Czterech niszczycieli broni Brocka Birdie prowadzi 49ers do wygranej z dziką kartą nad Seahawks

Santa Clara w Kalifornii. — Brock Birdie Rzucił trzy podania przyłożenia i zdobył czwarty wynik w swoim debiucie w fazie play-off, prowadząc San Francisco 49ers do zwycięstwa 41-23 nad Seattle Seahawks w sobotnim meczu z dziką kartą.

Purdy podniósł się tam, gdzie przerwał sezon zasadniczy dla 49ers (14-4) i pokazał kilka oznak zdenerwowania w play-offach, wygrywając swój szósty start z rzędu zamiast kontuzji. Jimmy’ego Garoppolo Miami pokonało Dolphins w otwierającym 13. tygodniu.

Niners awansują do rundy dywizji, gdzie w następny weekend będą gospodarzami Minnesota Vikings, Tampa Bay Buccaneers lub Dallas Cowboys.

Połączony na 3-jardowym podaniu dla Birdie Christiana McCaffreya W pierwszej kwarcie wykorzystał 1-jardowy podstęp w trzeciej kwarcie i rzucił 7-jardowe podanie TD. Eliasz Mitchell Na początku czwartej tercji było 31:17.

Dziewiątki były otwarte, kiedy je zepsuły Thibo Samuel Wziął krótkie podanie od Birdiego i pobiegł Wynik 74 jardów.

Birdie rzucił na 332 jardy – drugi najlepszy wynik debiutanta w play-offach Russella Wilsona385 w przegranej z Atlanta Falcons 10 lat temu – a Purdy został pierwszym debiutantem QB, który strzelił cztery TD w meczu play-off.

Seahawks (9-9) utrzymali go blisko przez trzy kwarty Karola Omenihu Zepsuł jazdę w czerwonej strefie pod koniec trzeciej kwarty.

Następnie Birdie strzelił gola Javona Jenningsa 33-jardowe podanie do Mitchella ustawiło podanie TD, które przerwało grę. Purdy wyrównał rekord NFL w liczbie jardów debiutantów Justyna Herberta W swojej siódmej grze z rzędu z wieloma podaniami TD.

Stamtąd wyrosło San Francisco.

Przegrana przyniosła rozczarowujący koniec zaskakującego sezonu dla Seahawks, którzy weszli do playoffów w ostatni weekend pierwszego sezonu od czasu wymiany Wilsona.

Geno Smith Wspaniale awansował, rzucił 30 podań TD w sezonie zasadniczym i miał trochę czasu blisko gry w fazie play-off dzięki podaniu TD z 50 jardów. TK Metcalf W pierwszej połowie.

READ  Liverpool 4 Luton 1: Błyskawica w drugiej połowie, upór Luisa Diaza i uniknięcie skórki od banana

Smith zakończył 25 z 35 na 253 jardy i dwa niszczyciele czołgów z jednym przechwytem.

Po strzeleniu gola z gry w pierwszym meczu dwa posiadłości później, podanie z 3 jardów od Birdiego do McCaffreya dało Niners prowadzenie 10: 0.

Ale Seattle walczyło z 14-play drive Kennetha Walkera III7-jardowy bieg N i głębokie podanie do Metcalfa.

Gra Bonehead

Bezczelna gra Niners dała Seahawks prowadzenie 17:16 po pierwszej połowie. Jimmy’ego Warda. Smith rzucił się 9 jardów do własnego 47 z 1 sekundą przed końcem połowy, ale Ward uderzył go późno po tym, jak zaczął się ślizgać.

Kara 15 jardów przeniosła piłkę na San Francisco 38 Jasona Myersa Trafił z 56 jardów na 17:16 po pierwszej połowie.

Seattle stało się trzecią drużyną od początku sezonu 2000, która prowadziła w połowie meczu play-off po tym, jak straciła co najmniej 10 punktów pod koniec pierwszej kwarty.