Karen Jean-Pierre, Podsekretarz Prasy Białego Domu, ogłosiła pozytywny test dla Govt-19 po podróży Bidena do Europy.

„Ostatni raz widziałem prezydenta podczas wczorajszego spotkania telekomunikacyjnego społeczności. Prezydent nie był w bliskim kontakcie, jak określono w wytycznych CDC. Zgłoś niedzielny wieczór.

44-letni Jean-Pierre powiedział, że doświadcza „łagodnych objawów” i będzie pracował w domu po pięciodniowym okresie izolacji i negatywnym teście Govt-19.

Podróżował samolotem Air Force One z prezydentem i jego świtą Czterodniowa praca w Europie Zmobilizuj światowe demokracje i ogłoś serię akcji przeciwko rosyjskiej okupacji Ukrainy. Przed wyjazdem sekretarz prasowy Białego Domu Jen Saki Po raz drugi zgłosił pozytywny wynik testu na Covit-19, a także doświadczył łagodnych objawów.
A wcześniej w marcu drugi Gentleman Doug Mhoff Pierwszy lub drugi znany przypadek testowy Kovit-19 w rodzinach po objęciu urzędu przez Bidena i wiceprezydenta Kamali Harris w styczniu 2021 r. Został pozytywnie przetestowany pod kątem wirusa.

Ostatnim publicznie znanym negatywnym testem prezydenta Kovit-19 był piątek, w dniu wyjazdu z Brukseli do Warszawy.

W Białym Domu w ciągu ostatniego miesiąca, zgodnie z federalnymi wytycznymi dotyczącymi zdrowia publicznego, urzędnicy i goście nie muszą nosić masek ani przerw towarzyskich. Oczekuje się, że goście przejdą test Govt-19 przed wzięciem udziału w oficjalnych wydarzeniach Białego Domu.

Przypadki Govt-19 w Waszyngtonie spadły ze szczytu na początku stycznia, kiedy kraj stanął w obliczu fali przypadków wariacji Omigron.

Historia została zaktualizowana w niedzielę o dodatkowe informacje.

READ  Oprocentowanie kredytów hipotecznych znów rośnie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.