Powiadomienia na żywo o prawyborach: California News i nie tylko

Wyborcy główni w siedmiu stanach, w tym w Kalifornii i New Jersey, pójdą we wtorek do urn, aby wybrać kandydatów swojej partii do urzędów stanowych, takich jak gubernatorzy Nowego Meksyku i Dakoty Południowej; Do burmistrza Los Angeles, drugiego co do wielkości miasta w kraju, i dziesiątek miejsc w Izbie.

Kalifornijczycy obfitują w zbrodnie: mieszkańcy San Francisians decydują, czy zwolnić prokuratora okręgowego, i zastanawiają się, czy Angelinois wybierze następnego burmistrza, długoletniego Demokratę, czy miliardera, byłego Republikanina, który obiecuje zerwać z przestępczością i bezdomnością. I posprzątaj miasto.

Senator Charles E. Iowa z Partii Republikańskiej Iowa. 89-letni Crosley ma objąć urząd po raz ósmy w listopadzie tego roku i oczekuje się, że napotka niewielki sprzeciw. Inne rasy oferują więcej zabawy.

Oto spojrzenie na wtorkowe turnieje w New Jersey, Mississippi, Iowa, Południowej Dakocie, Nowym Meksyku, Montanie i Kalifornii:

Pojawia się rzeczywista mapa pola bitwy

W większości części kraju przetasowania w Kongresie podniosły obie partie. Mars pokaże większość pozostałego pola bitwy. Dziewięć z 53 miejsc w Izbie w bezpartyjnym oświadczeniu politycznym Cooka znajduje się w Kalifornii, Nowym Meksyku i Iowa.

Dawno, dawno temu Demokraci wyśledzili okręgi, w których mogli popełniać przestępstwa: cztery republikańskie miejsca w Kalifornii, obecnie należące do deputowanych Davida Valadao, Mike’a Garcii, Michelle Steele i Young Kim, oraz jedno w Yew Herrell w Nowym Meksyku.

Gdyby te wyścigi nie dodały trochę napięcia do wtorkowego sondażu, nadzwyczajna główna organizacja w Kalifornii mogłaby dać maniakom politycznym bardzo późną noc. W ramach organizacji założonej przez byłego gubernatora Arnolda Schwarzeneggera partia spotyka dwie pierwsze osoby, które otrzymały głosy w pierwszą listopadową noc.

Jak zawsze, kilka ras kończy się spotkaniem Republikanów z Republikaninami lub Demokratami z Demokratami. Bazując na wtorkowych wynikach, niektóre miejsca z pewnością zmienią właściciela.

Błędne obliczenia Demokratów i stracone szanse

W Nowym Meksyku Demokraci, którzy w pełni kontrolują stolicę stanu, Santa Fe, mają możliwość wchłonięcia granic dystryktu na południu i zapewnienia sobie bezpiecznej siedziby na pięknej północy stanu, mając nadzieję na zdobycie republikańskiej siedziby w południowym Nowym Meksyku.

READ  Trener Spurs Greg Popovic pobił rekord wszech czasów NBA Dona Nelsona z 1336 zwycięstwem

Ale w złym demokratycznym roku mogli przesadzać: zamiast wierzyć, że Izba zlikwiduje trzy mandaty w Izbie, Demokraci martwią się teraz, że Republikanie zajmą to miejsce i zajmą kolejne.

Redystryfikacja w Kalifornii była w rękach bezpartyjnej komisji, która umieściła Demokratów na niektórych mandatach republikańskich i wybrała pierwszego przedstawiciela latynoskiego w Dolinie Środkowej.

Ale Demokraci stracą część mandatów w Izbie, w tym miejsce Katie Porter, jednej z wschodzących gwiazd partii. Pani. Poza Porterem, reprezentant południowego wybrzeża Kalifornii, Mike Levine, poci się z powodu swojej reelekcji, a nowa lokalizacja w środkowej Kalifornii, 13. dystrykt, ma być demokratyczna w normalny rok, ale tak nie jest.

Demokraci Pan Mieli nadzieję zorganizować sztukę dla okręgu wyborczego Senatu Crosleya w stanie Iowa. Ale pan Crosley, który pod koniec kolejnej kadencji kończy 95 lat, chciał ubiegać się o reelekcję. 33-letnia Abby Finkenair, preferowana kandydatka Demokratów, która kiedyś służyła w Izbie Reprezentantów, również miała trudności z dostaniem się do urn.

Braki w protokołach mogą być kosztowne. Chyba że tak nie jest.

Demokrata z New Jersey Tom Malinowski był w swojej partii zawodnikiem wagi ciężkiej w polityce zagranicznej. Był dyrektorem Human Rights Watch w Waszyngtonie, zanim został najwyższym urzędnikiem administracji Obamy ds. praw człowieka w Departamencie Stanu.

Pan. Malinowski zwrócił uwagę na politykę wyborczą w 2018 roku, pokonując w tym roku na fali demokratycznej umiarkowanego republikanina Leonarda Lance’a. W 2020 roku pokonał Thomasa Keane Jr., syna i syna słynnego byłego gubernatora New Jersey, przewagą 5311 głosów.

dług…Zdjęcie basenu autorstwa Graeme Jennings

Wtorek, Pan. Keane bardzo lubi Pan. Jego partia wypadła gorzej niż oczekiwano na podstawie sondaży, w których uzyskała około jednej trzeciej mandatów. Redystryfikacja zmieniła jego wąską demokratyczną siedzibę w wąskiego republikanina.

READ  Korea Południowa twierdzi, że Korea Północna przetestowała ICBM i dwa pociski

W 2020 roku pan Pomimo porażki Keane’a, syn gubernatora jest silnym przeciwnikiem w stanie, w którym ważne są nazwiska rodowe (syn senatora Boba Menendeza, Robert J. Menendez, jest faworytem Demokratów do innego miejsca w Izbie). I pan Malinowski, pod śledztwem Komisji Etyki Izby Reprezentantów, przyznał, że nie ujawnił należycie tysięcy dolarów w obrocie akcjami.

Z drugiej strony oczekuje się, że Ryan Jinke, inny kandydat Izby Reprezentantów ze zweryfikowanym protokołem, wygra prawybory w wyborach republikańskich i wróci do Izby z pierwszej dzielnicy Montany. Pan. Pan Jinke opuścił Waszyngton w 2018 roku. Została pierwszą sekretarką domową Trumpa. Chmura zapytań o odsetki i wątpliwych wydatków podatników.

Huśtawka i miss Trumpa w Południowej Dakocie

Były prezydent Donald J. Pan Trump, 2020. Obiecał ukarać republikańskiego senatora z Południowej Dakoty Johna Dune’a za niedostateczne nagłośnienie kłamstwa, że ​​Trump wygrał reelekcję. „Południowa Dakota nie lubi słabości. Zostanie potraktowany priorytetowo w 2022 roku, a jego kariera polityczna dobiegnie końca! Były prezydent ogłosił to na Twitterze w grudniu 2020 roku, zanim został wykluczony z podium.

dług…Shuran Huang dla The New York Times

Ale gubernator Południowej Dakoty, Christy Noam, chciał kandydować w reelekcji zamiast do Senatu, a żaden poważny kandydat nie był Mr. Pan Trump. Diuna nie przyjęła. W rezultacie republikańscy wyborcy w Południowej Dakocie zagłosowali przeciwko panu. Wydmę można śmiało polecić – Pan. Odrzucony przez Trumpa jako „Republikanina tylko z nazwy” i „chłopca Mitcha” – do reelekcji, został wyniesiony jako szczery następca Mitcha McConnella. Prezydenta Senatu Kentucky.

Wyślą panią Illness do kandydowania na prezydenta lub, jeśli pan Trump startuje, zagrają na wiceprezydenta.

Prawo i porządek na lewym wybrzeżu

Los Angeles i San Francisco są powszechnie bogate i liberalne, ale tak jak Kalifornia wycofała się w przeszłości z surowej polityki kryminalnej, wzrost liczby bezdomnych i poczucie narastającego chaosu uciszyły wyborców w obu miastach.

READ  Pittsburgh Steelers, NFL i Region oddają hołd Twainowi Hoskinsowi — CBS Pittsburgh

Wskaźniki przestępczości nie są zbliżone do najwyższych z lat 90., ale mieszkańcy miast zmagają się od dwóch i pół roku z epidemią z coraz bardziej zdewastowanymi dzielnicami biznesowymi, biednymi obozami namiotowymi, destrukcją i brakiem równowagi ekonomicznej.

W Los Angeles wyścig o urząd obok burmistrza Erica Corsettiego przerodził się w konfrontację między lokalnym demokratycznym establishmentem a napiętymi właścicielami nieruchomości.

Przedstawiciel Karen BossByły przewodniczący i długoletni lider partii Czarnego Klubu w Kongresie oraz Rick CarusoNa czele stoi były milioner z republikanów, który służył w miejskiej komisji policji. W przypadku reklam telewizyjnych, radiowych i cyfrowych przedstawiających Los Angeles jako szokującą scenę piekielną obleganą przez przestępczość, Mr. Caruso wydał miliony dolarów.

dług…Jim Wilson / The New York Times

W San Francisco podobnie przedłużające się bojkoty epidemii i wzrost antyazjatyckich przestępstw z nienawiści wywołały kampanię upamiętniającą postępową Chesę Boudin, która została wybrana na prokuratora okręgowego za obietnicę uwolnienia miasta od więzienia. Podobnie jak Los Angeles, San Francisco wzywa do represjonowania przestępców Napisane przez jednych z najbogatszych ludzi w mieście. Ale odbił się także na obawach klasy średniej.

Szerzej, wyścig na prokuratora generalnego w Kalifornii będzie testem przejścia stanu z masowego więzienia i jego apetytu na przywódców spoza Partii Demokratycznej. Kiedy Xavier Bezera dołącza do administracji w 2021 r., Rob Ponda, członek Postępowych Demokratów mianowany przez gubernatora Gavina Newsoma, pracuje na pełny etat. Dwóch Republikanów i jeden, który uniezależnił się od Partii Republikańskiej, mierzy się z nim w listopadzie.

Niezależna Anne Marie Schubert jest prokuratorem okręgowym w hrabstwie Sacramento i ściga zabójcę Golden State. Ma silne wsparcie organów ścigania i jest powszechnie postrzegany jako umiarkowany. Spośród trzech kandydatów, którzy twierdzą, że postępowe reformy nie uczyniły Kalifornii bezpieczniejszym, jest jedynym, który nie ma poparcia dużej partii.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.