AMD wprowadza technologię tłumienia szumów i 92% wzrost wydajności OpenGL w najnowszych sterownikach

AMD jest oficjalne został zainicjowany Najnowsze sterowniki oprogramowania dodają obsługę technologii tłumienia szumów i zapewniają 92% wzrost wydajności OpenGL.

AMD oficjalnie wprowadza najnowsze sterowniki oprogramowania z technologią tłumienia szumów i 92% wzrostem wydajności OpenGL

Technologia redukcji szumów AMD już przełamała zasłony, gdy pojawiło się wideo tej funkcji Na żywo przed wydaniem przez AMD. Teraz Red Team oficjalnie wypuścił sterowniki oprogramowania Radeon, które dodają obsługę tej technologii i mają być bezpośrednim konkurentem Nvidii RTX Voice, który współpracuje zarówno z produktami GeForce RTX, jak i GTX. .

2022-07-22_17-37-35

Technologia AMD Noise Suppression zmniejsza hałas w tle z otoczenia, zapewniając większą czystość i lepszą koncentrację, niezależnie od tego, czy skupiasz się na ważnym spotkaniu, czy jesteś w grze. Wykorzystując algorytm głębokiego uczenia w czasie rzeczywistym do redukcji szumów dźwiękowych w tle, ta nowa funkcja działa w systemach z procesorami AMD zarówno w przypadku urządzeń wejściowych, jak i wyjściowych, eliminując niepożądane szumy tła z mikrofonu lub urządzenia innej osoby.

Aby znaleźć AMD Noise Suppression, upewnij się, że korzystasz z najnowszej wersji oprogramowania AMD, kliknij ikonę Ustawienia i przejdź do karty Audio i wideo. W Ustawieniach audio zobaczysz AMD Noise Suppression; Wszystko, co musisz zrobić, to kliknąć suwak i wybrać urządzenie wejścia/wyjścia lub oba, w zależności od tego, na którym urządzeniu chcesz włączyć tę funkcję. Stamtąd otwórz swoje gry lub aplikacje komunikacyjne, takie jak Microsoft Teams, Discord lub Slack, i wybierz „AMD Streaming Audio Device” jako wejście/wyjście, aby cieszyć się tłumieniem szumów AMD.

Przez AMD

Technologia AMD „Noise Suppression” ma na celu umożliwienie użytkownikom komunikowania się bez rozpraszania uwagi. Osiąga się to dzięki inteligentnemu ulepszeniu dźwięku zasilanemu przez sztuczną inteligencję w czasie rzeczywistym lub algorytmy głębokiego uczenia. Technologia umożliwia regulację szumów zarówno dla źródła wejściowego, jak i wyjściowego. Jednym z głównych celów AMD jest zapewnienie szerokiego wykorzystania jego funkcji, a firma planuje wdrożenie tłumienia szumów w różnych aplikacjach i grach.

READ  Mary Mara, aktorka „ER” i „Ray Donovan”, zmarła w wieku 61 lat

Technologia jest teraz dostępna w wideo AMD, więc wygląda na to, że ta funkcja będzie dostępna w momencie premiery. AMD z pewnością dostarczy szczegółowy przewodnik, jak włączyć technologię „tłumienia szumów”, ale powinien obejmować kilka prostych kroków, aby skonfigurować. Z pewnością cieszę się, że pakiet oprogramowania AMD rozszerza się o technologie podobne do jego konkurenta.

Oprócz tłumienia szumów nowe sterowniki oprogramowania oferują 92% wzrost wydajności w grach OpenGL, takich jak Minecraft. AMD nie wspomniało o żadnych tytułach OpenGL innych niż Minecraft, ale może to być jedyny raz, kiedy czerwony zespół zauważył ogromną poprawę wydajności dzięki nowym sterownikom. Jeśli zdarzy ci się grać w starsze gry OpenGL, zobaczysz kilka niezłych ulepszeń wydajności, ale nie tak bardzo, jak twierdzi AMD, 92% dla Minecrafta.

Ponadto AMD rozszerzyło i ulepszyło swoją technologię Radeon Super Resolution, która teraz współpracuje z notebookami z serii Radeon RX 5000 i RX 6000. Firma dodała dodatki do listy wsparcia Radeon Boost VRS, która obejmuje teraz najnowsze tytuły, takie jak VALORANT, Elden Ring i Resident Evil Village. Aby uzyskać najnowsze sterowniki oprogramowania 22.7.1 firmy AMD, możesz odwiedzić oficjalną stronę sterowników tutaj..

Produkty wymienione w tym poście

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.