Jason Todd i Boston Celtics podchodzą do meczu 5 przeciwko Miami Heat „z poczuciem pilności, zwłaszcza na początek”

MIAMI – Trzy z pierwszych czterech meczów Finału Konferencji Wschodniej wygrała drużyna prowadząca za każdym razem na koniec pierwszej kwarty.

Tak więc Boston Celtics przygotowują się do gry w Miami Heat Game 5 w FTX Arena w środowy wieczór, z każdą serią remisowaną w dwóch meczach, Celtics wiedzą, że muszą mieć mocny start do zera w tej grze. Wymyśl najbardziej potrzebny hit na drodze.

„Nawet jeśli wygramy 25 lub 2, to, co wydarzyło się w ostatnim meczu, będzie ostatnim meczem” – powiedziała gwiazda Celticu. Jason Tottam Powiedział po strzelaninie w Bostonie w środę rano. „Wszyscy liczą się razem [win]. Więc nie powinniśmy czuć się dobrze ze sobą, ponieważ ich wyrzuciliśmy [in Game 4].

„Myślę, że nie powinniśmy odpoczywać. Powinniśmy oglądać to jako nową serię, grę, którą trzeba dziś wygrać. I myślę, że zdecydowanie musisz coś wygrać i mieć większe poczucie pilności. powinniśmy podejść do tego, pierwsze pięć lub sześć minut gry mija.”

W ostatnich dwóch rundach, od rozpoczęcia półfinału Konferencji Wschodniej przeciwko Milwaukee Bucks, Celtics mają teraz 5:0, kiedy przegrali poprzedni mecz. Ale poza wygranymi Boston jest na kiepskiej pozycji 1-4 z solową wygraną na ojczystej ziemi w siódmym meczu z Milwaukee.

Jeśli Boston ma opuścić serię i dotrzeć do finału NBA po raz pierwszy od 2010 roku, musi się to zmienić – po wygraniu tutaj drugiego meczu ostatnim razem, Celtics muszą wygrać kolejny mecz w Miami. Tydzień.

Po dobrym rozpoczęciu gry, inną oczywistą różnicą w każdej grze jest zdolność Bostonu do dbania o piłkę – lub jej brak. Z dwóch zwycięstw Celticu dokonali tylko kilku sprzedaży. W dwóch przegranych Celtics rzucili piłkę przez salę gimnastyczną, pozwalając, aby ciepło dostało się do kosza, aby łatwo przełączać się jeden po drugim.

READ  Albert Pujols, kardynałowie zgodzili się na transakcję

„Myślę, że jesteśmy optymistami” – powiedział strażnik Baton Pritchard Powiedział. – Wiemy, co musimy zrobić, dbać o piłkę, nadawać ton defensywy, ale byliśmy w takiej sytuacji w zeszłym sezonie.

„Zaczyna się od skakania… zaczyna się od naszej intensywności. Za każdym razem, gdy wychodzimy z porażki, gramy tak, jakbyśmy byli pod ścianą. Musimy przyjąć ten sposób myślenia w każdej grze i dbać o to otwarcie. Gry, dostaliśmy 39 obrotów, wygraliśmy mecze, mieliśmy 18 obrotów, to duża różnica.”

Boston czeka, czy ta dwójka poczeka Marcus Smart I centrum Robert Williams III Można grać, ponieważ oba są wymienione jako wątpliwe w drugiej prostej grze. Smart nadal nie gra w 4 meczu z powodu skręcenia prawej kostki, a trener Celtics Ime Utoka powiedział, że nadal miał „ból, obrzęk i bolesność” w kostce przed meczem 5 i zostanie ponownie wyleczony. Daj cynk jeden dzień przed podjęciem decyzji o jego stanie.

W międzyczasie Williams nadal cierpi z powodu bólu, a jego kręgosłup znajduje się tylko w lewym kolanie, co powoduje różne komplikacje w ciągu ostatnich dwóch miesięcy. Williams przeszedł operację menopauzy pod koniec sezonu zasadniczego, więc opuścił większość pierwszej rundy Bostonu przeciwko Brooklynowi, zanim Williams opuścił trzy mecze w serii Milwaukee z powodu bólu spowodowanego kontuzją kości.

Uszkodził porażkę Bostonu w Game 3 na tym kolanie, zanim wrócił do Game 4 – wydawało się, że chwilami załamał się w trzeciej kwarcie.

Podobnie jak Smart, Utoka powiedział, że Williams będzie leczony przez cały dzień, zanim jego stan zostanie określony.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.