Canelo Alvarez kontra Canelo Alvarez Wyniki walki Dmitrija Bivola, najważniejsze informacje: rosyjski mistrz Meksyku supergwiazda zdenerwowana

Wspaniała ambicja Canelo Alvareza w końcu dogoniła go w sobotę, gdy Pound King spotkał się w postaci niepokonanego mistrza WBA wagi półciężkiej Dmitrija Bivola.

Alvarez (57-2-2, 39 KO), mistrz czterech dywizji, zadał 84 ciosy w sumie w 12 rundach, a Pivol (20-0, 11 KO) polegał na defensywnych i celnych ciosach. Decyzja została podjęta jednogłośnie na T-Mobile Arena w Las Vegas. Wszyscy trzej sędziowie zdobyli 115-113 punktów dla Pivota, podczas gdy CBS Sports zdobyło 119-109 punktów na korzyść Pivola.

„Przepraszam, że zrujnowałem twoje plany [for a fall trilogy fight against] Gen. Golovkin, być może, „powiedział Bevol”. Gratulacje [Alvarez]Jest wielkim mistrzem i szanuję go. Ale jeśli nie ufasz sobie, co zrobisz? Nic nie osiągniesz. Wierzę, mój zespół wierzy ”.

Nie masz dość boksu i MMA? Pobierz najnowsze gry ze świata gier wojennych od dwóch najlepszych w branży. Dołącz do porannej walki z Lukiem Thomasem i Brianem Campbellem Aby uzyskać lepszą analizę i szczegółowe informacje, poniżej znajduje się natychmiastowa analiza szokującego zwycięstwa Bivol nad Alvarezem w sobotni wieczór.

Sześć miesięcy po tym, jak został pierwszym niekwestionowanym mistrzem wagi super średniej w erze czterech pasów, Alvarez awansował do 175 funtów po raz pierwszy od zdobycia tytułu WBC w 2019 roku przez znokautowanie Siergieja Kowalowa. Ale w tym samym tygodniu wyśmiewał się z tego, co było możliwe. Przyszłe przejście do wagi ciężkiej, Alvarez nie mógł złamać technicznej siły byłej rosyjskiej gwiazdy amatorskiej Pivol, której siła paraliżuje poczucie winy jego przeciwników.

Uderzenie Bivola było celne przez cały czas, a on odpowiedział czystą mieszanką po wszystkich ciosach, które zaliczył Alvarez. Biol pozwolił Alvarezowi stanąć w niewielkiej odległości przed nim, ale nie zapewnił mu czystej strefy uderzenia wystarczającej do lądowania.

READ  Villanova kontra. Houston Score, Takeaways: Wild Gates pochyla się w bezpieczne miejsce, by udusić Cokerów, awans do finałowej czwórki

Większość obrażeń, jakie Alvarez przypisał, dotyczyła lewego barku i ramion Pivola, za którymi stał mocno za swoją wysoką obroną.

„Czułem jego moc. Jak widać z mojej dłoni, uderzył mnie w rękę, ale nie w głowę” – powiedział Bivol. „To dobrze. Miał dobrą szybkość i siłę. Może jego błędem było po prostu zadawanie mocnych ciosów.
„Czuję się dobrze. To była największa walka w mojej karierze i naprawdę podobała mi się ta walka. Ludzie krzyczeli na mnie i to dodało mi więcej energii”.

CompareBox donosi, że Alvarez, który poniósł jedyną porażkę z Floydem Mayweatherem w 2013 roku, w połączeniu z jego 17% ciosami przeciwko Pivolowi, uzyskał 152 za ​​84.

„On jest wspaniałym mistrzem. Czasami w boksie wygrywasz lub przegrywasz. Przegrałem dzisiaj, on wygrał” – powiedział Alvarez. „To naprawdę dobry zawodnik. Zawodnik, który wchodzi i wychodzi. Ja też czułem jego moc. To była dla niego dobra wygrana”.

Po walce Alvarez podzielił się nadzieją na rewanż, na który Pivol wydawał się gotowy.

„Rewanż? Nie ma problemu. Porozmawiajmy o remake’u” – powiedział Bivol. Wziąłem tę walkę, ponieważ pokochałem tę okazję i doceniam ją. Jestem gotowy na rewanż, chcę mieć pewność, że wygram, a teraz jestem uważany za mistrza.

W innym miejscu na okładce Montana Love jednogłośnie zdecydowała się na Gabriela Colasa, gdzie obaj zostali wyeliminowani w pierwszych kilku rundach. Jednak pozostałe mecze nie przyniosły takich samych emocji. Shakram Kiyasov również zadecydował o Christianie Gomezie, a Marc Castro kontynuował swój wzrost, wygrywając z Pedro Vincentem.

CBS Sports będzie z tobą przez noc w Las Vegas, więc śledź poniżej wyniki na żywo i najważniejsze wydarzenia.

Karta walki Bivol przeciwko Alvarezowi, wyniki

  • Dmitrij Bivol (c) Pow. Saul „Canolo” Alvarez zdecydował jednogłośnie (115-113, 115-113, 115-113)
  • Montana Miłość Def. Gabriel Colas jednogłośnie zdecydował (114-112, 114-112, 114-112)
  • Shakram Kijasow pok. Christian Gomez jednogłośnie zdecydował (99-88, 99-88, 98-89)
  • Marc Castro Pok. Pedro Vicente jednogłośnie zdecydował (60-54, 60-54, 60-54)
  • Zhilei Zhang Pok. Scott Alexander przez nokaut w pierwszej rundzie
READ  Restauracja RPA: 22 zabitych w incydencie we wschodnim Londynie

Karta wyników Biol przeciwko Alvarez

Alvarez 9 9 9 9 9 9 9 9 10 9 9 9 109
Biwol (c) 10 10 10 10 10 10 10 10 9 10 10 10 119

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.