Kontrakty terminowe na akcje rosną, ponieważ Wall Street czeka na nowe dane gospodarcze

Sunrun wyskakuje po zarobieniu

Akcje słońce Dodał ponad 5% w handlu przedrynkowym w czwartek po wynikach spółki za drugi kwartał.

Domowy instalator fotowoltaiczny odnotował przychody w wysokości 584,6 miliona dolarów za okres trzech miesięcy. Analitycy ankietowani przez StreetAccount spodziewali się przychodów w wysokości 501,5 miliona dolarów.

Sunrun odnotował wzrost całkowitej bazy klientów o 21% rok do roku do 724 177.

Eli Lilly, Paramount i marki restauracyjne poruszają się w publikowaniu wyników

Kilka firm podało wyniki kwartalne w czwartek przed godziną.

Szczur Lily Szacunki nietrafione i zostały obniżone o prawie 4%. Najważniejszy światPomimo raportowania lepszych niż oczekiwano wyników, spadłem o około 4%. Marki restauracji Przychody wzrosły o około 1%.

Oto, jakie są inne akcje Wykonane ruchy w handlu przedrynkowym.

Carmen Reinicke

Alibaba skacze po zarobkach

Akcje Alibaba wzrosły aż o 7% w obrotach przedrynkowych po tym, jak firma podała wyniki, które przewyższyły oczekiwania Wall Street.

Chociaż raport wyprzedził szacunki, był to pierwszy kwartalny raport, w którym Alibaba wykazał stabilny wzrost. Firma napotkała kilka niepowodzeń w ciągu kwartału z powodu Covid i światowej gospodarki.

Carmen Reinicke

Bank Anglii ogłosił najwyższą od 27 lat podwyżkę stóp procentowych

Bank Anglii w czwartek Podwyższone stopy procentowe o pół punktu procentowego, Był to szósty z rzędu wzrost kursu i pierwsza od 1997 r. pompa mająca na celu ograniczenie inflacji.

W Wielkiej Brytanii jest też inflacja Najwyższy od 40 lati jest gotowy do dalszego wzrostu. Bank oczekuje obecnie, że inflacja zasadnicza wyniesie w październiku około 13%, co oznacza, że ​​jego podwyżki stóp będą kontynuowane.

Carmen Reinicke

Kolejna noga spada na akcje, mówi Bernstein

Stratedzy Bernsteina, kierowani przez Sarah McCarthy, powiedzieli, że spodziewają się, że rynek w krótkim terminie upadnie.

READ  Red Sox podpisze historię Trevora

„Chociaż długoterminowe wskaźniki nastrojów są wystarczające, aby pozytywnie ocenić akcje w horyzoncie 12 miesięcy, w krótkim okresie uważamy, że rynek może być kolejny krok w dół, ponieważ zyski są na początku cyklu, a my jeszcze nie zobaczymy znaczących wyjść z funduszy akcyjnych”, powiedzieli w czwartkowej notatce dla klientów.

Komentarze pojawiają się, gdy rynek przeżywa gwałtowne odbicie od połowy czerwca. Od tego czasu S&P 500 wzrósł o 14,25%.

Kontrakty terminowe na akcje niewiele się zmieniły po środowym rajdzie potworów

Kontrakty terminowe na amerykańskie akcje wskazywały na przytłumiony spadek w czwartek, ponieważ rynek odetchnął po zwyżce z poprzedniej sesji. Kontrakty terminowe na S&P 500 i Nasdaq 100, w połączeniu ze średnią przemysłową Dow Jones, wzrosły o mniej niż 0,1%.

Fred Imbert

Rynki europejskie zamarły; Oczekiwana podwyżka dużych banków w Wielkiej Brytanii

Europejskie akcje zostały w czwartek stłumione, ponieważ niepewność powróciła po wzrostach z poprzedniej sesji.

Paneuropejski Stoxx 600 Rano wzrósł o 0,2%. Akcje detaliczne wzrosły o 2,2%, a telekomy spadły o 0,5%.

Anglii FTSE Pociągnięty do przodu Bank AngliiDecyzja w sprawie polityki pieniężnej w czwartek. Powszechnie oczekuje się banku centralnego Podwyższone stopy procentowe o 50 punktów bazowychNajwiększy pojedynczy wzrost od 1995 roku.

Akcje Alibaba w Hongkongu wzrosły o 4% od zysków

Ali Baba Rynek ma zaraportować wyniki za pierwszy kwartał przed rozpoczęciem roku podatkowego, a analitycy spodziewają się, że chiński gigant e-commerce Wykazał pierwszy spadek przychodów.

Alibaba odnotowała przychody w wysokości 203,19 miliardów juanów (30 miliardów dolarów) w kwartale czerwcowym, co oznacza spadek o 1,2% w porównaniu z rokiem poprzednim, zgodnie z konsensusowymi szacunkami Refinitiv.

Alibaba odchodzi od trudnego otoczenia regulacyjnego w Chinach do odrodzenia się Covid w drugiej co do wielkości gospodarce świata, co prowadzi do blokad w głównych miastach. Czynniki te uderzą w chińską gospodarkę, zmniejszą budżety reklamowe i wydatki konsumentów oraz wpłyną na wyniki Alibaby w czerwcu.

READ  Rosja nakazała ukraińskim wojskom w Mariupolu poddanie się do niedzieli rano

Analitycy spodziewają się jednak, że w najbliższych kwartałach spółka powróci do wzrostu. Notowane na giełdzie w Hongkongu akcje Alibaba wzrosły o 4% od zysków.

– Arjuna Karpala

Jim Cramer mówi, że wykresy wskazują na rajd w złocie

Jim Cramer z CNBC powiedział Teraz jest dobry czas na zakup złota Według analizy przeprowadzonej przez handlarza towarami Larry’ego Williamsa, znaki wskazują na wzrost.

Szalone pieniądze„Gospodarz wyjaśnił analizę Williamsa, patrząc na cotygodniowe działania złota od 2014 r. oraz dane dotyczące pozycji małych spekulantów na złocie z raportu Commodity Futures Trading Commission’s Traders’ Commitments Report.

Według Williamsa, ceny złota zazwyczaj osiągają szczyt, gdy mali spekulanci są hojni na cennym metalu, a spadają, gdy mali spekulanci są zbyt uparty.

„Wykresy zilustrowane przez legendarnego Larry’ego Williamsa sugerują, że opinia publiczna masowo rezygnuje ze złota i uważa, że ​​jest to idealny czas na rozpoczęcie zakupów”, powiedział Cramer.

– Abigail Ng, Kryształ Hur

Oto, jak inwestować, aby zyskać, aby pobić zły rok dla akcji i obligacji — według profesjonalistów

Akcje są niestabilne, a obligacje radziły sobie gorzej przez większość roku, a amerykańskie obligacje o ratingu inwestycyjnym spadły w 2022 r.

Jednak analitycy ostatnio optymistycznie podchodzili do inwestycji dochodowych, ponieważ rentowność zaczęła ponownie rosnąć.

Oto kilka pozytywnych sposobów, w jakie inwestorzy mogą dywersyfikować swoje portfele i zabezpieczać się przed zmiennością rynku oraz uzyskiwać wyższe zyski, gdy inflacja nadal rośnie. Subskrybenci Pro mogą przeczytać historię tutaj.

– Weissen Don

Akcje Fortinet spadły

Akcje Fortinet spadły o ponad 9% w handlu rozszerzonym po tym, jak firma zajmująca się cyberbezpieczeństwem podała kwartalne wyniki, które obejmowały wolne przepływy pieniężne w wysokości 283,5 mln USD, w porównaniu z szacunkami FactSet wynoszącymi 337,2 mln USD. Przychody z usług również nie zostały oszacowane.

READ  Kursy spadają, dolar rośnie, gdy Chiny blokują blokady przez Reuters

Po godzinach spadły również inne akcje cyberbezpieczeństwa. CrowdStrike spadł o 1%, a Palo Alto Networks straciło ponad 1%.

– Tanaya Machil

Walmart rozpoczyna zwolnienia tydzień po ostrzeżeniu o zyskach

Walmart to ma Firma zaczęła zwalniać pracowników Tydzień po sprzedaży detalicznej Ograniczył prognozy zysków i ostrzegł przed spowolnieniem uznaniowych wydatków konsumentów z powodu inflacji. W oświadczeniu dla CNBC firma opisała zwolnienia jako sposób na „lepszą pozycję firmy na silną przyszłość”. Akcje po godzinach spadły o mniej niż 1%.

– Tanaya Machil

Świadome akcje spadły o prawie 12%

Akcje producenta luksusowych samochodów elektrycznych Wyraźna grupa Po tym, jak firma spadła o 11,7% w handlu rozszerzonym Obniżył swoje całoroczne cele produkcyjne 6000 po raz drugi. Pierwotna prognoza wynosiła 20 000. Firma odnotowała kwartalną stratę 33 centów na akcję.

– Tanaya Machil

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.