Kim Kardashian odpowiada na pozew o znak towarowy SKKN

„Beauty Concepts specjalizuje się w reklamie, marketingu i obsłudze klientów wszystkich płci, ras i grup etnicznych, zapewniając odpowiednią pielęgnację skóry dla wszystkich rodzajów skóry”, mówi pozew. „W szczególności Beauty Concepts to firma należąca do czarnoskórych, a jej usługi zapewniają, że obsługuje w szczególności czarnoskóre kobiety, a także inne kolorowe kobiety.

Jednak prawnik Kardashiana, E! Wiadomość brzmiała: „Pochwalamy panią Lunsford za realizację jej marzeń o zostaniu właścicielką małej firmy. Ale to nie daje jej prawa do powiedzenia, że ​​zrobiliśmy coś złego”.

28 marca 2021 r. firma Beauty Concepts złożyła wniosek w Urzędzie Patentów i Znaków Towarowych USA o znak towarowy SKKN + lub stylizowane logo do użytku w salonach kosmetycznych i usługach pielęgnacji skóry, jak wynika z danych.

30 marca 2021 r. Kardashian złożył kilka wniosków o znak towarowy dotyczący używania słowa „SKKN BY KIM” w produktach do pielęgnacji skóry i szerokiej gamie produktów. W lipcu następnego roku, zgodnie z wnioskiem USPTO, gwiazda reality show zgłosiła znak towarowy „SKKN” ze słowem „SKKN” do stosowania w produktach do pielęgnacji skóry, bez żadnej szczególnej stylizacji.

READ  Akcje azjatyckie gwałtownie spadły, gdy obawy przed wzrostem Fed popchnęły Wall Stick na rynek bessy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.