NFL decyduje się na organizację draftu Detroit 2024

Motown będzie sceną dla NFL Draft 2024.

NFL ogłosiło w poniedziałek na dorocznym spotkaniu ligowym w Palm Beach na Florydzie, że draft odbędzie się w okolicach Campus Martius Park i Hart Plaza w Detroit.

„Draft stał się ważnym wydarzeniem poza sezonem w całym kraju i cieszymy się, że możemy współpracować z Lions i ich sojusznikami, aby wprowadzić projekt NFL 2024 do Motor City” – powiedział w oświadczeniu komisarz NFL Roger Goodell. „Z pomocą Visit Detroit, Detroit Sports Commission i Detroit City, Lions będą prowadzone z entuzjastyczną rzeszą fanów i wszystkimi widzami, którzy będą mieli niesamowite trzydniowe doświadczenie”.

W projekcie będą trzy dni kontaktu z fanami.

Będą gry, wystawy, koncerty i sesje autografów oraz interaktywny piłkarski park rozrywki, gdzie kibice będą mogli fotografować z trofeum Vince Lombardy.

To pierwszy raz, kiedy Detroit gościło projekt.

„Dzisiaj jest historyczny dzień dla Detroit z ogłoszeniem, że projekt NFL 2024 zbliża się do Motor City” – powiedział Claude Molinari, prezes i dyrektor generalny Visit Detroit. „Wizyta w Detroit z niecierpliwością czeka na współpracę z naszymi partnerami w społeczności hotelarskiej. Pokazy”.

W tym roku draft odbędzie się w Las Vegas, natomiast wydarzenie w 2023 r. odbędzie się w Kansas City.

READ  Chiński minister obrony mówi, że rozwój nuklearny jest uzasadniony

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.