Naomi Biden ma poślubić swojego narzeczonego w Białym Domu jeszcze w tym roku

NowyMożesz teraz słuchać artykułów Fox News!

Prezydent Joe Bidena Wnuczka Naomi Biden poślubiła swojego narzeczonego Petera Neala biały Dom Później tego roku.

„Peter i ja jesteśmy nieskończenie wdzięczni mojej Nanie i Bobowi za możliwość świętowania naszego ślubu w Białym Domu” – napisała na Twitterze 28-letnia Naomi w poniedziałek po południu.

Naomi, najstarsza córka syna prezydenta, Huntera, zaręczyła się we wrześniu ubiegłego roku w Jackson Hole w Wyoming. Opublikował Na Instagramie.

Jen Socky ma podobno opuścić Biały Dom na MSNBC GIG w maju

Według Fox News ślub odbędzie się 19 listopada.

„Pierwsza rodzina, pary i ich rodzice są nadal na etapie planowania wszystkich ceremonii ślubnych i nie możemy się doczekać, aby ogłosić więcej szczegółów w nadchodzących miesiącach” – powiedział rzecznik prasowy pierwszej damy Jill Biden, Michael Larosa, dla Fox News.

„Zgodnie z innymi prywatnymi wydarzeniami organizowanymi przez pierwszą rodzinę, zgodnie z tradycjami poprzednich ślubów w Białym Domu w poprzednich administracjach, rodzina Bidenów zapłaci za wesela, które odbywają się w Białym Domu” – powiedział Larosa.

Kliknij tutaj, aby pobrać aplikację Fox News

Według Towarzystwa Historycznego Białego Domu w Białym Domu odbyło się 18 ślubów i cztery przyjęcia.

Dzieci wielu prezydentów w XIX wieku brały ślub w Białym Domu.
(iStock)

Dzieci prezydentów Jamesa Monroe, Johna Quincy Adamsa, Johna Tylera i Ulyssesa Granta pobrali się w Białym Domu w XIX wieku, podczas gdy dzieci prezydentów Theodore’a Roosevelta, Woodrow Wilsona, Lyndona Johnsona i Richarda Nixona pobrali się w XX wieku. Stulecie.

Od poślubienia Frances Holmes w Niebieskim Pokoju 2 czerwca 1886 roku Grover jest jedynym prezydentem, który ożenił się w Białym Domu w Cleveland.

READ  Biden powiedział, że Stany Zjednoczone będą interweniować militarnie, jeśli Chiny zaatakują Tajwan

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.