorn Raz po raz kruszony pod ciężarem zepsucia i zła. Został usunięty w wyborach 17 maja, które gwałtownie odrzuciły kandydata, którego doradzał Trump. Wyborcy wybierają w tłumie senatora stanowego Chucka Edwardsa.

dług…Maddie McCorvey dla The New York Times

Podboje w Ohio

Kandydat do Senatu Jedi Vance Wygrał Ciężko walczył na polu dobrze finansowanych kandydatów, którzy nominowali się na republikanów, takich jak Trump. Pisarz i szef przedsięwzięcia, pan. Vance przekształcił się w kandydata „America First” w 2022 roku z samozwańczego „faceta nigdy od Trumpa” w 2016 roku. Jego długa kampania była finansowana przez wysokie koszty jego byłego szefa Petera. Thiel, miliarder założyciel PayPal.

READ  Akcje europejskie ponownie rosną, ponieważ chiński ruch stóp poprawia nastroje

Max MillerByły doradca Trumpa, który zaprzeczył oskarżeniom o napaść na swoją byłą dziewczynę, powiedział później, że Mr. Uznany przez Trumpa, Wygrał swój Dom Podstawowy Pozostali dwaj republikańscy kandydaci nie startowali w wyborach. Przedstawiciel Anthony Gonzalez, który głosował za usunięciem Trumpa, Na emeryturze Po dwóch postach. Przedstawiciel zwolennika Trumpa Boba Gibbsa, Opuszczony Po tym, jak jego okręg został sporządzony w późnym okresie kampanii, pan. Zatrzymał się przeciwko Millerowi.

Pan. Trump również się zgodził Madison Kesioto Gilbert, prawniczka i była królowa piękności, była pełnomocnikiem w kampanii prezydenckiej. Ona Wygrał prawybory siedmio-drogowe Miejsce w Otwartym Kongresie zwolnił demokrata Tim Ryan, kandydujący w Senacie.

dług…Stephanie Reynolds dla New York Times

Zwycięstwo w Zachodniej Wirginii

Zasiedziały w domu podstawowym, Przedstawiciel Alex Mooney Od ponad dekady pan McKinley był reprezentowany w więcej niż jednej nowej dzielnicy kongresowej przez Davida McKinleya.

Pan. Aprobata Trumpa była postrzegana jako decydujący czynnik w rywalizacji, w której pan. Pan Mooney za wsparcie programu wydatków na infrastrukturę prezydenta Bidena. Zaatakował McKinleya i głosował za utworzeniem komisji do zbadania ataku z 6 stycznia na Kapitol. Pan Trump.

dług…Walker Pickering dla The New York Times

Strata w Nebrasce

Karol W. HerbsteraZamożny menedżer agrobiznesu, Zaginiony Jego trójstronny prawybory do Jima Pillena, regenta Uniwersytetu Nebraska, był wspierany przez gubernatora Pete’a Ricketta, który od dawna starł się z Trumpem i podlega ograniczeniu czasowemu.

Pan. Herbster odcisnął piętno na panu Powiązany z tożsamością Trumpa, przedstawiał się jako odważny obcy polityczny, który przejmie „bagno” stolicy stanu, Lincoln. Pan. Pan Trump był wieloletnim zwolennikiem finansowym w zeszłym roku. Zatwierdzony Herbster. W dalszej części kampanii, panie Herbsterowi zarzucano, że lubi kilka kobiet. Pan. Herbster zaprzeczył tym zarzutom, twierdząc, że poczynili je jego polityczni rywale. Wtedy pan Trump zebrał się dla niego.

READ  W weekend Dnia Pamięci (Memorial Day) odwołano dotychczas ponad 3500 lotów
dług…Wielki Hintsley dla The New York Times

Kolejna strata w Idaho

Pan Brad Little, gubernator Idaho, do zastępcy gubernatora stanu. Trump łamie aprobatę, Janice McGeachinKto rzucił mu wyzwanie w prawyborach republikanów.

McGeachin, w nagłówkach Pan. Naruszenie nakazów epidemicznych Little’aW 2016 i 2020 roku p. Trump desperacko starał się przekonać głęboko czerwonych ultrasonistów. Ale otrzymał mniej niż 30 procent głosów w Idaho, które ma oddzielne prawybory dla gubernatora i zastępcy gubernatora. Pochodzenie przefiltrowanej pary.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.