MLB Free Agency: Dodgers, Clayton Kershaw zgadzają się na roczny kontrakt, raport

Obrazy Getty

Przewoźnik Dodger Clayton Kershaw Nadal nigdzie się nie wybieram. Wolny agent Lefty, który spędził 14-letnią karierę w MLB w Dodgers, zgodził się na roczną umowę. Kody, Sportowiec Ken Rosenthal raporty.

Kershaw miał w kontrakcie zasadę wypowiedzenia po sezonie 2018, ale zgodził się na trzyletni kontrakt na 93 miliony dolarów, zanim zaatakował wolną agencję. Tak więc po raz pierwszy pojawił się na otwartym rynku. Jednak Kershaw i Dodgersi byli bardzo dobrzy w sobie, co zawsze wydawało się bardzo logicznym lądowaniem.

33-letni Kershaw, 10-8, 3,55 era (115) ERA +), 1,02 bata i 144 strajków przeciwko 21 spacerom w 121 2/3 inningów w zeszłym sezonie. Był na rotacji Dodgersów w lipcu, ale potem zajął się zapaleniem lewego przedramienia i był nieobecny do połowy września. Na ostatnim zaplanowanym początku sezonu doznał bólu pleców, po którym nie grał na boisku.

W ciągu 14 lat spędzonych w Dodgersach Kershaw stworzył życiorys Galerii Sław. Średnio miał 2,49 ERA (155 ERA +), 1,00 WHIP i 2670 strajków z 2454 2/3 inningów 185-84. Jest ośmiokrotnym All-Star, pięciokrotnym Mistrzem ERA, trzykrotnym zwycięzcą Cy Young i MVP. Był także gospodarzem dziewięciu prostych tytułów NL West, trzech kar NL i cykli, które wygrały World Series 2020.

Dodgersi wciąż mają mnóstwo pytań w swoim cyklu. Kershaw, Walker Fuller A Julio Urias wydaje się być rozstrzygający. Tony Gonzalez, Andrzej Heaney I David Price Są opcje. Dustin May Tommy John dochodzi do siebie po operacji (miał ten zabieg w maju ubiegłego roku) i Trevor Boyer Został ponownie umieszczony na urlopie administracyjnym.

Na razie jednak wielką wiadomością jest to, że Kershaw nie będzie walić dla nikogo innego niż Dodgers przez co najmniej kolejny rok.

READ  Konkurs NCAA March Madness: Na co zwrócić uwagę w 64. rundzie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.