Najlepsze zagrania NFL w Boże Narodzenie: Brady, Bucks dominują w OT; Packers, Rams pewnie wygrali

Tydzień 16 NFL Sezon trwa do niedzieli – a my przedstawiamy całą akcję z trzech meczów w Boże Narodzenie! w szlafmycy, Toma Brady’ego I to Buccaneers z Tampa Bay Pokonał 10-punktowy deficyt czwartej kwarty i zwyciężył w dogrywce Śledź McSorleya– Na czele Kardynałowie z Arizony.

Wcześniej, Aarona Rodgersa I to Pakowacze Green Bay Smutek Tua Tagovailoa I to Delfiny z Miami Na drodze na Hard Rock Stadium na Florydzie. Przegrywając 20:13 do przerwy, Packers zdobyli 16 punktów bez odpowiedzi w drugiej połowie, gdy Tagovailoa przechwycił piłkę w ostatnich trzech akcjach Dolphins.

Gdzie indziej, Bakera Mayfielda I to Barany z Los Angeles zdominowany Denver Broncos Ponad 30 punktów u siebie w Los Angeles.

Oto najlepsze sztuki z niedzielnej listy!

Tampa Bay Buccaneers w Arizona Cardinals

Sztuczka!

Cardinals wymyślili trudną grę na czwartym i drugim, zdobywając kluczową pierwszą porażkę na początku pierwszej kwarty.

Schodzić

Po przegranej Cardinals QB, obrona Bucs przeniosła piłkę blisko środka pola i zmusiła McSorleya do trzeciego rzutu.

Bardzo trudne

Tampa Bay była w stanie obrócić piłkę po upadku po stracie – w dużej mierze dzięki temu JJ Watt.

Nie jak to narysowali

Pod koniec drugiej kwarty podanie Brady’ego Mike’a Evansa Odebrany na linii 2 jardów Cardinals i wrócił 39 jardów w przeciwną stronę. Tak po prostu, sytuacja zakończyła się wynikiem 6:3, a Bucks mieli niewielką przewagę.

Przechwyć kozę… ponownie

Marco Wilsona Drugie przechwycenie Brady’ego zatrzymało obiecującą jazdę Bucks w trzeciej kwarcie.

Hollywood sięga głęboko

McSorley pokazał siłę ramienia głębokim atakiem markiza Browna za zysk 47 jardów. Cardinals objęli prowadzenie 9:6 na początku czwartej kwarty i rzucili gola z gry, aby zakończyć akcję.

Zakazać graczom?!

Faraon Cooper Ja to zrobiłem. Cardinals punt powracający Jake Camarda przeleciał stylowo, ku uciesze swoich kolegów z drużyny.

READ  Długo oczekiwany powrót Syjonu Williamsona został w jakiś sposób przyćmiony przez dominację Pelikanów

Pędząc do zwycięstwa

W czwartej kwarcie Cardinals objęli prowadzenie 16:6 po tym 22-jardowym przepychaczu. Jamesa Connora.

Bucks jeszcze nie skończyli

Brady umieścił Tampa Bay z powrotem w granicach 16-13 po swoim pierwszym uderzeniu TD w czwartej kwarcie, zdobywając przyłożenie z 3 jardów. Rachel White.

Remis na pustyni

Po tym, jak Cardinals wymusili błąd, Bucs wyrównali wynik na 16, zmierzając do wieczora. Ryana SuccopaRzut z gry z 42 jardów przed dwuminutowym ostrzeżeniem.

Dolary górą w OT!

Succob wpadł w dogrywce, zdobywając czwartego gola z gry tego wieczoru, dzięki czemu Bucks odnieśli zwycięstwo 19-16.

Los Angeles Rams 51, Denver Broncos 14

Kolejny Durant grający w Boże Narodzenie

Pewno, sieci Gwiazda Kevin Durant Nie gra w Boże Narodzenie po raz pierwszy od 2009 roku (kiedy jest zdrowy), ale inny Durant gra.

Kącik debiutanta Ramsa Kobe Duranta Wykonał przechwyt z nurkowania, aby zapewnić swojej drużynie dobrą pozycję w polu.

Dom!

Tylera Higbee Los Angeles objęło prowadzenie 10: 0 w pierwszej kwarcie po przyjęciu przed linią bramkową i w strefie końcowej.

Hej, były kolega z zespołu!

Bobby’ego Wagnera Rozbawiony, przerwany Russella Wilsona wraz ze swoim byłym kolegą z drużyny Seattle Seahawksaby zapewnić Baranom lepszą pozycję w terenie podczas jazdy jeden po drugim.

Akry gier Dodaje do czołówki

Biegnący z powrotem Rams wjechali do strefy końcowej po trzech i pół biegu, dając Los Angeles prowadzenie 17-0 w pierwszej kwarcie.

Courtlanda Suttona Zachowuje chłód

Odbierający Broncos wykonał nurkujący chwyt na linii bocznej, który początkowo uznano za niekompletny, ale Denver zakwestionował grę i szybki przegląd ustalił, że Sutton chwycił.

Złapanie ustawiło Broncos na bramkę z gry i wyrównało wynik 17-3.

Święty Mikołaj DD

Higbee zdobył swoje drugie przyłożenie w drugiej kwarcie, dając Rams prowadzenie 24-3 na początku drugiej kwarty.

READ  Brittney Griner skazana na 9 lat w rosyjskiej kolonii karnej: Aktualizacje na żywo

Rama, a następnie A 2-yarowy pośpiech przyziemienia Acres prowadził 31-6 do przerwy.

Na wszelki wypadek

Denver dodał przyłożenie w czwartej kwarcie Grzegorz Dulcich.

Dezorientacja!

Durant przypieczętował kontrakt dla Rams przechwytem, ​​powrotem i przyłożeniem z 85 jardów w czwartej kwarcie.

Green Bay Packers 26, Miami Dolphins 20

Biega prawie całą drogę

Po tym, jak Dolphins prowadzili 3:0 na otwarciu, Kaysona Nixona Przejechał 94 jardy, aby umieścić Green Bay wewnątrz 10-jardowej linii Miami, stawiając Packers na świetnej pozycji w polu. Packers nie mogli w pełni wykorzystać sytuacji.

Udaj się do rzeki!

Jaylen Waddle Podanie Tagovailoa poszło daleko, zamieniając przyjęcie z 10 jardów w przyłożenie na 84 jardach, co dało Miami prowadzenie 10-3.

Dostałem mercedesa na święta

Green Bay w końcu dotarł do strefy końcowej, gdy znalazł ją Rodgers Marcidisa Lewisa Mecz otworzył się przy stanie 10:10.

moc gwiazdy

Tagovailoa to ulubiona nagroda w tym sezonie Wzgórze Dyreki spotkał się z nim ponownie w Boże Narodzenie. Odbiornik gwiazd wyciągnął 52-jardowy chwyt, aby umieścić Dolphins na 1-jardowej linii Packers.

następnie, Jeffa Wilsona Miami pobiegło po przyłożenie w następnej grze i objęło prowadzenie 17-10.

Nie na warcie Miami

Packers próbowali utrzymać swój napęd przy życiu, przeprowadzając fałszywy punt na czwartej pozycji na własnym terytorium. Delfiny wywęszyły podróbki szybciej niż ciasteczka Świętego Mikołaja w Wigilię.

Duża konwersja czwartego spadku

Rodgers wykorzystał grę na swoją korzyść Christiana Watsona Otwarta pierwsza próba, która pomogła Packers przygotować się do zdobycia gola z gry na 20:13 przed przerwą.

Przesuń w lewo

Rodgers przesuwa się w lewo i ponownie znajduje Lewisa, ale tym razem po ukończeniu ponad 30 jardów, aby ustawić Packers na 7-jardowej linii Dolphins.

Niesamowity A.J

AJ Dillon Rodgers wszedł do strefy końcowej dwie akcje później po głębokiej grze Rodgersa na początku trzeciej kwarty.

READ  US Open Golf 2022 na żywo: tablica wyników, najnowsze wyniki i aktualizacje

Wybrano bezpieczeństwo delfinów… ale czy PI?

Rodgers chciał wszystkiego na trzecim i 15, rozpoczynając podanie do strefy końcowej Alana Lazarda. Rama Kohou Zagrał, by zakłócić delfiny, ale wyglądało na to, że mógł uciec z jakimś kontaktem.

„Ball Don’t Lie” przynajmniej dla fanów Packers.

W grze po przechwyceniu Rodgersa, Packers odzyskali piłkę, gdy Tagovailoa idealnie rzucił piłkę. Jair Aleksander Green Bay powinien zapewniać lepszą pozycję w terenie.

Prezent De’Vondre Campbell

Gdy Dolphins dążyli do remisu lub objęcia prowadzenia, Tagovailoa ponownie przechwycił linebackera Packers.

Obrót Dua

Rozgrywający Dolphins rzucił trzecie przejęcie w ostatnich trzech próbach, a ostatnie podanie w meczu poszło prosto. Rasola DouglasaPackers wygrali 26:20.

Uzyskaj więcej od National Football League Śledź ulubione, aby otrzymywać aktualizacje dotyczące gier, wiadomości i nie tylko